.

Představuji vám Yamaki

30. října 2009 v 17:19

Araky Makio kráčela Konohou . Po velice dlouhé misi se vrací domů.
Kdybys jen viděla, jak se tvářili ostatní, když jsem jim řekla, že žiješ uvnitř mě! Super.
Asi o tom nevíš, ale dokážu vidět tvýma očima od doby, co jsem se probudila.
Už jsme doma.
Řekneš jim to?
Ano.
Araky vstoupila do velkého domu, který stál odlehlý na konci Listové.
"Mami! Tatí! Jsem doma," zvolala a hodila batoh na zem. Z kuchyně se okamžitě přivalila její matka Airi.
"Zlatíčko moje, bály jsme se o tebe," řekla jí a okamžitě ji objala. Poté se Araky objala i s otcem a starší sestrou Naraky. Všichni šli společně do kuchyně a Araky jim vyprávěla, co se stalo.
"A schytal to od tebe?"zeptala se Naraky. Ovšem Araky neodpověděla.
"Araky, jsi tam?"zeptala se znovu. Takhle se jí ptala asi ještě pětkrát, než Araky vyskočila ze židle, která následně spadla a pak Araky vykřikla: "Už toho nech, Yamaki, mam tě plný zuby" a poté bouchla pěstí do stolu. Ostatní členové klanu se na sebe podívali a otec se usmál. "Araky, neříkej, že už si se se svou levhartkou spojila."
"Ano, ale někdy mi leze pěkně na nervy," odsekla.
"Araky, já má v sobě také levhartu, je to sestra Yamaki a jmenuje Yamari," vykřikla nadšeně její sestra.
"Naučíš mě jí vyvolat," zeptala se
"Jasně, zítra můžeme začít s tréninkem," řekla opět nadšeně Naraky. Takhle debatovali o různých věcích ještě hodinu a potom šla Araky do svého pokoje, unaveně se sesunula na postel a během chvíle usnula. Ráno se probudila v deset hodin.
" To už je tolik, měla jsem mít trénink s týmem," vykřikla zděšeně a okamžitě si šla vyčistit zuby a poté na sebe naházela oblečení, vzala si pár kunaiů a shurikenů a pak už si jen rozčesala vlasy. Dneska si culíky neudělala, nestihla by to. Seběhla dolů po schodech, dala malou pusu matce na tvář, sebrala jablko a vylítla z domu jako řízená střela, nad čímž její máma jen zavrtěla hlavou. Na určené místo dorazila těsně před tím, něž její sensei.
"Promiňte, zaspala jsem," omlouvala se, ale nikdo jí na to nic neřekl.
"Takže, dáme si rozcvičení a poté pár zápasů ne?" řekl Kakashi a ostatní až na Sasukeho nadšeně přikyvovali. Když se genini rozcvičovali, Kakashi přemýšlel, kdo s kým bude bojovat.
Dřív bych řekl, že bude bojovat Araky se Sakurou a Sasuke s Narutem. Když jsem ale viděl, jak je Araky schopná, zkusím, jak si spolu poradí zástupce dvou slavných klanů Makio a Uchiha.
"No tak děcka, přejdeme na boj," řekl a Naruto vyhlašoval Uchihovi válku a říkal, že jestli bude s ním, neprohraje.
"Takže vám řeknu, kdo s kým bude bojovat, ehm: Naruto a Sakura, Araky a Sasuke," řekl.
Narutovi se hned nelíbilo, že musí bojovat s holkou, ale Sasuke byl očividně šťastný, že nemusí být s Narutem. Řeklo se, že první boj bude Sasuke a Araky. Oba dva se proti sobě rozběhli a bylo vidět, že to chtějí mít co nejdříve za sebou. Byli vyrovnaní a oba zadýchaní.
Nemá to cenu, musím to použít, řekla si Araky.
Tak tohle čekat nebude, řekl si Sasuke. Ve stejnou dobu Araky vykřikla Sheriken a Sasuke zas Sharingan.
Teď budu moci odhadnout její pohyby. Řekl si Sasuke, ale to se spletl. Araky teď byla mnohem rychlejší a také předvídala jeho pohyby. Nakonec to dopadlo tak, že oba dva skončili na zemi udýchaní a Kakashi oznámil nerozhodný stav. U Sakury a Naruta to bylo stejně, až na to že oba byli totálně mimo. Skončili ve čtyři hodiny odpoledně a Araky spěchala domů, aby se teď mohla učit to, co ji bude bavit ještě víc. Doletěla domů, hodila věci do kouta a vrazila do pokoje své sestry a hlasitým: "Můžeme začít?" Obě sestry se měly moc rády. Araky se narodila v době, kdy bylo Naraky pět let. Naraky se o ní starala, přebalovala ji a hlídala, když rodiče nebyli doma. To právě ona i vysvětlovala svět ninjů a naučila jí první jutsu.
Když došli na zahradu, Naraky rozvinula na zemi svitek. Byli na něm podpisy všech členů, kteří se narodili v klanu Makio.
"Ty podpisy patří všem, co mají v sobě zapečetěné zvíře, je starý tak dávno, jako náš klan a vztahuje se pouze na náš klan. Máš tu podpis našeho otce a dědečka a jeho otce a tak dále. Jak vidíš poslední podpis, je můj. Teď tu bude i ten tvůj. Náš otec má v sobě zapečetěného hada, říkal, že kdyby měl syna, také by mu dal hada. Když se podepíšeš, budeš moci Yamaki vyvolávat, koukej, předvedu ti to," vysvětlila Naraky a pak vykřikla: " Svolávací jutsu." Objevil se oblak kouře a Naraky už nestála na zemi, nýbrž na levhartce velké jako dvoupatrový dům.
"Araky, tohle je Yamari, Yamari, toto je má sestra Araky," představila je starší modrovláska.
"Velice mě těší," řekla Yamari vlídným hlasem, což Araky překvapilo.
"Mě také, Naraky , jak to že je tak veliká?" řekla levhartce a optala se sestry.
"Jelikož, je mi už osmnáct, jsem plnoletá a dospělá a proto je dospělá i Yamari, je to konečná velikost levhartů," odpověděla a usmála se. "Ale musíš něco vědět, pro první přivolání musíš zaktivovat Sheriken, jakmile se ti zvíře přivolá, tvůj Sheriken začne nabírat vedlejší účinky, jako je bělení kůže, a prodloužení očí, ale jakmile ho deaktivuješ, máš zas vše v pořádku, a plusy jsou, že třeba když máš levharta, můžeš automaticky použít její drápy, které se ti vyvinou z nehtů, aniž bys ji vyvolala. Teď se kousni do prstu a podepiš se na svitek, a vedle svého jména napiš jméno Yamaki," vysvětlovala dál Nar., Když to Araky udělala, sestra jí ukázala několik ručních znamení a pak řekla, že se musí kousnout do palce a položit ruku na zem. Přesně to Ar udělala a vykřikla: "Svolávací jutsu".
Co se to děje? AAAA pomoc!!! Řvala Yamaki když zjistila, že jí něco vytahuje ze svého pelíšku v Arakyně těle. Když se dostala na světlo, oslepilo ji.
"No páni," žasla Ar, když uviděla Yamaki a přesně to dělala i levhartka. Yam sice nebila velká jako Yamari, sahala ji sotva do třetiny jejího těla, byla ale větší než sama Araky. Ta ale najednou ucítila, že se jí oči nějak divně protahují, a ani její barva pleti není tak snědá, jaká byla dřív.
Vedlejší účinky, řekla si a deaktivovala Sheriken.
Yamaky přistoupila k Ar a řekla "Ahoj maličká, konečně tě poznávám," řekla. Celý den, si potom povídali o všem, co zažili, a pak se Yam ještě přivítala se sestrou a viděla Arakynu sestru a její rodiče. Nakonec se Yam musela vrátit zpátky, protože Araky už nezbyla žádná chakra.
Tady je to stejně nejlepší, oznámila, zívla a usnula. Araky se jen usmála a těšila se, až to všechno zítra bude vyprávět ostatním, a ukáže ji svou kamarádku.


Druhý den ráno, měla Araky štěstí, nezaspala. Proto se mohla řádně umýt a vlasy si konečně dala do dvou culíků. Sešla po schodech do kuchyně a přivítala se s matkou a otcem. Sestra však už doma nebila, šla ráno do práce. Naraky byla jounin, a když měla volno, pracovala na veterině s Kibovou sestrou.
"Tatí, v kolika Nar zvládla Svolávací jutsu," vyzvídala.
"Přesně v tolika letech, jako ty, milá dcero," odpověděl. Araky se řádně nasnídala, ne jako včera a vyrazila na cestu. Šla kolem Ichiraku Ramen a viděla, že tam nesedí nikdo jiný, než vysavač ramenu Naruto s Irukou -senseiem. Automaticky odhrnula závěs a sedla si na poslední volné místo.
"Dobré ráno, Iruko-sensei, ahoj Naruto," pozdravila. Narutovi vyselo od pusy několik nudlí a zahuhňal také něco ve smyslu dobrého rána.
"Ahoj, Araky, jak se máš?" pozdravil a ptal se Iruka.
"Skvěle, a co vy?" odpověděla.
"Ále znáš to, líbí se ti, do jakého týmu jsem tě zařadil?"
"Ano, je s nimi sranda, ale teď už musíme jít, nashledanou," pozdravila a táhla za sebou Naruta, který nebýt ji by začal jíst pátou misku ramenu.
"Taky jsi mě mohla nechat to dojíst," řekl mrzutě.
"Neboj, musím tobě a ostatním něco ukázat, stojí to za to, věř mi, ale teď už pojď," řekla a oba vyrazili. Když přišli na místo, bylo všechno jako vždy. První tam byli Sakura a Sasuke, ale nemluvili spolu a Kakashi-sensei tam ještě nedorazil. Všichni se pozdravili a vyčkávali, že dorazí jejich oblíbený sensei. Dorazil zhruba za patnáct minut a hned spustil.
"Ahoj, dneska začneme tím, že..." nedořekl, protože ho Araky přerušila.
"Dneska začneme tím, že vám něco ukážu, řekla a poodstoupila." Ostatní se na ní zvědavě koukali. Potichoučku zvolala Sheriken a otevřela oči. Udělala pár ručních znamení (nikdo kromě Kakashiho neměl tušáka o co jde) kousla se do prstu, prudce dala dlaň k zemi a zvolala: "SVOLÁVACÍ JUTSU." Všichni se koukali, co se bude dít. Všude byl zatím jen oblak kouře, ale když se začínal protrhávat, všichni zaraženě koukali. Před nimi stála asi čtyřmetrová levhartka.
"Představuji vám Yamaki," řekla s úsměvem na rtech Ar.


Takhle vypadá Yamaki, když použije svoje zmenšovací jutsu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pussinka pussinka | Web | 30. října 2009 v 17:22 | Reagovat

Ahoj pozívam tě ke mně na blog
doufam že moje pozvani přimeš.
prosim zanech komentik
mas mocky hezzu blog :)
PS:neber to jako reklamu ale jako pozvani :)

2 RoxY RoxY | Web | 30. října 2009 v 17:23 | Reagovat

Ahoj předem ti chci pochválit tak nádherný blog ˇˇ..

PROSÍM NEIGNORUJ TENHLE KOMENTÁŘ A
PŘEČTI SI HO PROSÍÍÍÍM CELÝ DĚKUJU..
STrašně bych tě chtěla poprosit aby jsi
šla na tuhle stranku http://dobra-mama.cz/
a tam tak 10 sekund počkala,a tam ti najede z levého boku takový obdelník žlutý a tam dáš "Galerie Sloganů" a dáš tam strašně moc prosím HLAS pro STANISLAVA HUDEČKOVÁ..je to výhra o notebook a ja bych aspoň někdy něco chtěla vyhrát,prosím dopřej mi to a neignoruj tenhle komentář,předem ti strašně děkuju,a byla bych ti vděčná kdyby jsi si to dala na a promiiň buď jsem slepá že jsem nenašla reklamy nebo šíleně hloupá..:(..tak ahoooj a prosíím..:(

3 Danielle Danielle | Web | 30. října 2009 v 17:24 | Reagovat

Ahoj mas hezky blog jestly chces muzes se podivat na muj a precti si to az do konce prosim hlasnes mi na http://crazy-bonboneq.blog.cz/0910/zacina-miss-2009
pls je to velmi dulezite a predem dik fakt neni to reklama ale prosba

4 ♥_-_CrAZy-bONbONEq_-_♥ ♥_-_CrAZy-bONbONEq_-_♥ | Web | 30. října 2009 v 17:26 | Reagovat

omg!ty máš luxus blog!proste cool!podívej se na muj pls.....
ps:neni to reklama ale pochvala :-)

5 •ChRisTL •ChRisTL | Web | 30. října 2009 v 17:26 | Reagovat

✂ ▪▫ ✂ zajimavy =) ✂ ▪▫ ✂

6 ♥_-_CrAZy-bONbONEq_-_♥ ♥_-_CrAZy-bONbONEq_-_♥ | Web | 30. října 2009 v 17:27 | Reagovat

omg!ty máš luxus blog!proste cool!podívej se na muj pls.....
ps:neni to reklama ale pochvala :-)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama