.

Chuninská zkouška začíná

1. listopadu 2009 v 11:20 | Další kapitolka:D příjemné čtení:D
Páni," vydechl Naruto a koukal před sebe. Pořád ještě nemohl vydýchat fakt, že před ním stojí obrovský levhart ženského rodu.
"Ta je veliká," pronesla Sakura a začalo jí těkat obočí.
"Veliká? Ani ne, bude mít asi dvanáct metrů, takže bude velká jako větší dvoupatrový dům," ujistila je Araky.
"Větší? Spíš mrakodrap," řekl Naruto a ostatní přikyvovali.
"No, měli bych vás představit, takže Yam tohle je Kakashi -sensei, Naruto , Sasuke a Sakura," řekla. Poté si dali opět zápas. Tentokrát však bojovala Araky s Narutem a Sasuke se Sakurou. Sakura to už vzdala předem, tak začali bojovat Naruto a Araky.
Nandej mu to! řekla Yam která byla už v Arakyně těle. Naruto zaútočil jako první (jak jinak). Rozběhl se přímo proti Araky a zavolal: "STÍNOVÉ KLONOVÉ JUTSU!" Kolem něj se utvořilo deset klonů, kteří zaútočili na Araky, ta je ale všechny odrazila tak, že nezbil ani jeden. Teď byla řada na ní. Naruto chtěl opět zaútočit, když se objevila těsně za ním a vykřikla: "OHNIVÝ STYL: TECHNIKA VELKÉ OHNIVÉ KOULE!" Koule letěla přímo na Naruta, a kdyby nebylo Kakashiho, bylo by po něm. Když Sasuke viděl, že Araky umí používat Katon, div nezrudl vzteky.
"Promiň, Naruto," omluvila se mu.
"V pohodě," řekl a zazubil se
"Takže bando, zítra vás čeká první část chuninské zkoušky." Oznámil jim sensei.
"Tak proto jsme včera a dnes trénovali?" zeptala se Sakura, a odpovědí jí bylo přikývnutí.

Když Araky došla domů, okamžitě zašla do sestříného pokoje, protože věděla, že bude doma. Otevřela potichu dveře, aby sestru nevzbudila. Občas totiž byla po práci unavená, proto si šla občas zdřímnout. Araky měla štěstí, sestra ležela na břiše a četla si knížku. Ne nějakou obyčejnou, ale...Icha Icha .
"Eh...co si to čteš za prasárny?" zeptala se sestry.
"Co je ti do toho, náhodou to píše jeden z..."
" Jeden z legendárních Saninů, jo to ví každej," přerušila sestru Araky. Nar odložila knížku, a zvedla se. "Jdeme na to?" zeptala se a obě dvě vyrazili na louku nedaleko jejich domu.
"Pro začátek," řekla, "si uděláme menší zopakování toho, co ses naučila, teď řekni Yamaki, ať ti dá chakru, poté jí vyvolej a pak tě naučím nové jutsu." Araky tedy požádala Yamaki, aby jí dala kousek své chakry. Kolem Ar začala plát rudá chakra. Araky zaktivovala Sheriken, udělala některá ruční znamení, kousla se do prstu a nakonec zavolala: "SVOLÁVACÍ JUTSU!" Za pár okamžiků Araky stála na čtyřmetrové levhartce.
"Výborně, teď tě naučím nové jutsu. Tak tedy. Jmenuje se Technika levhart-člověk. Potřebuješ proto tyto ruční znamení: Uma, Ushi, Tora, Ne, Inu. Poté vykřikneš: Přeměna: Technika levhart-člověk. Ukážu ti to," řekla a přivolala její levhartku Yamari. Poté udělala dané ruční pečetě a vykřikla: "PŘEMĚNA: TECHNIKA LEVHART- ČLOVĚK." Najednou se začala měnit. Její oči, uši a nehty se prodloužily. Z nehtů nakonec vznikli drápy. Začala růst do výšky, takže byla velká dvanáct metrů a Araky musela uskočit. Pak pronesla jiné jutsu a zmenšila se na velikost normálního levharta.
"Libový," pronesla Araky a vykřikla: "Teď já." Udělala přesně to, co sestra a nakonec vykřikla: "PŘEMĚNA:TECHNIKA LEVHART-ČLOVĚK." Její tělo se spojilo s Yamakiným a začalo se měnit. Nakonec narostla do výšky čtyř metrů.
"Výborně," pochválila ji sestra a ukončila pro dnešek výcvik, Při večeři rodičům vyprávěla, jak je Araky schopná a že se není čemu divit, když je její sestra. Obě dvě se nakonec rozešli do svých pokojů. Naraky usnula během minuty, ale Araky si ještě povídala s Yamaki, která žila uvnitř jejího nitra.
Jaká si myslíš, že bude ta první část chuninské zkoušky? zeptala se Ar levhartky.
Nevím, vím toho tolik, co ty, ale asi nebude lehká.
Také si myslím, teď musím spát, dobrou, Yamaki.
Dobrou, maličká.

Araky se vzbudila, když byla ještě tma. Pohlédla na budík a zjistila, že je teprve šest ráno. Na první část chuninské zkoušky se má s ostatními sejít až za tři hodiny. Proto se šla vykoupat a pak si vyčesala vlasy do drdolu. Seběhla dolů po schodech, a co nejvíc se najedla. Vzala si s pokoje do pár shurikenů a na pásek si připnula tři kunaie. Ochrany není nikdy dost. Rodičům napsala vzkaz, že vyráží o trochu dřív, a pak se vydala na cestu.
"Už dlouho jsem neměla ramen."řekla si a zastavila se v Ichiraku Ramen. Dala si jen jedu porci a opět se vydala na cestu. Už měla nejvyšší čas, aby dorazila na místo schůzky. Stál tam jen Sasuke se Sakurou. Naruto zřejmě ještě spal a Kakashi-sensei se asi ztratil ve svých knihách. Nartuo brzy dorazil, ale na senseie museli čekat ještě půl hodiny, poté všichni vyrazili do budovy. Když došli na chodbu, bojoval tam jakýsi kluk v zeleném, s nadměrně hustým obočím s nějakým strážným. Vše se vysvětlilo díky Sasukemu, který poznal, že na ně ovalili genjutsu. Došli do docela velké místnosti, kde bylo moc týmu. Byl tu tým Gai a dalších šest Ruukis, jako byli oni. Dále tu byl tým ze Skryté Písečné, Skryté Deštné, Kamenné a Zvučné vesnice.
Slyšela jsi někdy o nějaké Zvučné? zeptala se modrovláska.
Ne, odpověděla stroze Yamaki.
"Tyhle bychom si neměli rozházet," řekla Sakura, ale v tu chvíli Naruto zakřičel: "HÁLOOO, JÁ JSEM NARUTO UZUMAKI A JSEM VAŠE SMRT, VŠECHNY VÁS PORAZÍM!" Všichni v místnosti se něj otočili. To nedopadne dobře, pomyslela si Araky.
"Tyhle by sis neměl rozházet," řekl nějaký mladík a dodal: "Jmenuji se Kabuto." Kvůli Narutovi se stala menší nehoda, a tou bylo, že Kabutovi nějakej blb ze Zvučný rozbil brýle. Pak ale všichni utichli a do místnosti vstoupil muž. Měl jizvy přes obličej.
"Jmenuji se Ibiki Morino , jsem vaše noční můra, budu vás zkoušet v první kategorii chudinských zkoušek. Příštích několik minut vysvětloval pokyny. Budou psát test. Bude se to hodnotit po týmech, a když bude někdo přistižen, jak podvádí, bude on i s jeho týmem vykázán a vyloučen ze zkoušek. Také tým nepostoupí dál, když jeden bude mít nula bodů. Nejdřív jim řekne jen devět otázek, poslední je může zachránit. Někteří se rovnou hlásili, že chtějí odstoupit a tak se svými týmy odcházeli pryč. Pak Ibiki nechal rozdat zadání úkolu. Když se na to všichni podívali, zmrzl jim úsměv na rtech. Za to Ibiki se křenil. Když se na to díval Naruto, vůbec nevěděl, o co v tom jde. Už si představoval, jak mu Sakura a Sasuke nadávají, že je totálně k ničemu. Věděl však, že Araky by mu nenadávala, ona taková nebyla. Když se na to však koukla Sakura, také nic nevěděla. Ale ze všeho nejvíc ji mrzelo, jak se Naruto trápil. Testy nebily jeho parketa, a ona ho v duchu žádala, aby se také přihlásil, že chce odejít. Neměla by mu to za zlé. Představovala si ho, jak pořád říká, že jednou bude Hokage. Nechtěla, aby ztratil svůj sen. On se ale ani nepohnul. Byl rozhodnutý, nevzdá to. Tak začala pracovat. Sasuke ani rozhozený nebyl, docela mu to šlo. Araky na tom byla o něco hůř. Byla totálně vygumovaná a ještě ke všemu seděla vedle Gaary, kluka z Písečné. Měla z něj divný pocit, ale nebála se ho. Otočila se na něj a usmála se.
"Přeju ti hodně štěstí," popřála mu. Gaara na ni jen zmateně koukal, než se však stačil pořádně rozkoukat, Ibiki Morino oznámil, ať začnou.
Hej, Yam, nevíš tu otázku pět? zeptala se.
Zkus pět metrů, ale nevím to přesně, poradila ji Yamaki. To co řekla, Ar také napsala. Uběhlo už asi třicet minut a nekteré týmy byli vykázány z místnosti za podvádění. Ostatní používali své dovednosti a jutsu k tomu, aby napsali nějaké odpovědi. Ino například použila výměnu mysli a vtělila svou mysl do Sakury, která to už měla skoro hotové, a rychle si zapamatovala odpovědi, pak se vrátila do vlastního těla. Jen chudák Naruto, neměl na papíře ani čárku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama