.

Ta Halloweenská párty se nepovedla, miláčku.

28. listopadu 2009 v 16:10 | Narashi-chan
Moje první soutežní povídka!!!

Ohayoo, medvídci. Mám tu pro vás mou první soutežní povídku, s kterou soutežím u Aya Yai a u Sayuri-chan.

"Ale no tak, Sasuke, prosím." Žadonil blonďáček a dělal roztomilý kukuč na svého milence. S tím to však ani nepohnulo.
"Řekl jsem ne, Naruto. Je ti sedmnáct a chceš pořádat Halloweenskou párty? Nejsi na to trochu starý?" přesvědčoval Sasuke Naruta.. Bože, no to si snad dělá srandu, chová se, jako by mu bylo pět! "Místo nějakého večírku by jsme mohli dělat něco lepšího, nemyslíš?" nadhodil naschvál svůdným hlasem a začal se k blonďáčkovi nebezpečně přibližovat. Ten naopak začal ustupovat.
"C… co m…myslíš?" zakoktal se. Když se Sasuke ještě o krok přiblížil, chtěl ustoupit, ale něco mu v tom zabránilo. Postel, no to snad néééé!!!
"Hádej." Zašptal, když už byl u něj a shodil ho do peřin. Poté si na něj obkročmo sedl a úchylně se usmál. Naklonil se k Narutovu oušku a zlehka do něj fouknul. "Nebo by jsme tU mohli dělat už teď, hmm? Co říkáš?" zašeptal a jemně ho kousnul do ušního lalůčku. Narutem projela vlna rozkoše. Přivřel oči, zaklonil hlavu a zavzdychal, když ho Uchiha začal líbat na krku.
"Sasu." Zašeptal a přitáhl si ho k sobě blíž. Mladší Uchiha se usmál. Teď ho má úplně ve své moci. To se ale krapet přepočítal. O chvíli později se totiž jeho poklad rozplynul v obláček kouře, a on byl prudce, ale jemně přetočen na záda. Tentokrát to byl Uzumaki, kdo byl na vrchu.
"V žádném případě. Pokud mi s tím večírkem nepomůžeš, žádný sex příští dva měsíce."zavrčel Naruto a provokativně se zhoupl na Sasukeho rozkroku. Černovlásek přivřel oči. Hned je ale překvapením otevřel. Dva měsíce bez sexu, by určitě nepřežil. Ne určitě, ale stoprocentně. Dalo by se říct, že je na sexu závislý. No, kdo jiný to potřebuje dvakrát denně, sedm dní v týdnu, šedesátkrát za měsíc a sedm set třicetkrát ročně? No samozřejmě nikdo jiný, než Sasuke Uchiha.
"A navíc, alespoň budeš moct zapálit Itachimu svíčku, vždyť na něj skoro nikdy nemyslíš." Vyčetl mu mladší z nich. To Sasukeho zarazilo. Zpříma se podíval Narutovi do očí. Ten pohled, takhle se na mě díval kdysi, ledově, chladně a arogantně.
"Jak bych taky mohl myslet na někoho, kdo mě celý můj život chránil, já o tom ani nevěděl a chladnokrevně jsem ho zabil?" vyprskl rozzuřeně Uchiha. Měl takový vztek, že úplně zapomněl, kdo to na něm sedí a zaktivoval své Kekkei Genkai. Naruto se lekl jeho tónu i Sharinganu, takže rychle slezl se Sasukeho a ustoupil o několik kroků dál. To Sasukeho probralo a jeho oči měly opět černou barvu. Posadil se a omluvně se na Naruta usmál. Ten ale nereagoval. Skvělý, nejdřív mě tak hrozně vyděsí a teď se tu tlemý, idiot. Nadával v duchu. Sasu se zvedl a přešel k Narutovi.
"Promiň, miláčku, já to tak nemyslel, jenom…," na chvíli s odmlčel a zahleděl se mu do těch modrých studánek, které tolik miloval, "hrozně si vyčítám, že sem se nikdy bráchy nezeptal, proč to vlastně udělal, ale, on by mi to nikdy neřekl, a prostě jsem ho zabil." Usmál se a Naruta políbil. "Co si mám vzít za kostým?" zeptal se, když se od Naruta odtrhl.
"Miluju tě!" zavýskal Naruto a vrhnul se Sasukemu kolem krku.

"Sasuke, už si rozeslal ty pozvánky?" zakřičel Naruto z obýváku, kde právě připravoval občerstvení a muziku. Sasuke z chodbičky něco zabručel. S přípravou si dali práci celý den. Vyvěsili lampióny, zatemnili okna, nasadili strašidýlka. Také vydlabali dýně, při čemž se mimochodem Sasuke vztekal a obdaroval tu velkou zeleninu párem Chidori. Za to ho Naruto seřval s pohádali. Pak se ovšem usmířili. Zazvonil zvonek. Naruto vylítl z obýváku v oblečku Kyuubiho, zatímco Sasuke vypadal jako upír. Nic jiného, si na sebe prý nevezme.
"První host." Zavýskal Naruto, zmáčkl černé tlačítko na zdi a dveře se pomalu a s velkým skřípotem otevřeli. Stála tam Sakura.
"Ahoj kluci." Pozdravila a vešla. Nevěděla, že je na jedné parketě připevněné čidlo, takže když na něj stoupla, ze stropu se na ní vysypala krabice s pavouky. Začala šíleně ječet, zatímco oba mladíci se začali příšerně smát. Když je ze sebe konečně všechny smetla, tedy až na jednoho, který jí nenápadně zalezl za její kočičí kostým, odešla do obýváku. Naruto se zahyhňal a šel za Sakurou. O něco později už bylo v domě plno. Byli tam Shikamaru, Lee, Neji, Sakura, Ino, Tenten a dokonce přijeli i Gaara, Temary a Kankurou. Každý z nich se chytil alespoň do jedné z pastí. Asi v polovině akce dotáhl Sasuke blonďáka do koupelny.
"V tom oblečku si děsně sexy." Zavrněl a skočil po něm. Naruto sice chvíli protestoval, ale nechal se unášet vírem vášně.
"Kde je ten Naruto?" zeptala se Tenten. Neji pokrčil rameny. "Jdu ho najít." Řekla a vypařila se. Jídlo totiž začalo pomalu docházet a celkově tam byla nuda.
"Na co je asi tohle." Řekla si pro sebe Sakura a dívala se na páčku ve zdi. Nakonec se za ní rozhodla zatáhnout. To ale neměla dělat. Strop se nějakým záhadným způsobem vypařil a místo něj tam byla voda. Ale voda ve vzduchu nevydrží, akorát jako pára, takže hezky rychle spadla dolů. Všichni byli mokrý jako slepice. Ino, která zrovna přepínala rádio na jinou písničku, schytala pěkných pár voltů. Ani Gaara, který stál hned za ní nedopadl zrovna dvakrát dobře. Oba dva měli vlasy nahoře, ostatní je měli zplihlé.
"Naruto!!!" zakřičela Ino a fakt, že potopu způsobila Sakura přehlédla. Všichni začali prohledávat dům. Poslední místnost, kde nebyli, byla koupelna. Neji vyrazil dveře.
"Ještě Sas… ukééé." Zasténal Naru, který ležel nahý pod černovláskem. Všichni zůstali stát jako přimražení. Nemohli se srovnat s tím, že přistihli oba chlapce, jak si to spolu rozdávají. Jmenovaní si jich teprve teď všimli a zrudli jak rajčata. Ostatní začali lehce zelenat a předháněli se v tom, kdo bude dřív z toho proklatého domu. Nakonec tam nezbyl nikdo.

Sasuke se procházel po troskách jejich společného domu. Byla to opravdu katastrofa. Měl vztek na Naruta, že ho donutil uspořádat tuhle blbost a pak na sebe, že mu to dovolil a měl s ním sex. Měl vztek na to, že je přistihli. Zadíval se na blonďáka, který postával u dveří a culil se.
"Ta Helloweenská párty se nepovedla, miláčku." Zašvitořil. Sasukemu vystoupla na čele žíla.
"NARUTO!!!"


PS: Jelikož se dneska vdávám, svatební povídku možná nestihnu, protože Dei má program na večer( MUAHAHAHAHAHAHA) ale když se překecam, možná tu bude ještě dneska večer. Ohayoo, vaše Nara-chan.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 28. listopadu 2009 v 16:51 | Reagovat

moc hezký, nechtěla bys nějaký hlásek? kdyžtak mi napiš odkaz na tu soutěž a na blogu mám další díl NPSP

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 28. listopadu 2009 v 22:43 | Reagovat

Muahahahaaáááá..To bylo úžasnýý :DD Určitě pro tebe hlásnu ;DD

3 tess tess | Web | 12. prosince 2009 v 20:14 | Reagovat

docela by mě zajímalo jak po téhle větě naruto skončil. já bych ho přinejmenším přizabila. super. povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama