.

Skoro u cíle

30. října 2009 v 17:16
Mladý Uchiha skákal se stromu na strom. Tam a zpět. Docela se mu dařilo nešlapat na drátky, které způsobují výbuchy. Vlastně uhýbal i před samotnými výbuchy.
Ty výbuchy... určitě je nezpůsobujeme jenom já a Naruto. Je tu někdo další. Řekl si v duchu a zahlédl letící kunai, který měl předem určený směr. A to byla jeho hruď. Jen tak tak ho Sasuke stačil zachytit, když mu podjeli nohy a on se řítil k zemi, avšak blonďák ho stačil zachytit a skočil s ním na další větev. Nevšiml si bohužel tenkého drátku a tím odstartoval další řadu výbuchů.
"Naruto..." chtěl ho zpražit Uchiha, v tom se za nimi ozval další výbuch a oba se řítili k zemi.
Naruto už si v duchu přeříkával závět, když v tom ho někdo chytl a postavil na zem. Byl to maskovaný ninja ANBU. Když se rozhlédl, spatřil i Sasukeho, který to také přežil. Pak se ovšem ozval hysterický hlas Sakury.
"Kde jste byli?" zařvala Sakura a dala mu pěstí, později oba ninji objala se slovy: "Měli jsme o vás strach". Teď ovšem přišel na řadu Kakashi.
"Čí z vás to byl nápad? He?" zeptal se dost mrzutě jejich sensei. Sasuke to už už chtěl cele svést na Naruta, když v tom se blonďáček ozval.
"Promiňte, Kakashi -sensei, byla to moje vina. Chtěl jsem zdrhnout za Araky a pomoct jí, ale Sasuke mě dohnal a chtěl mě zastavit, a pak t tu začalo bouchat." Oznámil trochu upraveně Naruto. Kakashi se zamyslel. ,Jak jsem mohla být tak naivní a myslet si, že to způsobil Sasuke...' Ale dál se o to nezajímal.
"Měli bychom za Araky vyrazit dříve, než bude pozdě," řekl.
Sasuke se ještě zastavil u Naruta a potichu se zeptal: "Proč jsi to udělal"?
"Jsme přátelé, ty bys to taky udělal," řekl a poodešel stranou.
"Tak to silně pochybuju," řekl si a vyrazil.
Ona tajemná postava běžela opatrně za nimi.

,Ach jo , ach jo, ta holka to nezvládá...sakra, sakra, sakra...' mluvila Yamaki a mlátila hlavou o něco, co připomínalo zeď v jejím"pelíšku" uvnitř Araky.
"Tak co? Bude to?" zaburácel Kisame a vrazil Araky další facku.
"Ni...nikd...y mě ...ne...donutíš...něco...proz...radit," koktala zmateně Araky. Zvenku do ní mlátil tenhle imbecil a zevnitř si pořád stěžovala, že to nezvládá.
Taky by sis nemusela pořád stěžovat a dát mi trochu chakry, spražila Araky Yamaki.
Já nejsem tvůj zásobovač, bohužel, teď už ti nejsem schopná pomoci, sotva tě udržím při životě, teď nám pomůže opravdu jen náhoda, vysvětlovala Yamaki.
Araky to už pomalu vzdávala, když v tom do ní Hoshikage přestal mlátit.
"Pro teď ti to stačí, zítra budeme pokračovat, řekl nasupeně a odešel.
Sláva, ten idiot odešel, teď máme obě příležitost načerpat do zítřka energii a chakru.
Pokud mi samozřejmě přinesou jídlo a vodu, jinak se nevzpamatuji a bude konec Araky Makio, protože takovýhle nářez, zítra určitě nevydržím.
Zanedlouho jí přinesli večeři, nebyla nic moc, byl to je chleba, jablko a voda, ale hlad tím zahnala, a načerpala energii.
Teď už se jen pořádně vyspat, a bude vše v pohodě, třeba budu zítra schopná boje.
To velice pochybuju, ale to neřeš, hlavně s ním zítra setmíš bojovat, a už vůbec používat Sheriken.
Neboj, zkusím ho omráčit. Slibuju, že doma budu týden spát a víc cvičit. Jsem unavená, dobrou, Yamaki.
Dobrou, ty malá bojovnice.

"Kam teď?" zeptal se Naruto.
"Hmmm...přemýšlel Kakashi, "Uvolnit!" zařval a rázem se zrušilo genjutsu. Přesně to samé udělali ostatní, tedy, až na Naruta, ten to pochopitelně neuměl.
"Naruto, musíš se naučit rušit a rozpoznat genjutsu, nebudu to za tebe dělat pořád já," promluvila Sakura.
"Ano, Sakuro-chan," řekl blonďák.
"Víte, kudy máme jít, Kakashi?" zeptal se ANBU.
"Ano, myslím, že ano. Zeptal jsem se občana, kterého jsem potkal v lese při pauze, který říkal, že viděl někoho, kdo utíkal s mladou dívkou na zádech, ale prý nevypadal jako člověk, spíš jako žralok. Mám se vydat na sever, narazíme tam na nějaké opuštěné středisko, mohla by být právě tam," vysvětlil.
"Nemáte ponětí, jak by to mohlo být daleko?" vyptával se dál ANBU
"Náhodou mám, teď je večer, přesněji noc a já jsem s ním mluvil asi v osm hodin. Říkal, že je to prý tak padesát mil, od té doby jsme urazili tak třicet pět, takže větší část máme za sebou. Mohli bychom tam být tak za tři hodiny," vysvětloval dále Hatake.
ANBU už se dále na nic neptal, věděl vše, co potřeboval a vše vysvětlil svému druhovi, který udělal pár pečetí a vytvořil postavičku ptáka, který rázem ožil, a vydal se na cestu.
"Kakashi, jsme zvěda, aby se koukl po tom středisku," oznámil a Kakashi kývl, pak každý z nich pokračovali v tichosti.

"Můžu za to já, kdybych na ní dával pozor tak..." začal Naruto ale Sakura ho přerušila.
"Naruto, nemůžeš za to, ani já, nebo Sasuke, prostě ji unesli," snažila se ho utěšit Sakura.
"Ale Sakuro-chan, já viděl, jak k hladině stoupají bublinky, když byla Araky neviditelná"přiznal se.
"Cože?"zeptala se mírně, ale vnitřní Sakura teda klidná nebyla.
Co si myslí? To je opravdu tak blbej, no jo, co se dá dělat, je to prostě Naruto.
"To bude v pohodě, Naruto, všechno se obrátí v dobré, takovéhle věci se stávají, je to přeci život shinobi," dořekla a usmála se.
"Sakura má pravdo, Naruto, nesmíme se zbytečně stresovat, všechno dopadne dobře," dodal Sasuke. Sakura se na něj vděčně usmála, on se však otočil a pokračoval v cestě.

"AAAAAAAAAAW...krásně jsem se vyspala," řekla Araky, když otevřela oči, byla však v místnosti, kde včera zažila takovou bolest.
Já se taky vyspala dobře, ale budím tě tu už celou hodinu, přinesli ti sem jídlo, asi vědí, že když s tebou budou zacházet špatně, nic jim neřekneš, mimochodem, taky jsem se dobře vyspala, oznámila Yamaki.
Tak co myslíš, máme hodně chakry?
Ano, ale je škoda, že mě nemůžeš lépe použít, kdyby ses přeměnila, nebo mě vyvolala, měla bys výhodu.
No jo, alespoň mi můžeš dát dostatek chakry, když mi dojde.
Včera jsem ti říkala, že nejsem tvoje zásobárna, taky nejsem nevyčerpatelná, jsem ještě mládě, když žiju v tobě, život se mi počítá tak jako lidem, takže bych byla jako člověk pubertální mládě, řekla a ušklíbla se, to Araky ale nemohla vidět.
Půjdu se najíst, abychom měli dostatek energie a chakra se nám zvýšila...přepínám a konec, řekla Araky jako do vysílačky.
Ona si ze mě bude dělat srandu? Pronesla jízlivě Yamaki, ale to už ji Araky nemohla slyšet, protože se právě začala ládovat snídaní. Po čtvrt hodině se otevřely dveře, kde opět stál Kisame Hoshikagi.
"Doufám, že ses dobře vyspala a vidím, že talíř s jídlem je také prázdný, budeš to potřebovat" řekl a kývl na dva své sluhy, kteří vyvedli Araky ven z jakéhosi střediska.

"Kakashi, našli jsme to středisko, za chvíli bychom tam měli být," oznámil ANBU.
"Paráda," odpověděl Kakashi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama