.

Les smrti

1. listopadu 2009 v 11:28

Araky měla už svůj test hotový. Odložila ho a zatím hypnotizovala tužku. Najednou sebou trhla. Těsně u papíru, na kterém měla napsaný svůj právě vypracovaný test, byla malá hromádka písku. Když se na to ale koukla z blízka, rozpoznala, že to, co na první pohled vypadá jako malá hromádka písku, je ve skutečnosti písečné oko. Znovu sebou trhla.
Kde se vzalo? řekla si, ale jakmile se podívala stranou, uviděla, že si Gaara drží jedno oko. A v ten moment jí to došlo. Gaara vlastně svoje oko přemístil k jejímu testu, a teď opisuje odpovědi. Naštvalo ji to. Ještě chvíli se na Gaaru koukala, ale pak, zjistila, že písečné oko se na ni dívá. Nevěděla proč, ale svůj test dala blíž k němu, aby mohl Gaara opisovat. To naopak udivilo Gaaru. Ani ho nezná a přeje mu hodně štěstí a teď mu dovolí opisovat test a dá to na takovou pozici, aby lépe viděl.
Velice zvláštní, řekl si Gaara ale dál nad tím nepřemýšlel a opisoval odpovědi.
Naruto, který teprve před chvílí zjistil, že vedle něj sedí Hinata, právě odmítal tahák, který mu nabízela. To neměl dělat.
Budu se muset spolehnout na desátou otázku. Řekl si prostě, a dál hloubal ve vlastních myšlenkách. Zato Sakura a Sasuke měli celý test vyplněný. Najednou se ozval drsný hlas Ibikiho Morina.
"Přejdeme na desátou otázku. Může vám celý test zachránit, ale když ho zkazí, už nikdy nebudete moci dělat chuninské zkoušky a zůstanete navždy geniny. Jestli chcete, můžete odejít. Jestli ne, zůstaňte, ale pamatujte, ta otázka, bude nejtěžší."
Jak jsem se, já idiot, mohl spoléhat na poslední otázku, jsem v loji. Myslel si Naruto. Polovina osazenstva teď vykračovala ke dveřím a končila, vždyť se přeci mohou vrátit za další půlrok. Naruto se chtěl také přihlásit, ale najednou dostal odvahu a praštil rukou o stůl.
"Nepodceňujte mě! Já neuteču! Odpovím, i kdybych měl být navždy geninem! Stejně budu Hokage, takže mi je to jedno! Nebojím se!"vykřikl.
Naruto , ani jsi na nás nepomyslel, výborně, jsi statečný, řekl si Sasuke.
Naruto, jsi ten druh idiota, který je ze všech nejlepší, mylsela si Sakura
Je statečný, že jo, Araky?
Ano, máš pravdu Yam, odpověděla jí Araky.
"Jsi si jistý, tahle volba ovlivní celý tvůj život," zeptal se Ibiki.
"Nikdy neberu svá slova zpátky," odpověděl blonďák. Ibiki se usmál a kývl na dozorce. Pak promluvil
"Ten, kdo se rozhodl odpovědět, složil první zkoušku," oznámil. Všichni na něj vyjeveně hleděli a příštích několik minut debatovali o testu. Najednou se rozbilo okno a do místnosti vtrhla žena.
"Ahoj mládeži, jsem Mitarashi Anko a budu vaše zkoušející v druhé zkoušce," oznámila.
Není jich tu nějak mnoho? řekla si. Poté oznámila, že druhý test je zítra a že se nemají ptát sesneiů kdy a kde to bude.

Druhý den ráno se sešli na dívném místě. Všude byl nápis vstup zakázán a za ním byl les.
"Co je to za místo?" zeptal se ustrašeně Naruto.
"Tento les je znám, jako les smrti, budete mít za úkol v tomto lese přežít pět dní, získat svitky a dojít na předem určené místo," řekla. Poté jim vysvětlila další informace a pak se vydali na cestu. Les Smrti byl otřesné místo. Všude divoká zvěř, pavouci, staré stromy a bylo tam šero.
"Tady máme vydržet pět dní? Jsem tu chvíli a už mám husí kůži," oznámila.
"Jo, máš pravdu," odsouhlasila jí to Sakura.
"Alespoň máme někoho, s kým se nemusíme bát," řekla. Sasuke se začal tvářit povýšeně, protože myslel, že je to na něj. Araky se však ušklíbla a aktivovala Sheriken. Ostatní si všimli její náhlé proměny kůže a očí. Ar si toho všimla a s klidem prohlásila: "Vedlejší účinky." Poté udělala pár pečetí, kousla se do palce a vykřikla: " SVOLÁVACÍ JUTSU!" Objevil se oblak a z něj se vynořila Yamaki, která se netvářila zrovna vlídně. "Taky jsi mně nemusela tahat do tohohle hrozného místa zrovna ve chvíli, kdy konečně usnu!" zavrčela. Araky jí stroze odpověděla: "No jo, prosimtě, teď se nehýbej." Udělala ruční znamení a pronesla: "Ninjí způsob: Zmenšení!" Yamaki se začala zmenšovat, až byla velká jako lehce nadprůměrný levhart.
"Super, může nás chránit," řekla Sakura.
"Uchráníme se sami, Sakuro-chan," řekl pevně Naruto.
"Pochybuji," řekla Yam, ale dál přehlížela Narutovi narážky a společně se vydali na cestu.


Anko seděla na střeše pozorovací budovy a hleděla do dáli. Někdy ji ale vyrušil. Před ní stála partička jouninů s ANBU maskami.
"Mitarashi Anko?" zeptal se jeden z nich. Odpověděla, že ano, a vysvětlila jim, co mají dělat. Poté zavelela, aby vyrazili a každý jounin včetně jednoho vyrazil. Anko si toho všimla.
"Chcete něco?" zeptala se ne zrovna vlídným hlasem. Tázaná osoba si sundala masku. Byla to Naraky Makio.
Kdo je to? V životě jsem ji neviděla. Řekla si Anko.
"Promiňte, ale mám v tom lese sestru, musím mít tu ANBU masku?"
"Ano, jinak by to bylo porušení pravidel."
"Víte, naučila jsem ji nové jutsu, zvládla ho, ale nemá ráda taková místa, takže ji určitě přivolá," prokecla se Naraky.
"Ji?"
"Ano, ukážu vám to, ale nikomu to neříkejte, Sheriken!" zvolala a Anko sebou škubla.
Ta vybledlá barva pleti, a protažené nafialovělé oči, to je jako on! Ne nemůže být. Říkal, že jeho rodiče zahynuli ve válce a ostatní z jeho klanu nikdy neviděl. Nemůže být z jeho klanu. Ale jaká shoda. Vyděsila se. Než stačila zareagovat, stála před ní dvanáct metrů veliká levhartí holka.
"Tohle je Yamari, její sestru má Araky v těle, když to jutsu používá často, vybíjí se jí mnoho chakry a působí vedlejší účinky Sherikenu. To jsem ji zatím neřekla," vysvětlila. Probírali toto téma ještě několik minut a Anko svolila, že si před sestrou může masku sundat. Pak se Naraky vydala na cestu, zatímco se Anko utápěla ve vlastních vzpomínkách v minulosti.

Naruto, Sasuke, Sakura a Araky byli v lese Smrti už třetí den. Předchozí dva dny, se toho moc nedělo, jen potkali písečný tým, který jim pěkně nahnal strach. Zrovna teď spolu byli jen Sakura, Sasuke a Araky, protože se Naruto ztratil. Všichni tři se proto drželi pospolu, aby se jim nestalo něco takového. O Naruta se nebáli, znali ho a věděli, že nejpozději do zítřka se od někud vymotá. Zatím vlastnili jeden Nebeský svitek.
"Musím si odskočit," oznámila Araky. Když odešla, lesem se prohnala smršť a všichni museli odskočit.
"Sasuke-kun!" zvolala Sakura, ale on jí řekl, ať řekne heslo, které si stanovili. To samé udělal s Narutem. On si to pamatoval, Sasuke na něj však zaútočil, protože věděl, že by si to pravý Naruto nezapamatoval. Nepravý Naruto se proměnil v onu ženu, která podávala Anko kunai.
Říkala, že chce uskutečnit boj o svitky. Najednou si ale stiskla oko, a Sakura se Sasukem se nemohli hýbat. Byli jako ochrnutí. Nedaleko od nich, ležel Naruto. Když se vzpamatoval, postavil se, ale sežral ho obří had.

"Sakuro! Sasuke!" volala Araky, která se před chvílí vrátila na místo, kde se rozešli.
Divný, řekla si. Ale šla dál. Po několika metrech se zastavila, protože před ní, se táhl pás docela veliké díry. Co se tu proboha stalo? Najednou spatřila Sakuru, ale byla v jakési křeči. Pak uviděla i Sasukeho a nějakou ženu. Přikradla se těsně za ní za strom. "Sheriken," zašeptala a snažila se oné ženě dostat do hlavy. Podařilo se jí to a žena ztuhla. Araky pak vyskočila ze svého úkrytu před Sakuru a Sasukeho. Tím ale ztratila kontrolu nad Sherikenem a žena se mohla opět hýbat.
"Kdo si?" zakřičela, ale když uviděla Sheriken, hrklo v ní.
Nemůže to být? Řekla si. To už se ale Araky postavila a zvolala: "VĚTRNÝ STYL: TECHNIKA STÍNOVÝCH KUNAIŮ!" Kunaie se vrhly na svůj cíl, ale ta žena je snadno odrazila. Pak zaútočila na Ar, která pod návalem její síly doletěla několik metrů od tohoto místa. Když se probrala, myslela si, že opět omdlí. Před ní stál obrovský had, který se rozpadal z důsledků Narutova klonového jutsu.
"Na...Naruto!" zavolala na něj.
"Araky!" přispěchal k ní. "Co se stalo?"
"Sa...Sakura a ... musíš tam jít, nech mě tu, dorazím za tebou."
"Ale to..."
"Tak už běž!" vykřikla Araky z plných plic a Naruto se vydal na cestu.
Snad to dobře dopadne.
Naruto je silný, nemusíš se o něj bát.
To doufám.
Naruto dorazil právě ve chvíli, kdy se Sasukemu nějaká žena zakousávala do krku. Poté s ní chvíli bojoval, ona ho ale omráčila. Řekla Sakuře, že se za ní jednou Sasuke vydá. Než zmizela v zemi, všimla si Sakura, že se jí loupe kůže. Po několika minutách žena pádila lesem, až na to, že už to nebyla žena, ale nějaký muž s dlouhými vlasy. Jak postupoval lesem, všiml si zbytků svého hada a na zemi uviděl ležet dívku, která s ním bojoval. Zastavil se u ní a vzal ji do náruče. Omdlela, řekl si. A uháněl s ní dál.
"Stůj!" zařval na něj někdo. Byla to Anko. "Pusť to děvče!"
"Nebo co?" zeptal se. Araky se však začínala probouzet. Když viděla, kdo jo drží, málem ji přepadl záchvat. Využila mužovi nepozornosti , vyprostila se z jeho náruče a uháněla k Anko.
"Co jsi s ní chtěl dělat, Orochimaru?" zeptala se. V tu chvíli tam dorazila jedna ANBU, sundala si masku a objala Ar.
"Naraky!" řekla a objala ji. Naraky se otočila za Anko a řekla jí: "Nechte to na nás." Pak kývla na sestru a obě ve stejnou dobu zvolali: "SHERIKEN!" poté udělali ruční pečetě a kousli se do prstu. "SVOLÁVACÍ JUTSU!" vyhrkli a před nimi se objevili dvě levhartky. Orochimaru se usmál a v očích mu zajiskřilo, když viděl, jak se dívkám změnili oči a pleť. Oči se protáhly a začali okolo fialovět a barva pleti byla vybledlá.
A přece je to tak, asi je i s jejich rodiči budu muset navštívit. Myslel si a v okamžiku se objevil za Anko.
"Také to vidíš, že?" pošeptal jí.
"Jestli se jich dotkneš tak..."
"Udělám u nich ,menší" návštěvu'," řekl a poté zmizel. Obě sestry odvolali levhartky a Naraky poté vyprovodila Ar za Sakurou a oběma chlapci.
"Kdo je to?" zeptala se zděšená Sakura. Do jejího úkrytu nakoukly dvě dívky. Jednu poznala, byla to Araky, ale druhou neznala. Sestry se poté rozloučili a Nar odešla.
"Kdo to byl?" zeptala se růžovláska.
"Moje sestra," odpověděla Makio a zazubila se. Pak Sakura vyprávěla všechno, co se stalo.
"Dokážu jim pomoci," řekla Ar a lehla si mezi Sasukeho a Naruta. Položila jim ruku na srdce a začala do nich čerpat svou chakru.

Naruto se ráno probudil jako první. Sundal ze sebe Arakynu ruku, ale bylo mu divné, co tady dělá, když se přece nemohla hýbat. Všiml si, že vedle Araky ležel Sasuke a měl Arakynu ruku na srdci.
"Divný." Řekl Naruto a její ruku nadzvedl, hned ji ale dal zpět, když si všiml, že do Sasukeho srdce vlévá svou chakru.
Musela to udělat i mě. Zamyslel se. Pak probudil Sakuru, která byla ráda, že ho vidí zdravého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama