.

Souběh událostí

11. listopadu 2009 v 12:11 | Tak, máme tu další kapitolku!! |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
Shikamaru překvapením zamrkal. On ho líbá! Hidan ho líbá! Co si to k němu vůbec dovoluje? Když mu bělovlásek přejel jazykem po rtech, vzteky mu zčernalo před očima. Vší silou se od něj odtrhl a vrazil mu pořádnou facku. Hidan se chytil za červenající tvář a tázavě se podíval na Shikamara.
"Co si myslíš, že děláš?" vyjel na něj. Hidan se tajemně pousmál.
"Líbám tě, to nepoznáš?"
"Co si to vůbec dovoluješ?"Zařval celý rudý tak nahlas, až se od sebe odtrhly i Gaara s Deidarou, kteří se tam celou dobu něžně líbali.
"Nedělej se, vím, že se ti to líbilo." mrkl na něj Hid.
"Líbilo? Ses posral? To už bych radši políbil prdel Choujimu, než se líbal s tebou! zaječel hystericky Shika. Dei a Gaara se na sebe podívali. Od kdy je Shikamaru tak hysterický? Blesklo Gaarovi hlavou.
"Co to do tebe vjelo? Vždyť jsi se mnou včera večer flirtoval o sto šest!" přpoměl mu klidně Hid.
"Tak tohle, si vyřiď s Gaarou!" vyštěkl. Víc už říct nestačil, protože do pokoje vlítla zdravotní sestřička.
"Co se to tady děje? Copak nevíte, že pacienti musí být v klidu? Ať už jste venku!" nakázala. Shikamaru se nenechal dvakrát pobízet a byl ten tam. Mladý Kazekage si jen povzdechl a chtěl vstát, to se však nelíbilo Deiovi, který si ho za lem trička přitáhl k sobě a políbil ho.
"Teprve teď můžeš odejít." oznámil mu blonďák, když se od něj odtrhl. Rudovlásek se na něho ještě otočil u dveří a pak odešel.
"Kdo je Chouji?" zeptal se Hidan po chvíli. Dei pokrčil rameny a přejel si prsty po rtech, kde ještě cítil ty Gaarovi.

Naruto ležel doma na gauči a relaxoval. Po tom, co Sasukeho dohonil na druhém konci Konohy a udělal mu monokl, si musel odpočinout. Navíc, když ti dva idioti museli jít pomáhat s uklízením po včerejším mejdanu. Byl by se vsadil, že viděl Sasukeho jak kouká Kitsuri na zadek. Ale jestli se Sasuke Uchiha zamiloval, on sám je malá mořská víla. Navíc, vždycky to vypadalo, že je Sasuke na kluky. Asi je bisexuál. Napadlo ho. (Jó, kdybys tak hochu věděl, jak jsi blízko xD). Zavrtěl hlavou. Myšlení mu opravdu neprospívá. Radši se zvedl a vyrazil na ramen.
"Dorý den, staříku." pozdavil a sedl si na židli.
"Á, Naruto, jako obvykle, že?" usmál se na něj Teuchi a postavil Narutovi velkou misku ramenu. "Tak co? Byl jsi včera také na tom flámu?"
"Eh, jo byl, ale neptejte se mě, jaké to bylo, nic si totiž nepamatuju."
"Naruto, ty jsi se opil? Nejsi na to trochu mladý? Ach, promiň, zapoměl jsem, že už je ti osmnáct. A co říkáš na Akatsuky? Musí to být težké, před nimi utíkat a najednou bavit se s nimi tak, jako by jste se znali už léta." poznamenal stařík. Naruto se zamyslel.
"No, Deidara je super kluk a Hidan taky, jde jen o to, je poznat. No a pak je tu Ita..."
"Dobrý den." ozvalo se za nimi. Naruto zavřel oči. Ať to není on. Ať to není on. Ať to není on. Prosím! modlil se Naruto. Itachi byl opravdu ten poslední, koho by chtěl potkat příštích sto let. Že jsem radši nezůstal doma, sakra! Itachi si sedl na židli vedle Naruta a objednal si, jako on, ramen. Bylo mu jasné, že se Naruto musí cítit hrozně trapně, po tom včerejšku, tedy pokud si to pamatuje. Majitel stánku před něj postavil ramen a zmizel někam dozadu s výmluvou, že potřebuje něco říct Ayame, své dceři. Naruto byl nervózní. Dokonce ho přešla chuť na ramen. Musel se itachimu omluvit.
"Poslyš, Itachi. Chci se ti omluvit za včerejšek, celý jsem ti ho zkazil. Je mi to líto. Omlouvám se." zahanbeně sklopil hlavu. Nechtěl vidět, jak se Iatchi tváří.
"V pořádku, byl jsi opilý, to dělá každý. Třeba Deidara s Hidanem jsou v nemocnici."
"To ale není omluva pro mě. už se nikdy neopiju. A když už, tak až budeš někde hodně daleko."Itachi se zasmál.
"Víš, ale jedno mi vrtá hlavou, jak to, že si to pamatuješ?"
"Jó, tohle. Nepamatuju, Sasuke mi to všechno řekl." vysvětlil a byl rudý jak rajče. Itachi kývl, jako že chápe.
"A kde je vůbec můj bratříček?" zeptal se se zájmem starší Uchiha.
"Byl u nás ráno, pak šel spolu s Kitsuri uklízet po včerejší párty." vysvětlil. Tak se Naruto a kupodivu i Itachi rozpovídali. Naruto netušil, že dokáže povědět víc jak tři věty najednou a Itachi zase kroutil hlavou nad tím, jak se s Narutem hezky povídá.

"Dále." řekla Tsunade, když se ozvalo klepání. Gaara vstoupil do místnosti. Tsunade si ho nechala zavolat. Ani nevěděl, o co jde, ale prý je to naléhavé.
"Tak co jste potřebovala?"zeptal se. Hokage se na něho smutně podívala. Gaara vytušil, že je něco španě.
"Nebudu vám lhát, Kazekage- dono..." Gaara se podivil.
"Kazekage- dono? Já jsem ve službě?"
"Gaaro, Suna byla napadena, musíš okamžitě vyrazit." informovala ho. Gaara stuhl.
"Pěšky se tam nedostanu, musím..." Najednou ho něco napadlo. Vyřítil se z místnosti a ani se neobtěžoval Tsunade pozdravit. Nevěděl jestli jeho plán vyjde, ale jestli ne, bude mít průšvih. Vlítl do nemocnice a nepozorovaně se dostal přes recepci a vyhnul se doktorům. Ani neklepal a rozrazil dveře. Dei a Hid se na něho překvapeně podívali.
"Potřebuju pomoct!" vyhrkl Gaara.

PS: Co chce Gaara po Deidarovi?
Sasuke, Kitsuri a Neji...kdo Sasukemu otevře náruč?
A nakonec... Shikamarovi se zjeví Asuma...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Na co bych měla napsat jednorázovku?

SasuNaru 37.2% (96)
ItaNaru 27.1% (70)
ItaSasu 20.9% (54)
KakaIru 14.7% (38)

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 12. listopadu 2009 v 16:30 | Reagovat

skvělííííííí!!!!!!!!!

2 Ebika Ebika | E-mail | Web | 5. prosince 2009 v 23:00 | Reagovat

Ptáááčkááá????Nevím nechám se překvapit:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama