.

Pro Naru-chan

18. listopadu 2009 v 17:33 |  Na přání

Z téhle povídky nemám vůbec ale vůbec dobrý pocit. Jelikož jsem to psala ve stresu a utlačována mím kámošem, který mě zároveň ksmti rozesmíval xD je to odbyté. ale i tak doufám, že se ti to bude líbit, Naru-chan.

Zajímavé odpoledne.

"Čau Dei, už jsem ti někdy řekl, že jsi hrozně sexy? Pojď se mnou do postele." Zaprosil Sasori a svůdně na blonďáka mrkl.
"Dej mi pokoj." Zavrčel a utekl z místnosti. Na chodbě ho ale čekalo další pozdvižení. Tentokrát ve formě staršího Uchihy, který byl jenom v kalhotách a měl rozpuštěné vlasy. Připochodoval k němu a přišpendlil ho svým tělem ke zdi.
"Ahoj Deidí."vypískl až moc sladce. "Hledám roztomilého ukeho. Měl by být blonďatý s modrýma očima a měl by se jmenovat Deidara. Půjdeš si se mnou zařádit?" Dei protočil očima.
"Šoustal jsem s tebou dneska v noci a tobě to nestačí? Kašlu na tebe." Zaštěkal mu do obličeje, odsunul ho kousek stranou a následně odešel do kuchyně.
Idioti, jako by jim sex dvakrát denně nestačil! Otevřel ledničku a vyndal z ní mlíko. Hmm, asi čerstvě nadojený. Pomysleli a sedl si na židli ke stolu. Tse, už mě nebaví to s nima pořád dělat. Dvakrát za den se Sasorim, třikrát s Itachim. Je to hrozná nuda. Pořád tam, zpátky, tam a zpátky. Není v tom žádná vášeň, žádný nechutný prasárny, prostě nic. Kdy naposledy jsem si já užil sex? Tak před deseti lety. Jeho tok myšlenek narušil nezvaný host.
"Hej! Co to chlastáš? Před chvíli jsem tu krávu dojil a ještě mám modřiny!" zaječel Hidan. Deidara si oddychl. Už si taky myslel, že po něm bude taky chtít sex.
"Uff, jsi snad první pěknej chlap v tomhle baráku, co po mě nechce sex." Oddychl si. Hidan se zarazil
"Pěknej?" přemístil se k němu. "Já se ti líbím jo?" zeptal se. Deidara si ho prohlédl. Upnuté kalhoty, rozepnutá košile kde je vidět odhalená a vypracovaná hruď mimochodem lepší než ta
Itachiho, krásné bílé vlasy a sexy svůdný úsměv. Byl opravdu k pomilování!
"Jo, jsi docela sexy."prozradil mu svůj objev. Hidan se ušklíbl.
"Nechtěl by jsi se jít projít?"nadhodil nenápadně a už Deidaru svlíkal očima.
"Proč ne, třeba se dobře pobavíme." Sladce se usmál, až měl Hidan co dělat, aby ho nehodil na stůl a nezačal s ním dělat nemravnosti.
"Tak teda jdeme." Řekl částečně vzrušený Hid a vyrazilo se. Celou cestu si povídali o všem možném, až nakonec došli docela daleko. Bylo to zvláštní místečko. Uprostřed bylo docela pěkné jezírko s vodopádem. Posadili se na kraj jezera a vychutnávali si ticho. Hidan se pokoušel nenápadně přiblížit k tomu sladkýmu blonďákovi. Ten si toho nevšimnul, takže o pár chvilek později ležel pod bělovláskem s tázavým výrazem v očích.
"Víš, že ty jsi taky docela sexy? Docela hodně? Docela moc? Hrozně mě rajcuješ." Vzdychl. Dei se usmál. Pocítil vzrušení jako nikdy předtím. Přitáhl si ho za košili a políbil ho. Hidan neváhal a strhl z něj tričko. Zajel mu rukou pod kalhoty, a zmáčknul. Místo toho, aby se mu dostavilo obrovského vzdychu, nebo také stenu, pod rukou mu to bouchlo a i s modroočkem ho to vyhodilo do povětří. Dopad byl naštěstí příjemný, protože oba spadli do vody.
"Páni, tak to jsem opravdu nečekal." Zasmál se Hidan, když se vynořil na hladinu a podíval sena svého společníka. Jeho vzrušení opět narostlo o několik kilometrů. Dei vypadal prostě sexy. A i to je málo. Z jeho mokrých dlouhých vlasů mu padali kapky vody, které postupně tekly po jeho hrudi a zastavili se… o hladinu vody. Ale i tak Hidan poznal, že Deidarovi ten výbuch zničil kalhoty, takže před ním byl teď v rouše Adamově. Přesněji řečeno v rouše Adamově a ve vodě. Oddychl si, když zjistil, že Deidarův "bambásek" je na svém místě a není poškozený.
"Mno, to byla šlupka." Zatlemil se jako idiot a přešel k Hidovi tak rychle, jak mu to jen voda dovolila. "Je tu docela mělko a já jsem nahý." Poznamenal nevinně a nalepil se na něj. Hid ho vzal do náruče a přešel s ním tam, kde bylo jezero nejmělčejší. Tam ho položil a vysvléknul si svoje oblečení. Dei mu podkopl nohy, takže dopadl přímo na něj. Přitáhl si ho za lopatky a začal ho opět líbat. Jejich jazyky se prali o nadvládu, stejně tak, jako se jejich mokrá těla otírala o sebe. Jejich už tak vzrušené penisy se o sebe otírali a tvrdly ještě víc. Hidan začal blonďáka líbat na krku. Postupně sjel na bradavky, do kterých kousnul a políbil je. Deidara vzdychal čím dál víc. Co pak teprve, když se Hid dostal až k jeho chloubě. Olízl jí po celé délce a s radostí se zaposlouchal do dalšího stenu. Rukou mu šáhnul k varlatům a začal je třít. Jednou je políbil a znovu se začal zbývat jeho vzrušeným údem. Pohladil ho a stáhl předkožku. Jazykem obkroužil okolo obnaženého žaludu. Deidara opět hlasitě zasténal a rukou ho pobídl k další činnosti. Hidan se rozhodl slitovat se a pohltil jeho úd v ústech. Pak stačilo je pár dalších tahů a les proťal poslední konečný výkřik. Bělovlásek vypustil Deidarův ochablý penis z pusy a polknul. Poté se přemístil k jeho rtům a přivlastnil si je. Prstem mu začal opatrně připravovat dírku. Nejdřív do něj vniknul jedním prstem. Když si všimnul, že to Deideho nijak nebolí(byl pořád omráčen z extáze že mu ho vykouřil), pronikl do něj i druhým a třetím prstem. Po chvíli se Dei probral, zasténal a přirazil proti jeho prstům. To bylo pro Hidana znamení. Přemístil s mezi jeho nohy, a pomalu do něj vnikl. Dei slastí přivřel oči a pohnul se proti němu, takže si ho do sebe přirazil úplně celého. Hidan začal přirážet a stejně jako Dei vzdychat. O něco později oba vyvrcholili a Hidánek vystoupil z Dedíška.(O.o)

"Tse, posranej Naruto. Nebejt jeho, byl by Sasuke můj!!!!!!!!!!!!!" zakřičela na celý les Sakurvička. "Hele jezírko." Zaštěbetala a šla si v něm máchat nohy. Po noze jí však začalo plavat něco bíleho. "Fůůůůůůůůůj, sračky!!!" zapištěla znovu. To už si jí všimli i Dei s Hidem.
"Katsu." Zařval Deidara a Sakurvininička se nám rozprskla na milion kousků. Všude začala téct krev a krásná voda jezera se otrávila na barvu nebožtíka Sakury. Tedy růžovou.


Ješě jednou Gomen, Naru-chan, klidně napíšu další.... T-T

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kyuubi-chan Kyuubi-chan | E-mail | Web | 18. listopadu 2009 v 17:50 | Reagovat

Ráda bych,bohužel to nejde XD

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 19. listopadu 2009 v 14:26 | Reagovat

Nanííí?Blázníš,Narashi-chan? :DD Tohle bylo bombový! :D Fakt dooobrý,moc se mi to líbilo :D Děkujůůů..Jinak doufám že mám svolení,si to dát na blog ;D

3 Kee-chan Kee-chan | Web | 19. prosince 2009 v 12:24 | Reagovat

:D :D ... ha ha :D :D skvělá povídka ^^

4 Lan-Lain *čmuchá,čmuchá perverznosti xD* Lan-Lain *čmuchá,čmuchá perverznosti xD* | Web | 28. října 2010 v 21:45 | Reagovat

hahaha...Sakura konečně zaklepala bačkorama xD jí sklaplo,náně jedný růžový xD

5 Cimbelina Cimbelina | E-mail | Web | 26. února 2011 v 1:04 | Reagovat

WoW

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama