.

Listopad 2009

Nedomyšlený plán

30. listopadu 2009 v 19:12 | Narashi-chan a Naru-chan
MUAHAHAHAHAHAHA... další díííl!!!!Nový dess!

29. listopadu 2009 v 17:31 | Narashi-chan
Keci, keci ježek v kleci xD


Pro Aya Yai

29. listopadu 2009 v 16:55 | Narashi-chan
Supééér mám další SB. A je jím Aya Yai!!

Odmítnutí...

29. listopadu 2009 v 15:11 | Narashi-chan a Naru-chan |  Společné povídky
Další dílek. Já fialová a Naru-chan modrá.

Adventní diplom

29. listopadu 2009 v 10:55 | Narashi-chan
Tákže ahojky lidičky. Mám tady diploš pro mě od Arisi, jako začátek adventu. Je fakt Kawai.

Nový cit.

28. listopadu 2009 v 20:53 | Narashi-chan a Naru-chan |  Společné povídky
První kapitola. Já fialová, Naru-chan modrá.

Sami v púšti

28. listopadu 2009 v 18:58
Mám tady kapitolovku pro mě od Akiamri. A je to za svatbu. Moc děkuji, a těším se na další díl.

Svatba

28. listopadu 2009 v 17:39 | Narashi-chan |  Jednorázovky
Ode dneška jsem už DeiDeiova MANŽELKA!!!

Ta Halloweenská párty se nepovedla, miláčku.

28. listopadu 2009 v 16:10 | Narashi-chan
Moje první soutežní povídka!!!

Dárek od Kyuu-chan

28. listopadu 2009 v 14:29 | Narashi-chan
Páni mám tu další svatební dáreček. Tentokrát od Kyuu-chan. Děkuji moc, je hrozně moc KAWAI!!!

Svatební dar od Naru-chan

27. listopadu 2009 v 20:04 | Narashi-chan
Krása, to musíte vidět.


Pozvánky

27. listopadu 2009 v 19:29 | Narashi-chan
Ohayoo, zlatíčka. Konečně tu mám ty pozvánky na svatbu. Takže ten, kdo byl pozvaný, ať si ho nezapomene vyzvednout.


Řetězák pro holčiny.

27. listopadu 2009 v 18:27 | Narashi-chan
Mám tu další řetězák, co jsem našla u Kyuu-chan.

Pro mé 2 new SB.

26. listopadu 2009 v 20:16 | Narashi-chan
Dva nové diplomky pro SBéčka.

Máte rádi Akatsuky?

26. listopadu 2009 v 15:30 | Narashi-chan
Přečíííst xD

Od dalšího SB

25. listopadu 2009 v 19:41 | Narashi-chan
Tak tohle je diplomek od dalšího nového SB Aki-chan....není překrásnej?

Joo

24. listopadu 2009 v 16:30
Narashiny osobní problémy co nikoho nezajímaj.

ICQ story, aneb co jsme vyplodili s Naru-chan.

23. listopadu 2009 v 18:51 | Narashi-chan a Naru-chan |  Jednorázovky

Takže bando. Dávám vám sem něco, co jsme sepsali s Naru-chan na icq. Radši při tom nic nejezte a nepijte. Mohly by jste se zadusit.
Já zelená a Naru-chan fialová.

Pro mě od milovaného SB Jany

23. listopadu 2009 v 13:46 Na přání
Tahle povídka je od mého milovaného SB Jany. Dokázala mě rozplakat. Je nádherná, opravdu se jí moc povedla. Zvedla mi náladu k bodu varu, takže jsem teď veselejší. Moc díky, Jano.

Bouře emocí.

22. listopadu 2009 v 15:37 | Narashi-chan |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
Velice smutná sem dávám předposlední díl Mírové smlouvy...T-T

Tsunade seděla za stolem, saké v ruce a koukala do dokumentů. V tom do místnosti vpadl překladačský ninja. Hokage odlepila svůj pohled od papírů a zadívala se na něj. "Děje se něco?"
"Hai, Hokage-sama, přišla zpráva ze Suny."
"Tak na co ještě čekáš?" prohodila řečnicky a když k ní shinobi přišel, vytrhla mu listinu z ruky. Dneska je nějak divně střízlivá. Blesklo ninjovi hlavou. "Už můžeš jít." Oznámila mu a začetla se do dopisu. Četla ho asi deset minut, protože byl docela dlouhý. Nakonec ho položila na stůl. Najednou si všimla, že
na zemi leží další dopis. Zvedla ho ze země a už ho chtěla otevřít, když si všimla, že je adresován pro někoho jiného. Pro Deidaru.
Proč by Gaara posílal dopis zrovna jemu? Pomyslela si. Mávla nad tím rukou a rozhodla se zajít do nemocnice. Když dorazila do Deiova a Hidanova pokoje, všimla si, že se na jejich tvářích usadil strach. Usmála se. "Nebojte, nepřišla jsem vás zmlátit." Oba mladíci si viditelně oddechly. "Před chvíli mi přišel dopis ze Suny. Byl u něho ještě jeden, který není pro mě, ale pro tebe, Deidaro." Řekla a podala blonďákovy dopis. Potom odešla. Deidara svou druhou zdravou rukou dopis rozevřel, a začal číst.
Drahý Deidaro.
Ještě jednou se ti chci omluvit za to, že jsem tě dostal do průšvihu. Dokážu si představit, co ti za to Hokage udělala. Ale teď k věci. Válka dopadla dobře, pokud se to tak dá říci. Půlka vesnice je v troskách a ta druhá stojí jen tak tak. Špatně dopadlo i sídlo pro Kazekage. Zemřelo mnoho ninjů, zítra je pohřbíme. Poté budeme muset přestavit celou vesnici, což zabere nějaký čas. Jinak já jsem celkem v pořádku. Mám jen zlomenou ruku a pár řezných ran. Moji sourozenci také dopadli vcelku dobře. Teď ale to hlavní. Jelikož jsme teď hodně oslabeni, budu muset zůstat tady, takže se do Konohy vrátím až za dlouho. Chci to za všechno poděkovat. Kdybys mě sem nedopravil, neměli bychom šanci. Jen co to půjde, navštívím tě v Konoze, nebo až se uzdravíš, můžeš ty přijít za mnou. A teď to nejhlavnější, kvůli čemu ti píšu. Vím, že je pitomost, psát ti to do dopisu, ale momentálně ti to nemůžu říci. Za těch pár dní, co jsem tě lépe poznal, jsi mi přirostl k srdci. To, co k tobě cítím, jsem si uvědomil až když jsme se kousek před Sunou políbili. Miluji tě, Deidaro. Doufám, že se k tobě vrátím co nejdříve.
Tvůj Gaara.
Deidara se usmál a po tváři mu stekly slzy štěstí.
"Proč brečíš?" zeptal se udiveně Hidan. "Copak chcípnul?" Dei zavrtěl hlavou.
"Píše, že mě miluje." Zasmál se a vzlykl dojetím. Hidan pochopil. Věděl jsem, že ho miluje. Musel se usmát. "Píše, že je půlka vesnice rozbouraná, ale hned jak to půjde, přijde za mnou." Řekl a zavřel oči. Taky tě miluji, Gaaro.

"Jak tě napadlo, jít se mnou na ramen?" zeptal se černoočko.
Naruto se zamyslel.
"No, byli jsme i včera, tak mě to prostě napadlo. A Sasuke by určitě nešel, nesnáší ramen."
"Aha." Jsem debil, jak jsem si mohl myslet, že by měl jinej důvod? Itachi asi stárneš. Pokáral se v mysli. "Hmm, a Naruto, líbí se ti Sasuke?" Modroočko se začal dávit.
"Co… cože? Sasuke? No to jako fakt ne, myslím, že na tebe nemá." Zasmál se, ale najednou se zarazil. Jashine já sem takovej DEBIL!!! Že radši nedržim hubu! Nadával si, zatímco začínal rudnout. Za chvíli už konkuroval rajčeti. To ale začalo zajímat staršího Uchihu.
"Ty si myslíš, že jsem hezčí než Sasuke?"
"No, j…jo, m… možná trochu." Koktal. Ze své debility ho přešla dokonce i chuť na ramen. "M… myslím, že už půjdu, zapomněl jsem nakrmit rybičky." Oznámil, vyndal pár drobných a odešel z Ichiraku. Když byl před ním, rozběhl se ke svému domu , kde se následně zamknul a svezl se podél dveří. Všechno jsem zkazil. Pomyslel si.
Itachi také vyndal pár peněz a rozběhl se za Narutem. Sice nevěděl, kde bydlí, ale jeho chakru cítil na míle daleko. Netrvalo mu to tedy dlouho a stál před docela velkým domem. Našel zvonek a stisknul ho. Kdo to sakra je, že mě ani nenechá litovat sám sebe? Rozčílil se Naruto a vstal. Koukl se do kukátka a málem ho to porazilo. Sakra proč on? Pomalu odemkl dveře a otevřel je.
"Nakrmil jsi rybičky?" Byla první Uchihova otázka. Naruto jako na povel opět zrudl. "Můžu dál?" Naruto o kousek poodstoupil a Itachi vešel do menší chodbičky. Blonďák ho zavedl do kuchyně.
"Chceš něco k pití?"
"Ne, chci si s tebou promluvit." Itachi se posadil na židli.
"A… a o čem?"
"O tom, co si o mě myslíš." Chtěl to z něj vymáčknout. Potřeboval vědět, jestli k němu něco cítí.
"Ehm…," sedl si naproti němu, "je s tebou sranda, dobře se s tebou povídá. Víc než se Sasukem. No…"
"Opravdu?" zajímal se Itachi. Naruto se mu koukl do očí. Viděl v nich zvědavost.
"P… proč to chceš vědět?" Proč to chci vědět? Fajn, řeknu ti to.
"Líbíš se mi, chci vědět, jestli se líbím já tobě. A jestli mě máš aspoň trochu rád." Itachi vsadil všechno. Buď se to povede, nebo ne.
"J… jo, líbíš se mi." Naruto byl čím dál červenější. Sklopil pohled dolů a pozoroval záhyby na stole. Starší Uchiha se usmál. Dvěma prsty mu pozvedl hlavu, takže si koukali do očí. Naru chtěl uhnout pohledem, ale nemohl. Ztratil se v Itachiho očích.
"Máš mě rád?" zeptal se znovu černovlásek. Naruto mírně kývl. A než se nadál, neseděl na židli, nýbrž stál a Itachi ho držel okolo pasu. A aby toho nebylo málo, nadkláněl se nad něj. "Zavři oči." Zašeptal Uchiha. Uzumaki je zavřel. O něco později ucítil na tváři horký dech. A pak se to stalo.

Sasuke šel, dneska už podruhé, otevřít dveře. Jen co je otevřel, byl přitisknut ke zdi a do úst se mu dobýval cizí jazyk. Vytřeštil oči. Neji. Co ten tu dělá? A co to dělá? Chtěl něco říct, to však neměl dělat, protože mu mladý Hyuuga strčil celý jazyk skoro až do krku. Chvíli nic nedělal, pak se mu to však začalo líbit a tak se přidal. To Nejiho potěšilo. O chvíli později začal Sasuke Nejiho navigovat do své ložnice. Shodil ho na postel a obkročmo si na něj sedl. Začali se vášnivě líbat, při čemž si nedočkavě strhávali oblečení, takže po nějaké době leželi už jen v boxerkách. Hnědovlásek položil ruku na Sasukeho odhalená záda a sjel s nimi až k zadečku. Vnikl za lem trenek a doputoval až k Sasukeho dírce, kde ho začal něžně dráždit. Sasu se od Nejiho silou odtrhl.
"Co to děláš?" zasyčel na něj. Běloočko byl zmatený.
"To nepoznáš?"
"Jestli chceš sex, tak klidně, ale JÁ uke, rozhodně nebudu." Zavrčel Sasuke.
"Tak to máme problém, protože já taky ne."

Když Naruto ucítil na svých rtech ty Itachiho, div neomdlel. Tohle si přeci celou dobu přál. Starší z nich začal mladšího něžně líbat, a mladší začal o chvíli později polibky oplácet. Oba při tom měli srdce až v krku. "Miluji tě." Zašeptal mu Itachi do rtů. "Já tebe taky." Černovlásek vzal blonďáka do náruče, vykopl dveře od ložnice a položil ho na postel. Potom opět prozkoumával jeho ústa svým jazykem.