.

Nedomyšlený plán

30. listopadu 2009 v 19:12 | Narashi-chan a Naru-chan
MUAHAHAHAHAHAHA... další díííl!!!!

,,No..." zavrněly obě s tím, že s tím značně nesouhlasí.
,,Tak fajn, já si jdu lehnout k Itachimu." povzdychla si smutně Naru a přelezla si z jednoho stanu do druhého.
,,Díky..." zamumlal Deidara a lehnul si k Narashi-chan.
,,Co se mezi váma stalo?" zeptala se Naru, když si lehla k Itachimu.
,,Nechci o tom mluvit..." zamumlal a otočil se k ní zády. To smaé se opakovalo o kus dál.
Naru to ale nedalo, a jelikož je od přírody zvědavá jak opice, otočila se čelem k Itachimu. "Itachi-san?" černovlásek se na ní otočil. "Co se mezi vámi stalo?" zeptala se optarně. U Itachiho nikdy nevíte. "Nic, jen...," zamyslel se, "Deidara si stoupl, pak spadl na mě. Začali jsme si nadávat a pak odešel." vymyslel si.
,,Lžeš." řekla rázně.
,,Fajn, když mi to nechceš říct, neříkej." vyplázla na něj jazyk a pak se otočila. Dělala, že je uražená. Narashi to taky zkusila, jenže Deidara s ní nepromluvil.Tak to Nara vzdala a usla.
Ráno se jako první probudila Naru. Pohlédla na Itachiho. Ten byl však otočený zády k ní. Potichu si odfrkla a vylezla ze stanu. Protáhla si končetiny a šla na záchod. Když se vrátila, hnědovláska byla už také vzhůru. "Nemohla jsi spát?" zeptala se, když si Naru sedla vedle ní. Naru kývla. "Já taky ne, DeiDei se mnou vůbec nemluvil." posmutněla Narashi. "Mě Itachi řekl, že se prý pohádali, ale to mu ani za mák nevěřím." Nar se na ní otočila. "Co ty víš, třeba jsou naše domněnky špatné a třeba to, co jsi považovala za vzdechy slasti, byly vzdechy v rvačce, znáš chlapi, třeba při boxu."
,,Prosím tě, přece poznám vzdechy ne?" ušklíbla se Naru.
,,Třeba mají nějaký problém... protože nás nechcou podvést!" kývla Naru a Narashi se usmála.
,,Takže takhle to je..."
,,Jo, ale co s tím?" povzdychla si Naru a začala se vztekat.
,,Musíme je dát dohromady...Třeba řeknem, že se s nimi rozvádíme!" zkusila to Narashi, ale pak ten nápad zavrhla.
Ale Naru měla asi jiný názor. "ITACHIIIIIIIIIIII!!!!!!!!" zaječela na celý les, až to vzbudilo i veverky. Itachi celý převálcovaný vylezl ze stanu. "Co je?" zaskuhral a podrbal se na hlavě. Narashi měla co dělat, aby se nezačala smát. Vypadal opravdu příšerně. "Musíme si promluvit, končím s tebou." řekla mu do očí, avšak v duchu se smála. "Jsem.... totiž lesbička." vymyslela si, když vyděla Uchihův překvapený obličej.
,,Jo, zamilovala jsem se do Narashi a ona řekla, že cítí to samé. Takže promiň, ale chci rozvod." řekla rázně a cyhtla Narashi za ruku, aby to vypadalo opravdově.
,,Cože?"vyjekl Itachi a šlo vidět, že mu to bylo líto.
,,Jak myslíš..." dodal a zalezl do stanu se zcivilizovat. Narashi pak propukla v tichý smích i s Naru. Pak Nar odešla za Deidarou mu říct to samé.
,,COŽE?!" zaječel teď on na celý les. Itachi se musel ušklíbnout, jak to slyšel.
,,Ale... Ale... Ty!"zavrčel, když vyšel ze stanu nechápajíc a uviděl Naru.
,,Katsu!"zavrčel a hodil po ní jílovitové pavouky. Ovšem do cesty mu přiskočil Itachi
.
Jak ho uviděl, odklonil své bomby do stromu. Jak? To ani on sám netušil, ale nechtěl Itachimu ublížit. "Co to mělo být?" zasyčel Itachi. Deidara se na něj nechápavě podíval. "Tvoje ženuška svedla mojí Narashi!!! Slyšíš??? Je to jenom MOJE Narashi, nikoho jiného." ječel hystericky Deidara. "Tsee, s prolhanou děvkou ve stanu fakt nebudu. Zvlášť, když sem si myslel, že mě miluje." dodal a přendal své věci k Itachimu do stanu. Narashi se smutně podívala na Naru. Bohužel jí do objektivu vstoupil Itachi. Přiblížil se těsně k ní a propaloval jí pohledem. "Ty..." zavrčel, napřáhl ruku a vrazil jí facku. Pak se otočil a odešel.
"A doprdele..." uniklo Naru z úst.
,,To nám nevyšlo... Ale to se zlepší. Já mu dám, fackovat tě."mrkla na Narashi Naru a usmála se.
,,Hmm jen aby." řekla Nara a lehce se usmála.
Oba chlapy se svými ženami už nepromluvili po celou dobu cesty. Den skončil,a nastala zase noc.Narashi si lehla s Naru a Itachi s Deidarou.
Stejně by to bylo zajímaví, bejt lesba." přemýšlela Naru nahlas. "Jo, ale zajímalo by mě, jak se asi ti dva musí cítit." odpověděla jí Narashi. Ve Ve vedlejším stanu: "Nemusel jsi jí fackovat." řekl Dei a zahleděl se na strop stanu. "Ty jsi zase po tý mí chtěl hodit ty blbý pavouky."Vrčel starší Uchiha. "Ale, mohli by jsme jim to oplatit stejnou mincí." začal nahlas přemýšlet. Ano, správně, Naru ho tím nakazila. Dei se na něj otočil. "Co tím myslíš?" Itachi je ale muž činu a tak se nad něj přehoupl. "Co myslíš?" zašeptal mu do ucha.
,,Tak jo... Dobře jim tak."zakřenil se Deidara a zapojil se do polibku, který spečetil Itachi. Uchiha mu pomaloučku začínal sundávat jeho Akaplášť i s tričkem. Deidara udělal to samé. Oba se hýčkali polibky, dokud nebyli oba nazí a Itachi se nazečal třít svým údem o Deiho rozkrok. Stanem se ozvalo mírné sténání, které muži vypouštěli z úst.
Narashi sebou cukla. Posadila se a prohrábla si vlasy. Měla pocit, že něco slyší, a tak se zaposlouchala do nočního ticha. Povzdech. A další. Koukla na Naru, jak sladce spí a nechala jí spát dále. Vylezla ze stanu a potichu otevřela stan sténajících mužů. To co uviděla, jí vyrazilo dech. Deidara seděl na Itachiho vzrušeném údu a rozdával si to s ním. Nikdy si nemysela, že se to stane, ale poprvé v jejím životě jí začali kanout slzy. "Deii-kun," vzlykla, "Jak jsi mohl." s tím vybehla ze stanu. Utíkala do lesa a daleko od něj. Nekoukala na cestu, prostě jenom běžela dál. Až nakonec dorazila někam, kam se nechtěla už nikdy vrátit. Do Konohy
,,Sakra."zaklel Deidara a slezl z Itachiho stejně překvapeného.
,,Co to mělo bejt..." zamumlal Itachi nechápavě. Mezitím přilezla Naru.
,,Chtěli jsme vás dát dohromady, když jsme si všimli jak vás to k sobě táhne. Proto jsem zalhaly, že jsme lesby. Při tom vás stále milujem." řekla Naru a smutně se na oba podívala-už oblečené.
,,Ty krávo blbá!" zavrčel Dei a skočil po Naru, kterou začal škrtit. Ta se nechala a dál měla smutný výraz.
,,Deidaro... Deidaro pusť ji!" zacloumal s ním Itachi. Přece jen, ji pořád miloval.
,,Tseh.." odfkrnul si a dál ji propaloval nenávistným pohledem.
,,Proč jste to udělaly?" zvýšil trochu Itachi hlas a zle se na ni podíval.Teď začala brečet i Naru.
,,Když my chtěly, aby jste byly šťastní... víte, že obě máme rády shounen ai a yaoi obzvlášť, tak...jsme tomu chtěly pomoct... Nevěděly jsme, že to zajde takhle daleko..."řekla vzlykavě.
Deidara se podíval z Naru na Itachiho. Viděl v jeho očích stejnou otázku, která se rýsovala jemu. Co bude dál? Oni dva jí rozhodně nevěděli. K sobě je něco táhlo, ale milovali své manželky. Jediné, co věděli, bylo najít Narashi. A tak taky udělali. Hledali jí asi týden, při němž se Itachi ve dne věnoval Naru a v noci se tajně věnoval Deidarovi. O několik dní později jí našli. Seděla na kopci a něco si četla."Narashi-chan." vykřikl Dei a vrhl se jí kolem krku. "Promiň, je mi to líto." omluvil se jí. Nara se usmála a a také ho objala. "Kde jsi celou tu dobu byla?" zaječetla na ní Naru ale přátelsky jí také skočila kolem krku. Když se od sebe odlepili, Narashi ukázala dvěma prsty na něco, co připomínalo chakrovou bariéru. A v ní byl Naruto. "Si děláš srandu? Jak jsi ho chytila?" vyzvídal Itachi. Nar se na něj ani nepodívala, jestli ho někdy nenáviděla, tak to nebylo nic oproti tomu, jak moc ho nesnáší teď.
Naru na tom nebyla tak stejně, jako ona. Ona byla ráda za to, že je s Deidarou ale i s ní.
,,Tak jdeme domů."usmála se aby prolomila napjaté ticho.
,,,Možná vy, ale já rozhodně ne!" zavrčel na všechny Naruto.
,,Ticho blonďáku." zavrčela zpátky Naru a hodila mu do charkové bariéry dudlík. Schytala nechápavý pohled.
,,No kdyby ses nudil."ušklíbla se a porkčila rameny.Všichni se rozhodli se sejít u ohně a popovídat si o tom,co bude dál.
,,Vím, jak by jsme mohli být všichni..."šťastni." "řekla náhle Narashi, protože dostala výborný nápad.

Ták a je tu konec další kapitolky. Budou asi ještě dvě. Takže zatím Ohayoooo zlatíííčka.

Úchylačky Nara-chan a Naru-chan.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na co bych měla napsat jednorázovku?

SasuNaru 37.2% (96)
ItaNaru 27.1% (70)
ItaSasu 20.9% (54)
KakaIru 14.7% (38)

Komentáře

1 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 1. prosince 2009 v 18:19 | Reagovat

Tak tadyk to je :D tvůj profil a průkaz, mimoto si šikulka, že sis sem dala tu klikajdu :D

http://nagashineko.blog.cz/0912/narashi-kaimi-profil-do-akatsuki-organizace

2 Jana Jana | Web | 1. prosince 2009 v 20:40 | Reagovat

skvělí! skvělí! skvělí! něco jsem zapoměla? aha už vím! skvělí! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama