.

Shikamarova odplata

7. listopadu 2009 v 10:05 | No,tak jsem se konečně dokopala k napsání dalšíka kapitoly, napsala jsem jí už včera, ale jaksi jsem zapoměla jí sem dát. Takže velký GOMEN a doufám, že se bude líbit |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
Takže, kdyby někdo nevěděl, kolik kome je let, tak to tady máme napsaný:
Naruto a spol.(Gaara, Sasuke,Kitsuri, Sakura, Shikamaru atd.)- 18 let.
Deidara- 25
Hidan- 28
Itachi- 27
(Upřímě, já bejt Naruto, asi bych nechtěla chodit s devět let starším chlape,mno, i když Itachi je docela kus)

Hidan měl co dělat, aby se nerozřehtal na celé kolo. Prej že jsme sexy…pane bože, co z něj vyleze příště? Deidara na to byl hodně podobně. To, že je sexy, slýchal každý den v klubech. Taky měl každý den v posteli někoho jiného. Ale rozhodně by nečekal, že ho pochválí osmnáctiletý kluk, navíc Kazekage, kterého málem zabil. A aby toho nebylo málo, udělal si z něj gauč, když byl zbaven Jednoocasého démona. Deidara zahlédl, jak Shikamaru něco šeptá Gaarovi do ucha.

"Omluvte nás na chvíli, prosím." Oznámil Gaara a spolu s Shikamarem se vydal na záchodky."Prosím tě, co to má znamenat?" zeptal se Shikamaru, který svou lenost odhodil kamsi do neznáma a konečně se probudil k životu. Gaara se usmál.

"Copak nevidíš, jak nás ti dva balí? Tak jsem se rozhodl jim to vrátit."

"Tsee…balí, balí… a k čemu mi to je?"

"Copak se ti Hidan nelíbí?" podivil se červenovlásek. Shika nasadil výraz "Nezbláznil ses náhodou?" a zakroutil hlavou.

"Já ho nenávidím. Slyšíš? N E N Á V I D I M!" vypísmenkoval mu. Kazekage si povzdychl.

"Já jsem Deidarovi už taky dávno odpustil. Navíc, ty pohledy, které na něj házíš, mluví o pravém opaku." Ušklíbl se.

"Jaký pohledy? Žádný nejsou.""Co myslíš, že tam dělají?" zeptal se znuděně Hidan. Vždyť už tam také byli deset minut.

"Nevím, jdi se podívat." Odpověděl mu taktéž znuděně Deidara.

"Jsme tady."ozvalo se za nimi a hned na to si naproti nim sedl hnědovlásek a modroočko.

"Copak jste řešili?Hmm?" otázal se blonďák.

"Ale, jen takovou prkotinu, nic pro vás, to víte, klučičí záležitosti." Vysvětlil Nara. Dei se na něho otočil.

"Tím chceš říct , že vypadáme jak holka?"

"Ne, jenom ty, ostatně, na Hidovi není nic ženského, vypadá docela mužně." Na důkaz svých slov kývl hlavou směrem k Hidanově rozeplé košili. Gaara se musel usmát. Vzpomněl si totiž na jejich debatu na záchodě. Donutil ho, nebo mu spíše přikázal, aby to s bělovláskem zkusil alespoň tento večer. Shikamaru souhlasil, ale řekl, že se mu nějak pomstí. To ale nepovažoval za příliš důležité. (Kdyby jen hošánek věděl, co ho čeká xD)

Deidara zrudl vzteky. Úplně nesnášel, když někdo podceňoval jeho mužnost, a ještě mu dával za příklad jeho nejlepšího přítele. Hidan jen pozdvihl obočí.

Takže já jsem podle něj mužnej jo? Hmm, dnešní večer bude ještě zajímavý. Nad tou myšlenkou se musel pousmát.

"Tak, co budeme dělat?" zeptal se Deidara, když jeho tvář získala opět normální barvu. Shikamaru zbystřil.

"Co třeba : Kdo vypije víc panáků?" navrhl jen tak nevině. Ostatní tři se na sebe podívali.

"Tak jo." Kývl Hid a otočil se na barmana. "Prosil bych dvacet čtyři panáků."

"Hned to bude." Oznámil barman a zanedlouho na barovém pultu stály dva tucty panáků.

"A jaká bude odměna?" zeptal se Gaara. Shika se nemohl dočkat, až to řekne.

"Kdo vyhraje, bude týden chodit s Gaarou, to znamená, objímání, líbaní, chození za ruku a nějakej ten sex. Jo a abych nezapomněl, pro dnešní večer bude Gaara tancovat ploužáky POUZE s VÝHERCEM." Oznámil, jako by se nechumelilo. Dřív, než stačil Gaara nějak zareagovat, ozvalo se dvojnásobné : "Platí."

"Ses zbláznil ne?" vyjevil se Kazekage.

"Ne, jedinou tvojí záchranou budou, jestli vyhraješ ty." To ale silně pochybuji. Pomyslel si, protože věděl, že Gaara toho moc nevypije a že se brzy vzdá. On sám se chtěl vzdát taky. Takže to bylo mezi Hidanem a Deidarou. A tipoval, že vyhraje Deidara, protože když oznámil, jaká bude odměna, blonďákovi zajiskřilo v očích. Ostatně, tohle byla odplata za to, že ho donutil flirtovat s Hidanem. Ale i to, ho začalo bavit.Kitsuri zamířila na bar. Od Sasukeho se totiž doslechla, že její milý bratříček se "Trošku" opil. To, co viděla u baru, jí málem odhodilo na druhou stranu Konohy. Naruto totiž spal na Itachiho klíně.

"Čau, Itachi, dej mi ho, vezmu ho domů." Promluvila na černovláska, který pozoroval dění kolem sebe. "Určitě tě nemůže bavit celý večer sedět na zadku, ještě ke všemu s otravným a spícím blonďákem." Řekla a natáhla se pro něj. Itachi jí pomohl a tak to dopadlo tak, že Kit držela modroočka okolo pasu a on měl ruku přes její rameno. "Páni, ten je těžkej." Hekla.

"Nechceš s ním pomoct?"

"Ne,domů to zvládnu, použiju jutsu, hele, měl by jsi se jít bavit. Hidan s Deidarou támhle balej Gaaru a Shikamara, a vypadají, že budou brzo v lihu, stejně jako tohle stvoření."

"A co mám tedy podle tebe dělat?" zeptal se. Kitsuri chvíli přemýšlela.

"No, Sasuke je někde venku a otravuje ho tam ta růžová nána, takže by ti byl určitě vděčný, kdybys ho vysvobodil."navrhla. Itachi přikývl, naposledy se podíval na Naruta a vypařil se. Rudovláska udělala několik pečetí a spolu s Narutem se vydala domů. Po chvíli se vrátila, avšak bez Naruta a šla se nenápadně vtírnout mezi Hinatu, Kibu a hlavně Shina.Shikamaru to tušil. Gaara odpadl jako první s počtem tří skleniček a on sám se čtyřmi. Takže teď pili už jenom Hid s Deiem. Měli počet dvanáct skleniček, a pořád neměli dost. Vskutku, odměna, je opravdu sladká. Hidan i Deidara toho měli dost, ale Hidan nepovolil, dokud bude ještě při vědomí. Navíc jeho maximální počet vypitých skleniček, byl dvacet osm, ale to měl potom otravu krve,pár dní strávil u záchodu a Sasori do něj celý týden lil nějaké tekuté blivajzy. Zato Deidara chtěl ukázat Shikamarovi svoji mužnost a zároveň získat Gaaru alespoň na týden. Ten kluk se mu totiž hodně líbil. Cítil k němu zvláštní pouto. Oba dva, jak blondýn, tak Jashinofil měli silné důvody, proč se nevzdát. Takže to bylo kdo z koho.

Autorovy poznámky na konec:
Diufám, že se líbilo. Jinak, jako vždy Arigato za komentáře. Opravdu nevím, kdy bude další kapča,alepokusím se jí sesmolit ještě tento výkend.

Gaara, když zvažuje, jak bolestnou smrtí Shika zahyne. xD(Nomě nabídnout jako odměnu, zabila bych Shikamara na místě:D)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama