.

Ticho před bouří.

21. listopadu 2009 v 12:41 | Narashi-chan |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
Takže zlatíčka, ten název se k té kapitole hodí, protože v dalším dílku bude ta bouře.

"Vypadáš nějak zvláštně, proč máš ty obvazy, prosím tě?" zeptal se blonďáček a udiveně si svého přítele prohlížel. Ten zase nevěřil vlastním uším.
"Zmlátila mě Tsunade a řekl bych, že ty skončíš ještě hůř." Zasyčel kysele a pomohl Shikamarovi vstát. "V pohodě?" zeptal se svého novopečeného miláčka. Ten jen kývl. Pak se začal opět zajímat o Deidaru. "Tak co? Jak to dopadlo? Bojoval jsi taky?" chrlil jednu otázku za druhou. Dei se zatvářil smutně a šel si sednout na protější postel.
"Nebojoval." Povzdychl si.
"Tak co jsi dělal?"
"No, letěli jsme tam asi den. Podle toho, jakou měl Gaara barvu v obličeji, jsem poznal, že nemá rád výšky. No a cesta? Asi stokrát se mi omlouval za to, že mě donutil s ním letět. To mě potom už štvalo. No, pak byl poměrně klid, tedy do té doby, než jsme doletěli nad poušť. Přišel ke mě a řekl mi, že až ho vysadím, okamžitě vypadnu."
"Proč? Mohl by jsi přece hodně pomoct." Poznamenal Shikamaru.
"Jo,to jsem mu taky říkal. Ale on na mě vyjel. Prý mi urval ruku, zničil játra a ještě k tomu mě "unesl" na tuhle nebezpečnou cestu. Když jsem mu pak připomněl, co jsem mu udělal já, tak řekl něco, co mě potěšilo."
"Co?" zeptal se hnědovlásek.
"Řekl…"
"Nenapínej nás laskavě." Zavrčel Hidan. Deidara se rozesmál.
"Řekl, že mi odpouští za to, že jsem ho málem zabil. A pak… jsme se líbali."
"Nekecej!" projevil se Hid.
"Nekecám, bohužel, trochu pozdě, protože pak jsem uviděl Sunu. Přistáli jsme těsně před ní. Řekl jsem mu, že jestli se nechá zabít, něco zažije. Hrozně sladce se na mě usmál a políbil mě. V tu chvíli jsem určitě zářil jak sluníčko. Chvíli jsme se líbali, on se ode mě odtrhl a ubíhal ke své vesnici. Ještě jsem na něj zavolal "Vrať se". Ale on už se neotočil. Bojím se, že věděl, že to taky nemusí dopadnout dobře."
"Neboj se o něj." Konejšil ho Shika, "On je dobrý ninja, postará se o sebe."
"Ty ho miluješ, co Dei?" zeptal se Hid.
"Nevím, asi jo." Zamrkal blonďák. V tu chvíli se otevřeli dveře. A v nich Hokage.
"Tak jak jste pokročili, Shikamaru?" Zeptala se těsně před tím, než otevřela oči. Pak se opakovalo to samé, co s Hidanem. Nejdřív začala šíleně ječet, chytla ho pod krkem a začala ho mlátit hlava nehlava. Takže o několik minut později ležel na posteli, kde před chvíli seděl a byl obmotaný stejně jako Hidan. A Tsunade? Pro tu si přišla Shizune a šli ji uložit do postele. Nenápadně jí mezitím vylila všechny saké lahve, nalila do nich vody a nasypala účinné prášky na spaní.

"Dobré ráno." Pozdravil Itachi svého mladšího bratra asi ve dvanáct odpoledne.
"Hmm, neruš, ještě spím." Zamručel a přešel ke kávovaru, který zapnul a začal si dělat kafe.
"Včera jsme to trochu přehnali." Poznamenal Itachi potichu, protože i jeho bolela hlava. Sasu vyndal kafe z vařiče a posadil se na židli.
"Jo, nedělá mi moc dobře, když chodím spát pozdě."
"Tak to mě naopak potíže nedělá. Vždycky jsme seděli s Deiem a Hidanem ve společenský místnosti a vyprávěli si příběhy ze života. Ale teď v Konoze špatně spím. A může za to Naruto, kdyby se mi nezačal tak hrozně líbit, vyspal bych se." Vysvětlil starší Uchiha. Sasuke kývl. On taky přemýšlel o Nejim a své bisexualitě asi do čtyř do rána. Nechápal Nejiho chování. Proč ho osahával, když jeho minulá aktivita k němu byla na bodě mrazu? To on byl ten, kdo po něm koukal. Neji se o něj nikdy předtím moc nezajímal.
"Hele, řekni mi popravdě,co máš s tím Hyuugou?" nadhodil Itachi. Tohle ho opravdu zajímalo. A to hodně.
"Nic, mluvím pravdu, navíc…" v té chvíli zazvonil zvonek.
"Běž otevřít, já se jdu zcivilizovat." Zívl Itachi a šel do koupelny. Super, on může vypadat hezky a já ne? Jaká drzost! Blesklo mu hlavou, ale stejně šel ke dveřím a otevřel je. Stál tam Naruto.
"Páni, ty vypadáš, co jsi včera dělal?" zeptal se.
"Nechtěj vědět, povídali jsme si s bráchou do dvou do rána a usnuli tak ve čtyři." Zamručel. Naru se zasmál.
"Chápu tě, no, můžu dál?" Sasuke poodstoupil a blonďák vešel dovnitř. Společně se pak přesunuli do kuchyně. "Kde máš Itachiho?" zeptal se s nehraným zájmem Naruto.
"Je v koupelně, prý se musí "zcivilizovat ." odpověděl.
"No, víš… já jsem vlastně přišel za ním." Naruto si dal prsty k sobě a
pohrával si s nimi jako Hinata. Byl u toho i stejně rudý.
"…" Cože? Za Itachim? Že by proto se šel bratříček ustrojit?
"Víš, napadlo mě, jestli by se mnou nezašel na ramen."
"Tse, a mě se nezeptáš."
"Pokud vím, měl jsi tu včera Nejiho." Poznamenal Naruto. Sasuke zrudl až po konečky prstů.
"J… jak to víš?"
"No, včera když jsme se s Itachim procházeli, šli jsme okolo vašeho domu a já viděl, jak Neji otevírá dveře a mizí v nich. Tak povídej, přeháněj, co se stalo?" Sasuke měl opravdu štěstí, protože v tu chvíli do místnosti vstoupil Itachi. Měl na sobě jenom kalhoty. Až ho Naruto uvidí, sekne to s nim. Nad představou, jak mu Itachi dává umělé dýchání se musel pousmát.
"Ach, Naruto, co ty tady?"usmál se starší Uchiha. Naruto se na židli otočil a začal pomalinku nabírat růžový nádech.
"No… já… ehm. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli by jsi třeba nešel na ramen. Jako se mnou." Koktal a tvářil se jak andílek. Navíc ty jeho psí oči… .Černovláskovi zacukali koutky.
"Jo, počkej, půjdu rád. Jenom se musím obléknout." A zmizel. Jé, proč se musí oblíknout, takhle by byl mnohem hezčí!! Plakal v duchu Naruto.
"Mimochodem, tvoje "úžasná" sestřička mě odmítla, chodí prej se Shinem. Naruto na něj nejdřív koukal jako na vola a pak se začal hrozně smát.
"U… už to ch… chápu, Neji tu byl p…pro to ab… aby tě utěšil." Vyprskl znovu smíchy nad tou představou.
"Haha, už by jsi měl jít, nechceš přece nechat Itachiho čekat." Blonďák se naposledy usmál a pak se vydal na Itachim. V tu chvíli ani nevěděl, že tento den bude pro něj nejšťastnější v životě.


Pro toho, kdo čte tuhle kapitolovku:
Pomalu a jistě, se chýlíme ke konci. (T-T) Potřebuju poradit. Mám ten konec udělat tak, aby se dalo pokračovat další kapitolovkou, kde bude pokračování, nebo mám napsat jinou?( Radši bych napsala jinou, protože mě hlodá jedna ItaSasu a pak jedna, ale k té páry neprozradím) Poraďte mi!

K příští kapitole:
Naruto se prokecne před Itachim, jak bude reagovat?
Jak dopadla válka v Suně a je Gaara v pořádku?
(Vidím už to jenom tak na dva poslední díly)
Vaše nerozhodná, Narashi-chan.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 21. listopadu 2009 v 13:02 | Reagovat

konec??? *asi bude brečet* no, já bych byla pro pokračování, ale záleží na tobě a na druhou stranu moc ráda bych si přečetla ItaSasu xD

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 21. listopadu 2009 v 18:34 | Reagovat

Ííí tohle si musím přečííst celé,..pak někdy xD Jinak díl byl pěknej :DD ale napiš něco na ItaSasu..muhííí :DD

3 bnbk bnbk | 3. prosince 2009 v 10:56 | Reagovat

konec?*asi bude brečet* no, já bych byla pro pokračování, ale záleží na tobě a na druhou stranu moc ráda bych si přečetla ItaSasu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama