.

Nový cit.

28. listopadu 2009 v 20:53 | Narashi-chan a Naru-chan |  Společné povídky
První kapitola. Já fialová, Naru-chan modrá.

V Akatsuki sídle začala schůze, kdo měl jít jako další na misi. Ovšem Nara-chan se zvedla s tím, že musí na záchod.
,,Jak si to představuješ?" vyštěkl na ni Pein rozčíleně.
,,Tak, že si sednu na prkýnko a-" začala vysvětlovat a sama přestala s úšklebkem
"Já to nepotřebuju vysvětlovat!" zakřičel na ni Pein a doufal, že se usadí. Ona se však je zazubila na všechny okolo a vydala se na záchod. "Já jí jednou zabiju." nervoval se Pein. "Klídek šéfe, to jí časem přejde, sice je jí osmnáct, ale je furt v pubertě." klidnila ho Naru. Ona byla jediná rozumná ženská v Akatsuky. Konan byla blbá, Narashi šílená a ona? Ona byla normální.
I když měla taky něco... Byla strašně úchylná.
,,Takže, na příští misi půjde Itachi, Naru, Narashi a Deidara. A unesete Naruta, jasný?!"povzdechl si a s tím se odebral do své kanceláře.
Itachi, Naru a Deidara se zvedli. Šli si sbalit a Naru to šla vyřídit Nar. "Máme misi." oznámila znuděně, při čemž si v duchu připravovala úchylné scénky s Itachim. "Takže jdeme všichni čtyři." pronesla Narashi a zasmála se. Naru se podivila, "Jak to víš?" zeptala se.
"Mám své speciální odposlouchací jutsu." vysvětlila Narashi při cestě do jejich společného pokoje. "Plánuješ něco s Deidarou?" zeptala se najendou Naru-chan. "Jo." úchylně se usmála. Naru její úsměv opětovala. Ani jedna z nich nevěděla, co je čeká. Deidara si zrovna balil svůj výbušná jíl, když uviděl Itachiho, jak vylézá se sprchy. Kouknul se na jeho nahou hruď a v té chvíli ho zaplavila vlna touhy.
Ovšem do toho přilítla Naru a Deidaru odkopla.
,,Smůla, ten je můj." vyplázla na něj jazyk a zmizela i s Itachim v koupelně.
,,Dei-kun?.."přišla i Narashi-chan. Deidara se usmál a vrhl se s Narou do postele.
"Neboj, tebe bych nikdy nepodvedl, zvlášť ne s takovým debilem, jako je Uchiha. Navíc, nejsem teplouš. Jediný, kdo mě vzrušuje jsi ty." usmál se na ni. Ale v duchu si myslel něco jiného. Na zkoušku ji pohladil po zadečku. Stalo se to, co předtím, když viděl Itachiho. Ne však v takovém rozsahu. Přestal si s tím lámat hlavou a svou ženu políbil. "Miluji tě." zašeptala Nara-chan a do polibku se vžila. Když Itachi a Naru vyšli z koupelny a viděli ty dva na posteli, jak se líbají, Itachi se zarazil. Na chvíli měl pocit, že by nejradši tu bláznivou holku od blonďáka odkopal a sám se s ním líbal. Jen nad tím zavrtěl hlavou, vzal svou ženušku za ruku vyrazili. "Měli bychom vyrazit." Otočil se na líbající se dvojici ještě ve dveřích a pak i s Naru zmizel.
Ti dva smutně vzdychli, vzali si věci a zmizeli za nimi. Setkali se před krýší. Naru se odplížila k Narashi.
,,Hele...mám takový pocit, že by po sobě skočili.." ušklíbla se, když jí to pošeptala.
,,Že jo...Nee-chan, měli by jsme je nechat.." mrkla Nara na Naru a usmála se.
,,Hmm Itachi-san , my půjdeme s Narou napřed, ok?" zazubila se Naru a utíkala napřed.
,,Dobře.." vzdychl překvapeně Itachi. Narashi udělala to samé a poté s Naru někam odběhli. Ti dva k sobě přišli a tak chvilku vedle sebe šli mlčky.
,,To je nuda.. Trošku jim pomůžu." zašklebila se Naru a hodila kunai pod Itachiho nohy. Ten jak předpokládala uskočil ale tak, že zakopl o plášť a tím spadnul na Deidaru.
Deidara zrudnul. Těžko říct, jestli vzteky nebo rozpaky. Hned na to se potvrdila ta první možnost. "Ty debile, a to si řikáš ninja když se ani neudržíš na nohou? Okamžitě ze mě slez!" zakřičel Deidara a odsrkoval ho. Itachi se ušklíbl a slzel s něj. "Ty my nesaháš ani po kotníky, ty blonďatá dilino." spražil ho a dál si ho nevšímal. Byl na něj naštvanej, protože překazil tu romantickou chvilku mezi nimi. A byl si stoprocentně jistý, kdo za to může. "Fakt vtipné, Narashi-chan, ale mohla by jsi prosím vynechat mou ženu z těch tvých blbých nápadů?" zakřičel do lesa. Dei byl okamžitě na nohou. "Jo jasně, všechno na ní sváděj ty kreténe!" zasyčel. Chvíli se hádali, než se urazili a vydali se za oběma dívkami. "Mám pocit, že by na sebe spíš skočili nenásvistí než láskou." poznamenala Nara-chan
,,Achjo..." povzdychla si Naru smutně a začala imanigárně brečet.
,,Itachi-san...To byl můj nápad, tak z toho neobviňuj Narashi-chan.."řekla úzkostlivě a se psíma očkama se na něj koukla.
,,Dobře... ale už to nedělej, jo?"usmál se Itachi a Naru políbil. Deidara na to v duchu žárlil, ale aby to skryl přitáhl si Narashi k sobě a taky ji políbil.
,,To stačí... musíme jít."¨povzdychly si obě dívky a šly raději víc vepředu. Ti dva se probodávali zlostnými pohledy.
,,Musíme to nějak udělat... sakra.." zamumlala Narashi a přemýšlela. Naru to taky zkoušela, jenže tý myšlení moc nevyhovuje a tak si zpívala.
"Stejně nechápu, proč chceš aby nás podvedli..." šeptla Naru Narashi do ucha. Ta se na ní podívala. "Jsem zvědavá, jak dlouho to vydží. Jsou jak Naruto a Sasuke, nenávidí se." Naru se šibalsky usmála. "A co se škádlíva, to se rádo mívá." zasmála se. "Čemu se směješ, lásko?" zeptal se Itachi." "holčičím věcem, tomu bys nerozuměl." vysvětlila a pošeptala své Nee-chan svůj plán. Asi po pěti hodinách zastavili a postavili stany. "Deš si lehnout, zlato?" usmál se Dei. "Promiň, ale já dneska spím s Naru, potřebujeme si o něčem popovídat." vysvětlila a zalezla se svou smějící se kamarádkou do stanu.
,,Cožee?! Ale... já teda s ním v jednom stanu nebudu!" zakřičel naštvaně.
,,Nějaký problém?" vylezla zase Narashi s vražedným pohledem.
,,N-Ne.." zajíkl se a rychle se schoval do stanu. Narashi s úsměvem vlezla zpátky.
,,Plán A- probíhá bez komplikací." mrkla Naru na Narashi. Obě si potom celou noc plánovaly další plány a došli až na konec abecedy.
,,Nemají šnaci, manžílci.." usmála se ďábelsky Narashi a ulehla do spánku. Naru ji za chvíli následovala.
Mezitím u kluků ve stanu..
Itachi v duchu vymýšlel nadávky na Narashi, zatímco Deidara zas na Naru. "Ta tvoje ženština je pěkná kráva... počkat urážím krávu." Deidara ztuhl. "Ty kokote, ta tvoje pizdina je horší, s tou mou je aspoň sranda." To zas dopálilo Uchihu. Přiblíželi se obličeji, mezi kterými vznikla elektřina. Propalovali se pohledy dobrých deset minut, než si Itachi odfrkl, lehl si a usnul. Deidara se podivil. Byl si jistý, že to co cítil, byla opět touha. Zavrtěl hlavou, lehl si a zavřel oči. Později už také spal.
Itachi se vzbudil uprostřed noci celý zpocený. Zdálo se u totiž o tom, že si to rozdával s Deidarou. Jeho kolega dole se také hlásil do služby. Uchiha si povzdychl a strčil ruku do trenclí. Jeho tlumené vzdychy vzbudily blonďáka.
,,Co robíš, vole?" vyjel po něm, ale když si všiml, co Itachi dělá, okamžitě zrudl a jeho kolega se hlásil o to, že by chtěl taky.
,,Copak, chceš se přidat?" ušklíbl se Itachi a zaklonil slastně hlavu. Deidara si skousl dolní ret, aby vydržel ty muka touhy.Pak se točil k němu zády a šáhl rukou do svých trenclí.
Najednou se zarazil a ruku opět vytáhl. Přece nejsem teplej kurva! pomyslel si a vzpoměl si na Narashi. Jeho úd povadl. Hned na to si ji představil nahou a opět se mu postavil. "Vypadá to, že tě to vzrušuje, to, co tu dělám." zavzdychal Itachi a pevně si ho zmáčkl. Musel opět zaklonit hlavu. Dei se ušklíbl. "Představuu si Narashi nahou, víš? Má tak pěkný prsíčka a ten zadeček." zazubil se. Itachimu se udělalo špatně, zezelenal, rozepl stan a vyběhl se vyzvracet. Nahá Narashi, to je i na Uchihu Itachiho trochu moc.
Itachi se pak vrátil a to už Deidara zase spal. Itachi si povzdechnul a lehl si vedle něj otočený zády. Pak ho ale napadne, že se otočí tváří v tvář a tak udělal.
"Je nádherný, když spí.." prolítne mu hlavou, kterou okamžitě zatřepe.
,,Bože já jsem snad bi..." zaskuhrá Uchiha, když si vzpomene jak ho rozpaluje Deidara když ho jednou spatřil polonahého a nebo když to s Naru dělal ve sprše.

Snad se vám to líbilo. Až bude čas, napíšeme další díl.
Sayonara, vaše úchylačky Narashi-chan a Naru-chan.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adam-fotbalisti adam-fotbalisti | Web | 28. listopadu 2009 v 22:11 | Reagovat

super blog

2 Jana Jana | Web | 29. listopadu 2009 v 10:26 | Reagovat

skvělí, užasný, dokonalý, už se moc těším na pokráčko!

3 Ichiro Arisa Tvé SBéčko♥♥ Ichiro Arisa Tvé SBéčko♥♥ | Web | 29. listopadu 2009 v 10:27 | Reagovat

Ahojky. U mě na blogu máš diplom. V rubrice Jiné (klikneš na Others, pak na Diplomy, pak na Pro Vás a pak na Jiné XD)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama