.

Za povídky se platí - aneb čtyřnásobná katastrofa v ninja světě - 03

30. října 2010 v 20:41 | N-chán & T-chán |  Společné povídky
Ach, mě tak bolí záda :D tady máte další část. Už se to začíná rozjíždět.


Vedl je snad milion kilometrů někam do neznáma. No, nepřehánějme to, milion to zrovna nebylo, ale bylo to daleko. Navíc všude byla tma, ze stropu padala voda v malých kapičkách na zem, a pavouci se schovávali před světlem pochodně. May se otřepala nad jedním opravdu velkým pavoukem. Rukama si objala celé tělo. A to zvládla při chůzi. Nechtějte vědět jak.
"Doufám, že jsem byla v base poprvé a naposled." Zamrmlala. "Je tu zima, a pavouci." Začala se klepat.
"Ticho." Zavrčel jen muž, který je vedl.
Super… super… jsem bůhví kde, vede mě naprostej imbecil a ještě ke všemu jsem tu s polo-bárbí, psychopatkou a náladovou holkou. Nejhorší kombinace. Nejradši bych si do něčeho kopla. Nebo spíš do někoho. Třeba do tohohle kreténa… kurva!
"Kdy už budeme na světle?" zeptala se Narashi, která stejně jako May měla strach z pavouků. Chlápek se otočil.
"Vidíš támhle ty dveře?" ukazoval na velká vrata, vzdálená asi sto metrů. Narash přikývla. "Tak ty vás odtud vyvedou. Tak aspoň buďte chvíli zticha."
"Hmm…" odpověděla Narashi, a sklapla. To jí však moc dlouho nevydrželo. "Zajímalo by mě, kam nás vede…" zamumlala si pro sebe.

"Řekl jsem, aby tu bylo ticho," ozval se znovu muž naštvaně.
"Ah bože, tady někdo vstával levou nohou a je teď příjemnej jako osina v prdeli," povzdychla si Terkic a čekala na chlápkovu reakci. Věděla, že není zrovna v situaci, kdy by si mohla dovolit provokovat, ale nedalo jí to. Ten muž ji štval čím dál tím víc. Nikdy se nenechala nikým rozhodit, no Lan k tomu byla už dost blízko, ale ten chlap si u ní hned na začátku podepsal ortel smrti.
"Kdo to řekl?" prudce se na ně otočil a na jeho čele byla vidět extra tepající žíla. Terkic dělala, jakoby nic a ostatní dívky měly co dělat, aby se nezačaly smát.
"Asi větříček, ten toho vždycky přináší hodně," zauvažovala naoko vážně Lan a poklepala si prstem po bradě.
Strážný vypadal na zhroucení. Zdálo se, že pod silnou vrstvou svalů se nachází extra slabá trpělivost a ta mu pomalu docházela. Ty holky mu lezly na nervy čím dál tím víc. Měl chuť někomu natáhnout, ale měl přísný příkaz, dovést je v pořádku. Pod vidinou vlastního utrpení, kdyby se jim něco stalo, i kdyby to byla jen "nehoda", si raději promnul kořen nosu a snažil se uklidnit.
Podíval se znovu na ty čtyři a s "milým", pokřiveným úsměvem a klidným hlasem vraha pronesl: "Pokud nebudete ticho, zalepím vám pusu izolepou, a věřte mi, že bych byl nerad ve vaší kůži, až vám budu pomalými tahy, kousek po kousku tu izolepu strhávat."
Dívky z Čech se nad tím zamyslely, a pak usoudily, že bude možná lepší nechat chvíli pusu zavřenou. Ta představa se jim sice nelíbila, ale izolepa na jejich ústech ještě míň.
Konečně se doplahočili ke dveřím. Muž -záhadný imbecil, jak si ho všechny čtyři v hlavě pojmenovaly-vsunul ruku pod svou vestu a chvíli něco štrachal. Nakonec vytáhl několik klíčů zavěšených na kovovém kroužku, jeden z nich vybral a vsunul ho do zámku u dveří. Když se dveře rozevřely, dostali se na nějakou, pro Terkic díky bohu již osvětlenou chodbu a ten chlápek je vedl dál.
"To snad nemá konce," postěžovala si May celkem nahlas, zapomínajíc na výhrůžku toho strážného. Muž si jen něco zamrmlal, ale svůj slib nedodržel. Pouze zastavil na místě, přičemž do něj všechny dívky narazily, jak se ztratily ve svých myslích, a zaklepal na dveře.
"Dále," ozval se zpoza dveřích nevrlý hlas, který dívkám byl dosti povědomý.
"To není možné!" vyhrkly všechny naráz, a přitom se na sebe dívaly.
Muž otevřel a s lehkou úklonou pronesl: "Tak tady je máte, jak jste si přála."


Záhadný imbecil postrčil čtveřici děvčat do místnosti, do které následně sám vstoupil a zavřel za sebou dveře. Silně se ušklíbl. Byly drzé, jedna víc než druhá, a teď konečně měl nastat spravedlivý soud. A on si pak bude moci v klidu pustit Mozarta. Hora svalů se usmála.


Narashi polkla. Přímo před nimi seděl někdo, o kom jen četli, maximálně tu osobu viděli v anime. Blonďatá, prsatá žena s culíky a znamením na čele seděla za stolem, na tváři zvláštní výraz. V očích měla… cosi, co se nedalo slovy popsat. Zlobu? Spravedlnost.
"Asi mám vidiny…" zamumlala Lam. "Třeba jsme se jen bouchla do hlavy, když jsem běhala proti zdi, nebo se pokoušela opravit ten traktor. Třeba jsem se silně praštila, a ve skutečnosti jsem teď v nemocnici, a tohle jsou jen bludy. Chabé výplody mé zvrhlé fantasie." Nějak jí nevadilo, že mluví nahlas. Jako první se vzpamatovala Terkic.
"Lan, buď zticha."
"Já tě neslyším, jsi jen hnusný výplod mé fantasie." Zazubila.
"Zavři hubu, do prdele! Tohle nejsou žádný výplody!" měla jí fakt už plné zuby. Proč já?
"Ale jsou…" otočila se na ni, ve tváři fanatický výraz. "To bych jinak neskončila ve vězení, a momentálně neměla vidinu Tsunade!" vítězoslavně se ušklíbla. Teď jí má. Dostala Terkic.
"Myslím, že by jsme se měli zdechnout…" zamumlala mladá May.
"A jak to chceš asi udělat? Stojí nám v tom tamhleta mlátička a tahle hora sádla." Ukázala na muže.
"To jsou svaly!" ozval se.

"DOST!" výrazný výkřik proťal zmatek jejich hádky. Čtyři pohledy se stočili k blondýně. Muž jen kajícně sklopil hlavu. Žena se narovnala. "Byla bych ráda, kdyby jste byli zticha. A kdyby jste mě poslouchali. Docela ráda bych vám vysvětlila, proč se zde nacházíte." Tíha jejího hlasu způsobila, že se Nara oklepala, a Lan ze sebe vydala pouhé ´Oni ty bludy mluví…´. Ostatní dvě dívky radši poslechli, a byli zticha. A ona mohla pokračovat. "Mé jméno, je Tsunade, a jsem Pátou Hokage Skryté Listové, neboli Konohy." Prohrábla si vlasy, pak pokračovala. "Důvod, proč jste se zde ocitli…"
"Jo, to by mě taky zajímalo!" vyjevila se Narashi. Tsunade se na ni zle podívala, a ona zklapla.
"… je ten, že na vás byl vydán zatykač."
"ZATYKAČ?" vyjela Terkic. Zákaz mluvení jaksi ignorovala. Tsunade přikývla.

"A jako za co? Pokud vim, tak sem za celej život ukradla jenom žvýkačku za dvě koruny, a pak to vrátila na dýšku," zamyslela se nahlas hnědovláska, zrovna měla chvíli, kdy mluvila jako blondýna z těch vtipů. Tsunade na to jen protočila oči v sloup a sbéčka se uchychtla.
"Za žádnou krádež tu nejste," povzdychla si prsatice. "Jde o to, že píšete jaksi, ehm, nevhodné povídky o našem světě…."
"To jako myslíte, když si to Sasuke rozdává s Narutem, či Uchiha-cest, nebo…" skočila jí do toho Lan s jiskřením v očích, Tsunade ji však rudá rozpaky, no v jejím případě spíš vzteky-známe svý lidi-přerušila: "Ano, přesně to," zamumlala.
"Ale proč?" zeptala se nechápavě Narashi, co na tom bylo špatného?
"Pohoršujete tím lidi, navíc děláte z Naruta oběť, či děvku, ze Sasukeho psychopatického násilníka, nebo naopak citlivku, kterou není."

"Ok, ok, tohle berem, ale pořád na tom nevidíme nic špatnýho," odvětila May. "Navíc, proč zrovna my čtyři a ne i další tisíce, no spíš miliony holek, které příběhy píšou?"
"Za prvé, v našem světě se celkem orientujete, za druhé vaším sledováním jsem zjistila, že sem zapadnete a za třetí máte potenciál, a já zrovna někoho jako vy potřebuju. Takže, mám pro vás návrh…" na chvíli se odmlčela a holky s napětím očekávaly, co řekne. Byly napnuté k prasknutí.
"Naše vesnice má spousty zkušených ninjů, to vy moc dobře víte. Rozhodla jsem se však, že vezmu obyčejné lidi, z normálního světa a podrobím je tvrdému výcviku. Ale nedělám to jen kvůli zábavě a není to hlavní náplň vašeho trestu."
"Tak co po nás chcete?" zeptala se zamračeně Terkic, tohle Tsunadino napínání se jí nelíbilo a byla si jistá, že ani ostatním dívkám ne.

"Madara a jeho společník Pein něco chystají, a my potřebujeme zjistit co. Vycvičíme vás a pošleme do jejich sídla jako zvědy."
"Ale proč my, a ne vaši ninjové?"
"Vás oni neznají, budete pro ně jen potulní ninjové, kteří chtějí na jejich stranu."
"A jaká je druhá možnost, když odmítneme?" zeptala se Lan.
"Vrátíte se zpátky do vězení."
"Já to beru!" vyhrkla May při představě místnosti s pavouky.
"Jdu do toho," povzdychla si Terkic, do té tmavé kobky se jí zpátky rozhodně nechtělo, i když u Peina a Madary to asi nebude nejlepší.
"Když Terkic, tak já taky," ozvala se Narashi.
"Jsem pro každou špatnost," přitakala Lan. "Navíc nenechám Naru jít samotnou s těma dvěma," pokyvovala hlavou a pověsila se Narashi na krk.
"Dobrá tedy," spojila Tsunade ruce a opřela si o ně hlavu. "Teď už zbývá jediná věc."
"Jaká?" zeptaly se všechny najednou.
"Rozproudit ve vaší krvi chakru."
Tsunade, spolu s našimi hrdinkami zamířili do nějaké místnosti.
"Ale počkat…."  Začala Narashi. Něco jí na tom nesedělo. "Ale vždyť přece Madara založil Akatsuky, ne? A kde jsou ostatní padouši?" Zeptala se. Blondýna pozvedla obočí.
"Akatsuky?"
"No… copak to neznáte? Černý plášť, rudý obláčky a jde to po Narutovi." Ženě chvíli trvalo, než jí došlo, co malá brunetka myslí. Pak se rozesmála.
"Ach, Narashi-chan, moc se koukáš na televizi." Smála se. Narashi se překvapeně podívala na Terkic. Ta jen pokrčila rameny. A šli dál.Prosíme o komenty.
Narashi-chan & Terkic-chan
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 May  Darrellová May Darrellová | Web | 31. října 2010 v 17:45 | Reagovat

Uááá... další díííleček xD :D Dobrý, dobrý... už se těším na další, doufám, že bude, co nejdřív - zítra :D

2 Jana Jana | Web | 31. října 2010 v 17:57 | Reagovat

supr xD hej tohle mě porazí, jestli ne tahle kapitolovka tak nic

3 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 31. října 2010 v 19:40 | Reagovat

ty jo honem další díl :-D souhlasím s komentem číslo 1 už aby byl co njdřív a to zítra xD, se fakt nemůžu dočkat, miluji tvoje povídky :-D

4 Laňule;D Laňule;D | Web | 1. listopadu 2010 v 20:57 | Reagovat

Kruci, směju se sama sobě!:DDD Vy jste vystihli mou šílenou osobnost!:DD
Mimcohodem,... já su z Moravy!:DD

5 alisandra alisandra | Web | 5. listopadu 2010 v 18:03 | Reagovat

XD vy mě chcete zabít bo co?! třiktát jsem sletěla za židle XD

6 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 7. listopadu 2010 v 12:14 | Reagovat

Hlásni pro mě prosím zde
http://napo-povidky.blog.cz/1011/desate-kolo-sonb a zde
http://floops-webmiss.blog.cz/1011/sonh-2-kolo
oplatím :-D
omlovám se za reklamu

7 Jash-chan milující SB Jash-chan milující SB | Web | 17. listopadu 2010 v 15:03 | Reagovat

Tak to bolo dokonalé! Místy sem padala ze židle a jednou som sa zadávila rohlíkem *konečne ví jak moc je nebezpečné jíst u vašich povídek* HOnem další díl :D

8 Arisu-sama Arisu-sama | Web | 25. listopadu 2010 v 17:05 | Reagovat

Páni...to je docela zajímaví...už se těším na další kapču :-)

9 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 11. prosince 2010 v 16:32 | Reagovat

ahojky, změň si prosím adresu mého blogu tady je:
http://han-chan.blog.cz/

10 Hanako Hanako | Web | 11. prosince 2010 v 17:32 | Reagovat

Ahoj, promiň, že píšu až teď (jsem sklérotik -.-"), ráda bych s tebou spřátelila, takže pokud máš ještě zájem, tak mi prosím tě napiš :)

11 zisi-chan zisi-chan | Web | 15. prosince 2010 v 20:57 | Reagovat

zdá se mi to, nebo se tu nic neděje???

12 ZdenekS ZdenekS | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:44 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na kawazu.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama