.

Zabuza a...předčasné výtězství

30. října 2009 v 17:02
Tým sedm se opět vydal na cestu. Kam že to směřují??? Do Mlžné.
"Hej, Sakuro, nepřipadá ti Sasuke.....takový...hm, více zamyšlenější než jindy? A také se chová lépe k ostatním, nemyslíš?" nahodila Araky téma.
"No...trochu ho dostal ten tvůj příběh, ostatně jako nás všechny. Musí být vzrušující, byt ze známého klanu, o kterém se zároveň nic neví. A to vaše dokonalé Kekkei genkai .....závidím ti...víš to?" začervenala se Sakura.
"Nemáš mi co závidět, Sakuro. Vždyť jsem nikdy kvůli našemu utajení neměla žádné kamarády. Taky jsem už jako malá musela mít určitou zodpovědnost. Nevím.....opravdu nevím, co mi závidíš. To já bych měla spíš závidět tobě. Máš krásné vlasy a určitě se líbíš mnoha klukům."
"No...e....ehm.....já.....možná.....ale ne tomu, komu bych se líbit chtěla." Zakoktala se a bradou ukázala na Sasukeho.
"Stejně pořád nemůžu pochopit, co na něm každý vidí. Když ho máš opravdu ráda, měla bys ho jít pozvat na rande, sluší ti to, jen běž. Jen mě mrzí, že kluk, který se mi líbí," si mě nevšímá. řekla smutně Araky a ukázala na Naruta.
"Cože? Tobě se líbí Naruto?...No zkusím se jít zeptat Sasukeho...musím to dokázat," řekla naposledy Sakura , ale začala se červenat.
Pomalu vyšla za Sasukem.
"Ehm Sasuke.......až ....až skončíme misi....nešel bys někam?" zeptala se ho.
"Ne, mám na práci lepší věci, a ty by sis měla také trénovat......potřebuješ to." S těmito slovy se Sasuke otočil a dál se Sakuře nevěnoval. Ta jen zklamaně odešla zpátky k Araky.
"Tak co???"
"Zkus hádat, totální fiasko," řekla Sakura napůl naštvaným a napůl smutným hlasem.

Takhle šli dobré dvě hodiny, než se jim do cesty připletl ninja.
"Je tohle Sharingan Kakashi?" zvolal.
"Nehýbejte se a hlídejte staříka!" řekl jim Kakashi v klidu.
Před nimi stál obávaný shinobi. Jeden ze sedmi Mlžných šermířů Momochi Zabuza.
Začala bitva mezi Zabuzou a Kakashim. Kakashi musel použít svůj Sharingan, díky němu Zabuzu totálně zmátl.
Dělal přesné pohyby jako on. I ve stejnou dobu. Tahle Kakashi Zabuzu stresoval alespoň dalších půl hodiny. Když ho to přestalo bavit, tak na něj zaútočil. Zabuza se skácel k zemi a tým sedm ho svázal. Když Naruto navrhl, aby ho vyřídili, objevil se na stromě člen nějaké jedotky. Mohla to být jednotka podobná ANBU. Hodil mu do krku dvě smrtící jehlice.
"Tohohle zločince si už převezmu. Pátral jsem po něm Dlouhou dobu, ale teď, když je mrtvý, ho musím odtáhnout na naši stanici a zajistit, aby se z jeho těla nedostaly nějaké informace, protože jich měl hodně, byl to totiž veliký zločinec," řekl
"Kdo si myslíš, že jsi? Že nám můžeš krást našeho nepřítele???" rozeřval se Naruto (jako obvykle).
"Jsem členem organizace, která se stará o to, aby se z těl zločinců nepodařilo ukrást informace," řekl muž za maskou.
"Naruto, když ničemu nerozumíš, tak se do toho nepleť, ty ubožáku," řekl Sasuke chladně.
Araky jen obrátila oči v sloup a řekla si, že Sasukemu se vrátila stará nálada.
"Klidně si jeho tělo odneste, mi už ho nepotřebujeme," řekl Kakashi a rozloučil se s mužem za maskou. Ale přišlo mu podezřelé, že člen takovéto organizace neodstranil informace z těla hned na místě, jak tomu bylo zvykem a místo toho si ho odnesl s sebou.
"Velice zvláštní," řekl si, ale dál se tím nezabýval.

O TŘI KILOMETRY DÁLE
Muž pokládal právě probouzející se tělo na zem. Byl to Zabuza.
"Haku!!! To jsi mi to musel hodit přímo do krku?" vztekal se zločinec.
"Promiňte, ale pokud to chtělo vypadat opravdově, tak ano. Mohlo se stát, že kdybych to píchnul jinam., mohl jste se probudit dříve." Řekl muž a sundal si masku. Ale...jakmile si sundal masku, bylo vidět, že to není muž, ale obyčejný kluk.
"Jen ať si Kakashi nemyslí, že má vyhráno, mi toho dědka dostaneme," zahřímal Zabuza a začal se smát. Později se k němu přidal i chlapec, jménem Haku. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama