.

Odmítnutí...

29. listopadu 2009 v 15:11 | Narashi-chan a Naru-chan |  Společné povídky
Další dílek. Já fialová a Naru-chan modrá.Narashi a Naru se vzbudili takřka nastejno. Vylezli ze stanu a Naru šla udělat snídani. "Páni, fuj, jaký prase se tu vyblilo?" ukázala Nara-chan zhnuseně na hromádku zvratků. Naru se zvedl žaludek a přestala dělat jídlo. "Přešla mě chuť." vysvětlila. Nara se usmála. "Jsem zvědavá, jak si poradili ti dva idioti spolu ve stanu."
Ovšem z chvíli se ze stanu ozvali hlasy: ,,Ty idiotte! Ležíš mi na plášti!"
,,Drž hubu blondýno, ty zase držíš v ruce moje spodky!"
,,Co?... Áááá!" vyjekl Deidara a vylez rychle ze stanu
.
Naru dostala obrovký záchvat smíchu, kterým nakazila i svou Nee-chan. "Ty se mi budš smát?" vyprskl blonďák na svou ženu. Pak se ovšem usmál a políbil jí. Ale zrovna ve chvíli, kdy Itachi vylezl ze stanu. Přepadl ho obrovký záchvat žárlivosti. Ale on je samozřejmě ledový Uchiha, takže nedával nic najevo.
,,Tak, můžeme jít? Je tu nuda.."zaskuhrá Naru a sbalí všem všechny věci.
,,Tak fajn." usměje se Narashi a spolu s ní jdou zase kousek ve předu.
,,Hele, je to na dobré cestě... tuhle noc použijeme plán B." šeptla Naru Narashi-chan a zazubila se.Ta jen nadšeně přikývla.
,,Co si to tma asi žvatlaj..." řekl polohlasně Deidara čímž chtěl způsobit zapojení Uchihy do konverzace.
,,Co je nám do toho... Nějaký ty jejcih blbosti." chytl se Itachi a pronesl klidně
.
"Máš pravdu, ženský." zasmál se. Itachi se podivil. "Radši bys kluky co?" uškíbl se. Věděl, že tímhle ho vyprovokuje. A taky že ano. Deidara se naštval a skočil po něm. Začali se šíleně mlátit a odthly je od sebe až Nar s Naru. Radši je nechali jít vepředu. Prý, aby na ně pořádně viděli. "Jaký je ten plán B?" zeptala se Narashi.
Spojíme ho splánem A... Necháme je zase osamotě. Ve stanu... Jenže necháme jim tam jen jeden spacák... Musíme ten jeden ukrást... muhahahaha!" zasmála se tiše Naru ďábelsky, až to i kluci ve předu slyšeli.
,,Eh?..." nadzvihli oba obočí.
,,Ale nic... Jen běžte..." vyplázla na ně jazyk Nara a usmála se. Kluci pokrčili rameny a otočili se zpátky
.
Tady zastavíme." řekla Narashi asi po třech hodinách. "Cože? Ještě není ani poledne." divil se Deidara. "Na a co?" pokrčila Naru rameny. "My jsme už unavené." vysvětlila. "Jo, můžete se teď kouknout, jestli je čerstvý vzduch a nasbírat něco k jídlu? Zatím postavíme stany." vložila se do toho Narashi-chan a usmála se jako andělíček. Chlapi tedy odešli, takže tam obě dvě zůstaly sami. Nara postavila stany, zatámco Naru vzala spacák svého manžela a spálila ho svým ohnivým jutsu. "To by jsme měli." spráskla rukama a ďábelsky se zasmála.
Mezitím u chlapů

,,Támhle máš dřevo, tak ho vem." zamumlal Deidara a ukázal prstem na polínko.
,,Proč si ho nevezmeš sám? Nejsem povinen uzdělat to, co mi řekneš.." ohradil se, ovšem ve tváři byl kamenný.
,,Tseh..." odfrknul si blonďák a vzal si jiné dřevo.
Itachi zavrtěl hlavou, nechápal, jak může být někdo tak pitomý. Ale co se také divit že? Deidara byl blonďák, přesněji řečeno blondýna. Takže se už ničemu nedivil. Navíc sexy blonďák. Ta myšlenka ho vyděsila. Vzpoměl si na jeho večerní sen, a začínal být vzrušený. "Měli by jsme se vrátit." řekl a snažil se schovat touhu v hlase. Blonďák kývl, takže mohly vyrazit za děvčaty.
,,Kde se flákáte? Já už mám hlad... a tak jsme si nasbírali dřevo sami a už máme hotový oběd...dáte si?" zazubila se Naru a klukům dřívka vypadla z ruky.
,,VY... "zavrčeli na obě dívky.
,,Nějaký problém?" zavrčely na ně zpátky.Ti si jen odfrkli a sedli si k ohni.Pak se všichni společně najedli za ticha.
Nepůjdeme se projít, Deii-kun?" zeptala se vlezlým hlasem Narashi. Deidara kývl, jako že ano a společně odešli. Itachimu se začalo dělat špatně. Tse, to je ale debil. Ani to nepozná. Kdyby na mě takhle vtíravě mluvila, vrazil bych jí facku, pipině. pomyslel si. "Itachi." vyrušila ho Naru s myšlenek. "Ano?" zeptal se. "Nepůjdeme do stanu?" usmála se úchylně Naru a už ho za sebou táhla. Ve stanu se začali muckat a muchlovat. Mezitím přišli naše dvě zamilované hrdličky. Naru vylítla ze stanu jak namydlený blesk a přifařila se k Narashi. "Táákže, dneska spíte zase spolu, já spím s Narashi-chan. Dobrou noc." zašvitořila a vtáhla Nee-chan do stanu. Chvíli si povídali, než uslyšely mohutné " KDE MÁM SPACÁK." dostaly záchvat smíchu, jenom litovali, že neviděli Itachiho naštvaný obličej.
,,Co se děje, kluci?" vylezly dívky ven s hlavami.
,,Někdo mi vzal můj spacák!"zavrčel nenávistně Itachi a hned se koukl na Narashi-chan.
,,My nic!"ohradila se Nara-chan a zalezla zpátky.
,,Budete muset spát v jednom spacáku, to je hold smůla." usmála se "smutně" Naru a rychle zalezla taky, aby nevypukla v smích. Nara i Naru se ještě hodnou chvíli smály tomu, jak Deidara zamítl mít Itachiho ve spacáku, pak ale pod Narashiným hlasem kývl. Oba se tam mačkali a nadávali si. Pak vyčerpáním ze smíchu usnuly, krom jejich manžílků.
,,Jestli budeš dělat to, co minule... Nepřej si mě." zavrčel tiše Deidei a otočil se na bok zády k němu.
,,Hn... Už se tě bojím." ušklíbl se Itachi a taky se otočil poté oba usnuli.
Bohužel se stalo něco, s čím Deidara nepočítal. Tentokrát se totiž v noci vzbudil on. A to proto, že se mu zdálo zrovna ne moc zrovna mravného o Itachim. Koukl se do spacáku. Jeho úd stál v pozor. "Kurva." zasyčel šeptem. Avšak vzbudil Itachiho. "Co děláš?" zeptal se ho. Dei ztuhl. Nevěděl, jestli má po něm skočit, nebo říct, že jde na záchod a udělat si to. Nakonec se rozhodl pro....
...pro to, že vyleze ven s odseknutím, že musí na záchod. Tam si "ulevil" a vrátil se rychle zpátky.
,,To ti to tak trvalo, vyhonit si ho?" uslyšel pošklebný hlas Uchihův.
,,Cože?" vyjekl Deidara a zrudl. Ještě že byla tma..
"Snad sis nemyslel, že mám Sharingan jen na parádu." ušklíbl se a rozsvítil baterku. Naskytl se mu pohled na krásně červeného blonďáčka. "Kdyby jsi mě pěkne poprosil, tak bych ti s tím problémem mohl pomoci." navrhl jen tak nevinně Uchiha.
Didara zrud ještě víc.To už nevydržel nápor touhy, a skočil po Itachim. Jenže Uchiha je Uchiha, a ten se převalil tak že Dei byl pod ním. Itachi se ušklíbl a začal ho líbat na krku.
,,Narashi-chan! Narashi-chan! NEslyšíš něco?" vzbudila se Naru hned jakmile uslyšela sebemenší vzdych.
,,Ne... Bože ty jsi hluchá jak poleno, ale vzdechy slyšíš líp jak...Jiraya." ušklíbla se Narashi a promnula si ospale oči.
Itachi zkousl Deiův uší lalůček. Modroočo znovu zasténal. Takové vzrušení nezažil ani s Narashi. Narashi! vzpoměl si na svoji ženu a odtrhl černovláska od sebe. "Ber to jako... jako omil. Já mám Narashi-chan a miluji ji." vysvětlil, převrátil se nad Uchihu a stoupnul si. Otevřel stan a šel k holkám do stanu. "Nara-chan, lásko, s tim debilem spát v jendom stanu nebudu, můžu zůstat tady?" zeptal se.

Tákže, doufáme, že se vám to líbilo. Příští kapitola bude, až budeme mít čas.
Sayooo, vaše Nara-chan a Naru-chan.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na co bych měla napsat jednorázovku?

SasuNaru 37.2% (96)
ItaNaru 27.1% (70)
ItaSasu 20.9% (54)
KakaIru 14.7% (38)

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 29. listopadu 2009 v 16:04 | Reagovat

??? tohle mi nedělejte, já už se těšila na pořádný yaoi a ono nic xD

2 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 29. listopadu 2009 v 16:09 | Reagovat

Tvůj průkaz do Akatsuki organizace bude zítra pak ti dám vědět a děkuji že ses přihlásila :D
Mizuki-chan tvoj leader

3 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 29. listopadu 2009 v 16:10 | Reagovat

A k těm misím bude to hledání obrázků, nebo překlad malého komixu někdy taky bude psaní povídek ale bude se to střídat

4 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 29. listopadu 2009 v 16:45 | Reagovat

No a tadyk se kukni....je tam už 5. mise ale pro tebe teprve první no a ještě tam je klikajda kterou si musíš povině dát na blog :D

5 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 29. listopadu 2009 v 16:45 | Reagovat

http://nagashineko.blog.cz/0911/jak-dopadla-4-mise-a-vyhlaseni-5-mise

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama