.

Zvládnu je Sherikenem!!!

30. října 2009 v 17:00
Bylo brzy ráno a tým sedm stál před hlavní bránou Konohy. Byli všichni. Naruto, Sasuke, Araky, Sakura a............
"Kde je Kakashi sensei??? Už mu to zase dlouho trvá. Má hodinu zpoždění," začala na celé kolo křičet Araky a Sakura se souhlasem přikyvovala.
"Zrovna když máme dobrou misi," posmutněl si Naruto.
"Z toho si nic nedělejte, snad se to Kakashi-sensei odneučí, nebo si na to časem zvykneme," dodala růžovláska. "Ehm...Sa..Sasuke-kun??? Tobě to nevadí???" zeptala se ho.
"Ne! Proč by mnělo? Věř mi, že já tady s vámi ani nemusím být. Jsem daleko lepší než vy!" odpověděl Sasuke a některá slova řekl schválně spisovně, protože ví, že je Sakura nesnáší. Naruto si jen pomyslel "Co si myslí??? Že je lepší než my??" ale dál nic neříkal.
Zato Araky to hodně vyprovokovalo, až skoro zbělala vztekem.
"Nechápu, Sakuro, co na něm vidíš. Je arogantní, chladný jako kus ledu, a je to vůl," řekla Araky potichu, aby ji Sasuke neslyšel.
"Když...já si nemůžu pomoct, ty jeho černé oči a....." ostatní říct nestihla, protože se tam objevil Kakashi Hatake a stavitel mostu, jehož mají doprovodit.
"Kakashi-sensei, kde jste tak dlouhou??" rozeřval se Naruto, až to bylo slyšet na druhém konci Konohy.
"Promiňte, zdržel jsem se u třetího. Říkal mi podrobnosti k naší misi. Ať se stane cokoliv, musíme ubránit život stavitele mostu, i kdybychom přišli o svůj. To je úděl shinobi."
Naruto, který už neměl chuť poslouchat senseiovo kázání vykřikl: "Dobře, vyrážíme, směr Skrytá Mlžná," a dal se do pochodu.
"Jistě Naruto, veď nás, víš, kde se ukrývá Mlžná?" zeptal se ho Kakashi.
Narutovi ihned zmrz úsměv na rtech.Nyní nastala.........ta trapná minuta ticha......... .
"Je to čilý kluk, když si myslí že je vedoucí," prohodil stavitel.
"Dávej si pozor, já jsem Naruto Uzumaki a jednou budu Hokage!!!" rozeřval se Naruto.
"V tom případě nastanou pro Konohu špatné časy, když bude Hokage takový hlučný kluk,"setřel ho starší muž.
"No...tak asi vyrazíme," řekl Kakashi, aby prolomil napětí, které se dalo krájet, a podrbal se na hlavě. Všichni tedy potichu, až na Narutovo žbrblání, vyrazili směr Mlžná.

Cestovali alespoň dva dny, když se najednou z lesa vyřítili neznámí shinobi.
Spoutaly Kakasiho a zaútočili na Naruta. Ten se jen odvalil na bok a zjistil, že má pořezanou ruku. ŽE BY JED? prohnalo se Narutovi v hlavě. Najednou se před ním objevil další ninja.
Toho však sejmul Sasuke zezadu svým Katonem. Jeden z nich také zaútočil na Araky, ale se před ním propadla do zemně a objevila se za ním. Než to stačil postřehnout, srazil ho k zemi proud vody.
"Ještě že mně táta naučil nějaké jutsu z Vodního stylu," povzdechla si štěstím Araky a utíkala pomoct Sakuře chránit strarce. To už ale Sasuke s Narutem stačili odvázat Kakasiho, který omráčil už dva shinobi.
Araky a Sakura chránily strace, ale moc se jim to nevedlo.
"Sakuro, prosím nelekni se ano?" Zakřičela Araky když odrážela ninjův útok.
"Proč bych se měla......?" To ovšem nedořekla. V Arakyných očích se s hlasitým "Sheriken" objevily bílé šesticípé hvězdy na černém pozadí a místo panenky mněla červenou tečku.
Sakura pozorovala, co se děje. Útočící ninja se zastavil uprostřed pohybu a měl nepřítomný výraz. Arakyny oči se začaly pohybovat ze strany na stranu a podle toho, se pohyboval i ninja.
Neznámý shinobi zvedl levou paži, ve které měl kunai. Ve tváři se mu zračil strach, protože věděl, co Araky zamýšlí. Už měl kunai skoro u krku, když Araky vyrušil známý hlas.
"Nech ho jít, Araky, on a jeho druzi, na nás už nezaútočí. Už maní docela nahnáno," řekl Hatake a zašklebil se.
Araky zavřela oči a bylo vidět, že se velice soustředí. Když je otevřela, byla na ní vidět únava. Oči měla už normální, jako každý den modré. Námahou se však skácela k zemi.
Poslední, co slyšela, byl Sakuřin ustaraný hlas, poté omdlela.

"Už se probrala!" uslyšela Araky tato slova jako první po tom, co se probrala. Když otevřela oči, oslepil ji paprsek z náhlého přívalu světla. Když se rozkoukala a posadila se, a rozhlédla se kolem. Teprve teď si všimla, že sedí na malé mýtině. Kolem dokola je a její přátele obklopovali lesy.
JEJÍ PŘÁTELÉ!!! Uvědomila si, po chvíli si všimla, že všichni její blízcí sedí kolem ní a starostlivě si na ni dívají. Až na Kakasiho-senseie. Ten chyběl. Už by si na to měla zvyknout, prohnalo se jí hlavou, ale z jejího bloumání ji vytrhl hlas.
"Jsi v pořádku?" zeptala se dlouhovlasá dívka v růžovém.
"Ano děkuji ti, Sakuro, kde je Kakashi-sensei?" zeptala se.
"Šel prozkoumat okolí, jestli nás někdo nesleduje," odpověděla jí na šla za Narutem.
Chvíli si Araky přemítala, co se stalo, když si najednou všimla, že ji pozoruje Sasuke.
"Proč na mně tak koukáš?" zeptala se Sasukeho chladně.
"Víš, to tvé jutsu, Kekkei genkai...je...perfektní...nikdy.....nikdy jsem nic takového neviděl. Docela jsem se lekl, když si ho aktivovala. Pokud se nepletu je to nejdokonalejší oční kekkei genkai, že?" zeptal se Sasuke a bylo na něm vidět, jak se snaží potlačit stydlivost.
"Kekkei genkai?" řekla si spíš pro sebe Araky, ale pak jí to docvaklo.
"Aha...ty myslíš Sheriken? Ano...je to nejlepší oční Kekkei genkai. Kdybys však ty dokázal natrénovat Sharingan na vysokou úroveň...mohl bys mne porazit.V ysvětlím ti......o Sherikenu všech Kekkei genkai, až na Rinengan. Dokážeš člověkovi díky němu nasměrovat své myšlenky a přání do jeho hlavy. Takže je z něj otrok a ani to neví. Hodí se to, když zajmeš člověka z jiné vesnice a pak na něj použiješ toto jutsu. Poté ho vyšleš zpět. Po nějaké době se vrátí a předá ti informace. Můžeš také jinému ninjovi číst myšlenky, zničit ho zevnitř psychicky. Nebo s ním vidíš daleko a za sebe jako při byakuganu. Sheriken má však pět slepých míst a ne jedno, jako má Byakugan .Toto jutsu zvládne jen naše rodina, nebo velice dobře vytrénovaný ninja, jinak hrozí nebezpečí, že buď zkolabuješ, jako já, v horším případě tě to připraví o zrak. Je mnoho organizací, které se snaží odhalit tajemství Sherikenu a použít ho pro vlastní účely. Proto se členi naší rodiny učí co nejvíc, aby se později mohli ubrátnit. Na mě si teď dělá zálusk jedna organizace jménem Akatsuki, a také proto chci ovládnout všech pět hlavních stylů ninjutsu. Již dnes umím z každého stylu minimálně dvě jutsu. Můj otec dosáhl toho, že se naučil od každého stylu alespoň třicet jutsu. Chci být lepší ninja, než je on. A protože je tajemství Sherikenu a celé naší rodiny tak tajné, rozhodli se mí předci, že se přemístí na konec Konohy a nebudou o sobě nic prozrazovat."
Araky domluvila, ale všimla si, že ji neposlouchá už jen Sasuke, nýbrž všichni.
To si ale neuvědomila, že jí posouchvá v křoví zákeřný ninja jménem Kisame Hoshikagi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DelaneyBeatrice23 DelaneyBeatrice23 | E-mail | Web | 4. listopadu 2011 v 0:51 | Reagovat

Have no a lot of money to buy a building? Don't worry, because that is achievable to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> to work out such kind of problems. Thus take a small business loan to buy all you require.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama