.

Saké a Naruto, to nejde dohromady

1. listopadu 2009 v 12:25 | Tak, máme tady další kapču. |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
Gaara lítal po sále a snažil se najít svého blonďatého kamaráda, který mu jaksi utekl z parketu, když si došel na záchod. Nedával pozor a do někoho narazil.
"Čau Gaaro, hledáš někoho?" zeptal se Shikamaru. Gaara se omluvně usmál.
"Promiň, nechtěl jsem do tebe vrazit, jo, hledám Naruta, jaksi se mi ztratil." Vysvětlil. Shika se otočil a ukázal k baru.
"Sedí támhle a leje do sebe jedno saké za druhým. Půjdu s tebou, nevadí?" Gaara zavrtěl hlavou a tak se i se svým ananasovým kolegou(tvar Shikamarova účesu vypadá jak ananas:D) vydal směrem k baru.

"Já si myslím," řekl Hidan, "že dneska tu nikoho nesbalíme." Deidara se usmál.
"Já už mám jeden lehký flirtík za sebou."zazubil se a pohodil svými blonďatými vlasy.
"Huh?"
"Hmm, to je jedno, ale měl by jsi prostě jít a někoho sbalit." Poradil mu. "Vnímáš mě?" zeptal se ublíženě po chvíli, když jeho bělovlasý kamarád čuměl někam za něj. Po chvíli se na něj Hid otočil.
"Jo, já jenom, je to docela srandovní, vidět dva Uchihy co sedí vedle sebe a v klidu si povídají, Naruto, který je totálně na mol a Kazekage s tím Nara klukem, se ho snaží odtáhnout od baru. Prostě idylka." Zasmál se. Deidara se otočil.
A opravdu. Itachi se Sasukem úplně v pohodě kecali, zatímco Gaara a Shikamaru tahaly Naruta od baru.
Mmm, ten Gaara má ale pěknej zadek. Jeho představivost se začala rozvíjet. Musel zatřást hlavou, aby ty perverzní myšlenky vyhnal. Stejně to nepomohlo.
"Hele,co na toho červenovláska pořád tak čumíš?" zeptal se Hidan a jeho
hlas zněl mírně podezíravě.
"Nečumím, jenom se dívám."
"Neříkej, že ten "lehký" flirtík byl s ním." Zavrtěl bělovlásek hlavou. Deidara pokrčil ramen. "Nezbláznil ses? Vždyť tě nenávidí, málem jsi ho zabil, a navíc, je to Kazekage!" vyšiloval.
"No a co? Navíc, to, že jsem ho málem zabil, nebylo dobrovolný, ale dostal jsem to rozkazem. Už tehdy se mi líbil." Vysvětlil mu modroočko.

"No tak Naruto, přestaň to pít!" domlouval mu Gaara. Blonďáček se na něho podíval svým opilým a zastřeným pohledem.
"Ale já n…škyt…nejse…m opi...škyt…lý." Shikamaru si ho otočil směrem k sobě.
"Támhle je Sasuke, nechceš jít za ním?" nadhodil, už napůl zoufale. V tom se blonďáček zvedl ze židle a vrávoravě se vydal směrem za svým nejlepším přítelem.
"No, tvůj pokoj by jsme mohli vymalovat na modro, protože…" nedopověděl mladší Uchiha, protože ucítil zátěž na svém klíně. Naruto si mu na něj totiž obkročmo sedl a přiblble se usmíval.
"Áho…j Sasu, n…nechce…škyt…š jít se mnou do…škyt…mů?"zeptal se ho opilým hlasem a začal se k němu lísat.
"Cože?" vypadlo z černovláska a koukal na Naruta jak na naprostého idiota.
"Je v lihu." Oznámil mu Shikamaru, který kolem něj prošel a šel si sednout ke Gaarovi, který mezitím zabral dvě židle, hned vedle Hidana a Deidari.
"Naruto slez se mě." Varoval ho, zatím klidně starší z nich. Zmiňovaný se zatvářil jako andílek.
"Už sem ti někdy řekl, že jsi hrooozně sexy?"To byla první věta, kterou dokázal říct bez škytání. Oba dva Uchihové mysleli, že se přeslechli.
"Sexy? Jsi v pořádku? To by jsi mi za střízliva nikdy neřekl, tak se sakra prober." Zavrčel a zatřásl jím.
"J…jasně že sexy, škyt, čím škyt starší Uchiha škyt, tím víc sexy škyt." Oznámil mu. Sasuke a Itachi se na sebe podívali. Ale blonďáček ještě neskončil. "Jak potom asi musí škyt vapa…škyt…dat Madara škyt." Zaculil se. Sasuke toho měl akorát tak dost. Zvednul se svého kamaráda "jemně" hodil na Itachiho.
"Postarej se o něj, jdu si vyčistit hlavu." Řekl nakvašeným tónem a jako správný Uchiha ladně odešel. Itachi si blonďáka posadil na klín, aby z něho nespadl.
"Jé, a…hoj…škyt Itachi, nevadí ti škyt, když se trochu prospím?" zeptal se. Ani nečekal na odpověď a už mu hlava klesla na Itachiho rameno.

"Ten Naruto opravdu neměl pít." Zakroutil hlavou Hidan. Deidara přikývl. "A co vy dva tady tak sami, hmm?" otočil se Jashinofil na Shikamara a Gaaru . Jejich zraky padli na naše dva Don-Chuany.
"To je otrava." Vylezlo z Shiky. Gaara se jen usmál.
"Nikdo o nás zřejmě nemá zájem." Vysvětlil. To zaujalo Deidaru.
"To se docela divím, když jste tak sexy." Zalichotil a laškovně mrkl na mladého Kazekageho. Toho to ovšem vykolejilo.
To snad dělá schválně, idiot. Mno, i když ty jeho blonďatý vlasy, a vůbec…Pomyslel si. Něco ho ale napadlo. Rozhodl se hrát Deiovu hru. "No ale nejsme určitě tak sexy jako vy." Řekl svůdně a mrknutí oplatil. Tím započala bitva, kdo koho dřív vytočí. (Kdo koho dřív sbalí xD)
Když se Naruto opil:D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Itsuka Itsuka | 6. listopadu 2009 v 22:26 | Reagovat

je naprosto uuužasná!!!! jsem do ní upe zblázněná! navíc má užasný páry (OMJ ItaNaru........SUGOI!!!!) jen tak dál!!!! mooooc se  těším na další díleček!!!!!! áá jsem natěšená jak na Ježíška...xDDDDDD

2 Narashi- majitelka blogu... Narashi- majitelka blogu... | 7. listopadu 2009 v 10:16 | Reagovat

[1]: Jsem ráda že se ti to líbí. Tahle povídka mě hlodala celý prázdniny a kvůli ní jsem nemohla spát, takže jsem se rozhodla, že jí napíšu a je to super, páč se vyspím:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama