.

Nelítostný boj a návrat domů

30. října 2009 v 17:18

Když Araky vyvedli ven z budovy, zjistila, že není ráno, nýbrž asi tak čtyři, takže byla ještě noc. Dovedli ji na menší mýtinu mezi stromy, asi tak dvacet metů od střediska.
Co sakra mají v plánu? Zeptala se dívka Yamaki.
Co já vím? Ale bude to nebezpečné, to mi věř. Proč by ti jinak dávali jídlo a pití? Asi si to s tebou ten vůl chce vyříkat jako rovný s rovným.
Jo, ale to by mi muselo bejt sto padesát jako tomu žraločímu dědkovi a mít tak desetinásobnou chakru! Řekla už celkem nervózně Araky.
No, ale máš mě a já mám teď tý chakry poměrně dost, na něj to ovšem nestačí, to máš pravdu, zeptej se ho, o co mu jde.
To už vím dávno, o co mu jde, přece o tajemství našeho klanu, ani já sama ho nevím.
To ti to pořád ještě nedošlo? Ach jo. Takže, do každého člena klanu zapečetí zvíře, je to tak jednoduché, proto má náš klan takovou moc, už chápeš, Araky?
Jo, jasně! Přikývla a zrušila spojení. Kisame se bavil se svými sluhy, kteří poté odběhli a nechali je samotné.
"Takže, co to tady na mě sakra hraješ, ty slizoune!?" zeptala se ho modrovláska a upravila si své vlasy. Momentálně měla větší ego než Sasuke kdy dokáže.
"Nedochází ti to? My dva zde spolu budeme bojovat, vím, že když tě budu mlátit jen tak, nic mi neřekneš, takhle to bude účinnější." Odpověděl. Teď měla zase menší ego než Hianta, takže v mínusu.
To nedopadne dobře. Neodpustila si poznámku Yamaki.
To bude v pohodě, až tě budu potřebovat, tak se stáhni, ať se neprozradíš, potom tě zavolam.
Jak chceš, ale až budeš na pokraji smrti tak ...
Stáhni se nebo to doopravdy pozná!
No jo.
"Můžeme začít? Dávám ti první rámu," řekla a zašklebil se.
"To je dobrý, nepotřebuju ji" odpověděla a postavila se naproti němu. Takhle tam stáli ještě asi deset minut a čekali, že zaútočí ten druhý, ale Kisamemu za chvíli došla trpělivost.
"Jak chceš, měla jsi šanci," řekl, a poté zakřičel: "VODNÍ STYL: TECHNIKA ŽRALOČÍ STŘELY!". Najednou začal ze země čerpat vodu, která se přeměnila na tvar žraloka, který zaútočil na Araky.
"Cože?"vydala ze sebe těsně před tím, než ji pohltil žralok. Nevěděla, co má dělat, topila se a kyslík jí pomalu docházel.
Použij ohnivý styl! Zakřičela na ni zevnitř Yamaki.
No ano! Řekla si pro sebe a pak ze všech sil do vody zakřičela: "OHNIVÝ STYL:TECHNIKA VELKÉ OHNIVÉ KOULE!". Zezačátku se nic nedělo, ale po chvíli jí z úst začala proudit žhavá koule ohně, která postupně odpařila vodu a ona se s dopadem na zem snažila dostat do plic vzduch. Toho využil Kisame a zaútočil na ni Samehadou. Araky ho však postřehla, uskočila a tak Kisame zasekl meč do země.
"Ty malá..." nestačil doříct, protože na něj Araky zaútočila. Použila Taijutsu, i když věděla, že jí moc nejde, uměla alespoň několik jednoduchých útoků.
"KONOHA SENPU," zakřičel, už byla skoro u Kisameho hlavy, on ji ale chytil za kotník a mrštil jí o strom, který se krátce na to zřítil k zemi.
Proradné, to bych od něho nečekala, schytala to maličká. Okomentovala její chybu Yamaki.
Přestaň si stěžovat, radši mi řekni, kolik mi zbývá chakry. Řekla jí naštvaně
Se nezblázni, ale, máš asi ještě třičtvrtě toho, co jsi měla, moc si toho neudělala, jen ses dokázala osvobodit z vodní pasti, ale jen díky mé pomoci. Oznámila jí stroze
"Co tam děláš? Povídáš si se svým vnitřním duchem?" zařval Kisame a vykouzlil úsměv.
Jdi na něj, Araky, nejsem žádnej duch!
Jasně, Yamaki!
Kisame se pořád ještě šklebil, ale najednou mu Araky zmizela z dohledu, a on se propadl do země. Araky se zasmála, ale najednou viděla jak se Kisame rozpouští.
Vodní klon?
Už podruhé udělal něco chytrého.
Ale teď to tak lehké mít nebude.
Kisame se najednou objevil těsně za Araky a rozsekl jí vejpůl Samehadou. Najednou se ozvalo "PUF" a místo v Araky byl meč v kládě. Výměna...teď to bude těžší. Myslel si.
"OHNIVÝ STYL:TECHNIKA OHNIVÝCH KOULÍ" ozvalo se za ním a on jen tak, tak stačil uniknout ohnivým koulím, které mířily přímo na něj.
"Itachi nebude rád, že umíš jutsu jeho klanu," zařval na ni.
"Jestli je Uchiha rád, nebo ne, je mi úplně jedno," odpověděla a usmála se jako andílek, náhle však zmizela a nakopla ho zezadu. Hoshikagi však udělal elegantní přemet a postavil se na nohy.
"Teď si s tebou přestávám hrát: VODNÍ STYL:VODNÍ VLNOVÝBUCH!" Najednou se ze země začalo drát stále víc a víc vody.
Sakra, tahle mýtina musí být propojená s vodou!
Jak to myslíš?
Není to jasné? Pod námi je buď jezero, nebo podzemní řeka, dopadne to špatně. Můžeš jen doufat, že voda pod námi není moc rozšířená.
Asi jo. Stihla Araky odpovědět své levhartce, než jí zasáhl obrovský masív vody.
"Tomu říkám show," zakořenil se Kisame. S Araky si voda házela jako s pingpongovým míčkem ještě asi minutu, než se zvedla. Poté začala hbitě přeskakovat z vlny na vlnu. Objevila se za Kisamem a pronesla: " VĚTRNÝ STYL:TECHNIKA SÍNOVÝCH KUNAIŮ!" Poté po něm vymrštila několik kunaiů, které byli naplněny větrnou chakrou. Těsně před ním, se zastavili a začali kroužit kolem něj. Poté se do něj zapíchli, a následovala další sprcha kunaiů.
Jupí, ta technika zabrala!
Jo, je docela působivá.
Měla by být, vymýšlela jsem ji skoro dva měsíce, ale pomáhala mi Naraky.
Tuším, že je to tvá starší sestra.
Ano.
Obě si už mysleli, že mají vyhráno, když najednou žralok s hlasitým "PUF"zmizel a na Araky se valil další masív vody.

"To je divný, Kakashi-sensei proč je tady všude mokro?" zeptal se Naruto.
"Ano, je to divné," odpověděl. Najednou začali stromy řídnout, a oni uviděli, že pár metrů před nimi bojuje Araky s členem Akatsuky. Všichni se rozběhli a dorazili ve chvíli, kdy Araky pohltila hora vody.
"Tak co holka? Máš už dost?" zařval Hoshikagi, ale najednou ucítil na své krku ostří.
"Nejsi ty Hatake Kakashi?" zeptal se muže, který byl těsně za ním a ohrožoval jeho život kunaie. Araky se zrovna zvedala, když ji popadl jeden člen ANBU a postavil dál od bitevního pole. Hned na to se rozhlédla kolem sebe, a uviděla dva členy jednotky ANBU, Naruta, Sasukeho a Sakuru. Sakura se k ní vrhla se slzami v očích a říkala jí, ať jim tohle už nedělá, jak moc se o ní bály a že si má dávat větší pozor. Poté se objala ještě s Narutem a pozdravila se Sasukem. Nakonec tam dorazil Kakashi a řekl, že onen prevít, jenž ji unesl, zmizel, a že už ji nebude dělat potíže. Všichni pak společně vyrazili do Tazunova domu. Ten večer ještě vyrazili oba dva ANBU. Araky poté vyprávěla o tom, jak s ní Kisame zacházel, jak se snažila dostat z lesa zavaleného genjutsem, při čemž Sasuke viditelně zbystřil, a o tom, jak najednou v hlavě ucítila hlas levhartky, která je v ní už od malička zapečetěná. Vyprávěla až dlouho do noci. Druhý den šli všichni na most, kde se objevil Zabuza a Haku. Naruto tam objevil zvláštní sílu, které nerozuměl, a Sasukého málem klepla pepka z Haka, který po něm házel jehly. Vše skončilo úmrtím Haka a Zabuzy . Tým sedm se druhý den časně ráno vydal na cestu, a do Konohy dorazili všichni zdraví. Když se poté večer sešli, Kakashi jim řekl, že půjdou na chuninskou zkoušku, pak všichni vyrazili do svých domovů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama