.

Večírek žačíná, mládeži!

30. října 2009 v 14:54 |  Mírová smlouva-aneb Akatsuky a Konoha
"Naruuuutooo!zakřičela Kitsuri z koupelny.
"Co je?" ozvalo se z kuchyně. Hned na to byl blondýn v koupelně. "Co potřebuješ?" zeptal se. Kitsuri si ho prohlédla od hlavy až k patě.
"Neměl by jsi se připravit? Za dvě hodiny to začíná."připomněla mu. Naruto se ušklíbl.
"No kdyby si konečně vypadla z koupelny a pustila mě sem, šel bych se osprchovat. V pokoji máš přece zrcadlo dost velký, ne?vyčetl jí. Kitsui se urazila, vzala si taštičku se šminkami a odkráčela do svého pokoje.
Ženský…pomyslil si Uzumaki a zamknul dveře. Vysvléknul se do naha a vlezl do sprchy. Pustil teplou vodu a nechal na sebe dopadat kapky vody, zatímco přemýšlel. Určitě tam bude Itachi, musím se sebou něco udělat, abych nevypadal jak naprostý idiot. Šáhl po tubě se šampónem a zamyšleně si jej napatlal na hlavu a roztíral mezi vlasy. Mohl bych se nastříkat tou voňavkou, co mi dala Kitsuri minulý rok k vánocům. Spláchl si vlasy. Ale pochybuji, že má někdo tak nádherný a výjimečný zájem o takového blbce jak jsem já. Tentokrát šáhl po sprchovém gelu, který si rozetřel na těle a hned spláchl. Poté vylezl a osušil si vlasy, hned se přesunul před zrcadlo. Viděl tam hezkého blonďatého chlapce. Měl docela opálenou kůži a vymakané břicho. Sasuke má větší. Omotal si Ručník okolo pasu, odemkl dveře a zalezl do své ložnice. Jeho zrak padl na postel. Leželo tam oblečení, které mu přichystala ta šílená ženská, se kterou bydlel. Přešel k posteli a oblečení si oblékl. Poté otevřel šuplík, vyndal z něj fén, hřeben a gel na vlasy a přešel k zrcadlu. Zapojil fén do zásuvky a začal si fénovat své mokré vlasy. Když skončil, vzal si hřeben a rozčesal si vlasy. Nakonec šáhnul po gelu a vlasy si nageloval do stylu, který se mu líbil. Už stačilo jenom jedno. Vyndal pánskou voňavku a nastříkal se. Docela mu voněla. Pak se na sebe kouknul do zrcadla. Pane bože, to jsem já? Nemohl uvěřit tomu, co vidí. Šedivé tričko mu dokonale zvýrazňovalo postavu, stejně, jako těsné kalhoty. Jeho vlasy měly rošťácký tvar. Na jedné straně měl ofinu načesanou přes oko a ostatní vlasy už také netrčeli do všech stran. Usmál se a vyšel do kuchyně. Podíval se na hodiny. Půl osmé. Budou to mít akorát.
"Kitsuri!" zavolal Naruto. O chvíli později se zmiňovaná dívka dostavila. Narutovi se rozšířili zorničky. Kitsuri na sobě měla sexy hnědokrémové šaty spolu s hnědými botami a hnědými koženými rukavicemi, které se táhly alespoň do poloviny jejích paží.
"Vypadáš úžasně." Vydechl Naruto.
"Ty taky, cítím, že jsi si vzal tu voňavku ode mě, no, nevyrazíme už?"Zeptala se. Naruto se zazubil a kývl.
"Hádám, že jsi se načančal kvůli Itachimu."konstatovala Kit. Naruto zrudnul.
"A kvůli komu jsi se načančala ty?HM?"
"Kvůli komu bych se jako měla…sakra támhle je Shino, musím pryč."zpanikařila rudovláska a chtěla odtáhnout Naruta za roh, to se jí však nepovedlo. Naruto na Shina zakřičel a zamával.
"Zabiju tě!" šeptla Kitsuri Narutovi do ucha těsně před tím, než k nim přišel Shino.
"Ahoj, Naruto, jdete taky na tu párty?" zeptal se.
"Jo, jasně, hele nechceš jít s náma?"
"Promiň, ale čekám tu na Hinatu a na Kibu, jdeme totiž společně."
"Aha, škoda, no, tak se uvidíme tam."
"Zatím ahoj." Pozdravil Shino a Kitsuri s Narutem pokračovali v cestě.
"Takže tobě se líbí Shino? Vždyť z něj není nic vidět." Poznamenal Naru.
"Jednou jsem viděla jeho oči, jsou krásně hnědé." Zasnila se modroočka.
"Bože, to my tak ještě chybělo, zamilovaná spolubydlící."zakroutil Naruto hlavou. Kit se jen usmála a pak ani jeden z nich nepromluvil do té doby, než dorazily na "mejdlo".

"Je tu docela dost lidí." Poznamenal Naruto a koukal na ninji v civilu, kteří se scházeli do budovy, odkaď hrála dost hlasitá hudba. Čím byli blíž tím míň slyšeli sami sebe.
"Myslíš, že už je tu Sasuke?"zeptal se Naruto.
"COŽE?"
"PTÁM SE TĚ, JESTLI VIDÍŠ SASUKEHO!!"zařval Naruto. Kitsuri se rozhlédla po sále. A opravdu. Úplně vzadu, u baru postával Sasuke spolu s Itachim, Hidanem a Deidarou.
Páni, ten až Itachiho uvidí, zblázní se, fakt mu to sekne. Vzala Naruta za ruku a táhla ho na místo, kde byl Sasuke. Ovšem to šlo velmi těžko, protože všude okolo tancovali lidi.

"Hele…" strčil Sasuke do Itachiho, "to je Naruto a Kitsuri?" zeptal se a ukázal prstem dopředu. Itachi se ohlédl.
"Mmm, Narutovi to docela sluší." Ujelo mu. Sasuke se na něj tázavě podíval. "A Kitsuri je kočka."dodal vzápětí, aby náhodou něco nebylo prozrazeno. Konečně se Kitsuri s Narutem podařilo dostat před dav, takže mohli v klidu zamířit za mladším Uchihou.
"Ahoj, Sasuke, Deidaro, Hidane a I…"nedořekl Naruto. Itachi vypadal. Nádherně, k sežrání a prostě úžasně. Měl na sobě volné černé jeny, které mu nádherné pasovali k černé košili. Vlasy měl jako obvykle v culíku, teď mu jich však pár spadalo do obličeje. Vypadal jako padlý anděl. "a Itachi."dořekl po chvíli, co se vzpamatoval. Itachi se tomu musel usmát.
"Vypadáte…"
"Skvěle."skočil Itachi do řeči svému mladšímu bráškovi. Kitsuri se usmála a Naruto se křečovitě podrbal na hlavě a Narutovsky se usmál.
"Tobě taky." Řekl Naruto,ale když si uvědomil,co vypustil, dodal: "A vám samozřejmě taky kluci." Řekl směrem k Deidarovi a Hidanovi. Aby taky ne. Hidan měl na sobě černé kalhoty a bílou košili, napůl rozepnutou, takže byl vidět jeho sexy hrudník. Deidara měl síťované tričko a kalhoty upnuté a úzké, jako roury.
"Díky, vám taky."pochválil je na oplátku Hidan.
"Á, Naruto, tady jsi, nepůjdeš tancovat? Kankourovi se nechce."zaprosil Gaara, který se tam náhle objevil.
"Jo, jenom chvíli počkej."
"Jdu pro pití." Řekl Dei Hidanovi. Ten jen kývl. Když Deidara procházel okolo Gaary, na chvíli se u něj zastavil. "Sekne ti to." Zašeptal mu do ouška a jemně se otřel svými rty o Gaarovo ucho. Pak odkráčel a nechal za sebou vykolejeného rudovláska.Když se totiž Deidara dotkl svými rty o jeho ucho, projel jím příjemný elektrický mrazík.
Sekne ti to. Měl ty slova pořád před sebou. Musel se usmát.
"Můžeme jít?" zeptal se Naruto. Ani nečekal na odpověď a už za sebou táhl usmívajícího se Kazekageho.

Kitsuri sledovala, jak Naruto odchází a hned jí napadlo, jak se mu pomstít za ten trapas se Shinem (On to žádný trapas nebyl, ale znáte holky xD).
"Sasuke, můžu s tebou mluvit?" zašeptala mu do ucha, a když Uchiha kývnul, šla s ním na místo, kde nebylo moc lidí, takže je nikdo nemohl slyšet.
"Co potřebuješ?"
"Co kdybychom nějak zařídili, aby si náš stydlivej blonďáček zatancoval se svým idolem?" zeptala se a zlomyslně se usmála. Sasuke její úsměv opětoval.
"Chceš se mu za něco pomstít?"
"Ano, a určitě máš taky něco, za co by jsi se k mému plánu přidal. Pozitivní pro něj, pokud to vyjde, alespoň se vyspí, protože každou noc sedí na parapetu u okna a myšlenkově je někde jinde, tedy u tvého bratra."vysvětlila.
"Co jsi vymyslela?" zeptal se. Kitsuri mu tedy vysvětlila, kdo nemohl slyšet.
"Co potřebuješ?"
"Co kdybychom nějak zařídili, aby si náš stydlivej blonďáček zatancoval se svým idolem?" zeptala se a zlomyslně se usmála. Sasuke její úsměv opětoval.
"Chceš se mu za něco pomstít?"
"Ano, a určitě máš taky něco, za co by jsi se k mému plánu přidal. Pozitivní pro něj, pokud to vyjde, alespoň se vyspí, protože každou noc sedí na parapetu u okna a myšlenkově je někde jinde, tedy u tvého bratra."vysvětlila.
"Co jsi vymyslela?" zeptal se. Kitsuri mu tedy vysvětlila, co má na srdci. Po tom, co skončila, Sasuke kývl, zatímco Kitsuri šla nejdřív za Narutem, aby mu řekla, ať na ní počká u baru a potom za DJem, aby pustil nějaký ten ploužák, Sasuke šel za svým bratrem.

"Itachi, vsadím se,že by jsi si nezatancoval ploužák s klukem."zasmál se Sasuke. Naruto mezitím dorazil a ploužáky už také hrály. Itachi se na svého bratra otočil.
"O co?" zeptala se.
"O litr."navrhl mladší Uchiha. Starší Uchiha se usmál.
"S kým si mám zatancovat?" Sasuke usilovně dělal, že přemýšlí. Pak se na Itachiho podíval.
"S Narutem." Oznámil jako by se nechumelilo. Itachimu zmrzl úsměv na rtech asi tak, jako Narutovi, který to celé slyšel. S Narutem? Si ze mě dělá prdel, ne? Já se ze všech sil snažím, abych se na něho nevrhl a on řekne ať si s ním zatancuju. Něco podobného kolovalo hlavou blonďáčkovi, avšak s Itachiho jménem.
"Dobře."řekl Itachi vyrovnaně, avšak uvnitř hořel. Přešel k Narutovi a …
"Smím prosit?"zeptal se jak nějaký džentlmen. Naruto měl špatný pocit, že nemá až tak zdravou barvu v obličeji. Ještě chvíli na svého idola zíral, pak se však probral z tranzu a kývl hlavou. Poté spolu s Itachim zamířili na parket.
V tu chvíli se tam objevila Kitsuri.
"Měla jsi je oba dva vidět, jak se snažili tvářit, jakoby nic, ale byli úplně vykolejení."smál se Sasuke a ona se k němu po chvíli přidala. Pak se zadívala na dvojici na parketě.
Itachi objal Nartuta okolo pasu a Naruto Itachiho okolo krku. Nedalo se ani popsat, jak se oba dva v tuto chvíli cítili. Uzumakimu se prakticky splnil sen. Vždycky snívalo tom, jak ho Itachi objímá. Itachi začal Naruta podvědomě hladit na zádech, což se Narutovi moc líbilo, takže si hlavu položil na Itachiho rameno.
"Nevadí ti to?"zeptal se potichu starší z nich.
"Ne."zašeptal Naruto a víc se k němu přitiskl. Když si uvědomil, co to udělal, bylo už pozdě. Itachi ho objal ještě silněji, avšak něžněji. Když skončila písnička, ani jeden z nich se nepřestal pohybovat, takže to dopadlo tak, že spolu tancovali na další.
Že by ke mně ten blonďáček něco cítil? Zeptal se sám sebe černovlásek. Když skončila i ta druhá písnička, museli se od sebe, ač nechtěli odtrhnout. "Díky." Zašeptal Itachi. Naruto se pousmál a pak spolu s Itachim vyrazili na bar kde….
…do sebe Naruto potají vyklopil panáka.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arashi Arashi | Web | 4. listopadu 2010 v 21:26 | Reagovat

Tak suprový pokráčko a žádnej koment? Tu máš nákej:) Už aby bylo yaoi!!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama