.

Boj

30. října 2009 v 17:05

Právě svítalo. Svět se teprve probouzel. Jako ona.
Je mrtvá? Ne, není. Poslední , co si pamatuje, je to, že jde po hladině a poté… Někdo ji stáhnul pod vodu. Nemohla dýchat a pak… už si nic nepamatuje. Otevře oči a vidí poněkud rozmazaně.
'Někdo mě musel bouchnout do hlavy,' říká si.

"Slečna se nám probrala," řekl někdo za ní, ona na něj však neviděla, byla přivázaná ke stromu.
Muž se najednou objevil úplně před ní a ona ho náhle poznala.
"Ty!!!! Co… jak… co si to dovoluješ??" křikla na muže. Měl úplně černé vlasy a byl zabalený v černém plášti s červenými mraky.
"Hele klídek… to jsem nebyl já, kdo tě unesl," řekl a sjel jí Sharinganem, načež ona chtěla aktivovat Sheriken, ale dostala se jí jen veliká bolest hlavy.
"Ty pitomej Uchiho, okamžitě mě pusť!" vykřikla.
"Zavři hubu, ty malý děcko!" ozvalo se za ní. Ze stínu stromu vyšel chlápek s modrou kůží a žraločími rysy stejně oděný jako Uchiha Itachi. Dívce se zatajil dech, protože to on byl to jediné, čeho se doopravdy bála.
"Ki… Kisame… Hoshikagi," vydechla a po těle jí přejel mráz. Žralok se ledově usmál.
"Už můžeš jít, Itachi."
"Dobře, budu pozdravovat šéfa," řekla Uchiha a zmizel.
"Tak, můžeme začít," prolomil ticho Kisame.


V KONOZE
Třetí jako každý den sedí za stolem a přehrabuje se v papírech. Najednou mu někdo rozrazí dveře.
"Lorde Hokage, máme zprávy od Kakasiho, jde o Araky Makio," vykřikl ninja.
"Co se děje?" vykulí oči Hokage.
"Píše, že se ztratila, nejspíš jde o únos, ptal se po ní lidí a říkal, že převozník spatřil muže jménem Kisame Hoshikagi a nějakého muže z listové," vychrlil na něj ninja.
"Itachi Uchiha, zavolejte jejího otce, okamžitě!" zařval Třetí.
"Hai!"

O 20 MINUT POZDĚJI
"Přivedli jsme ho, jak jste chtěl," řekl ninja, který před dvaceti minutami zmizel.
"Hariki Makio, zavolal…" nestačil domluvit stařec
"Co se stalo, Araky? Jde po ní Akatsuky?" šílel Hariki.
"Děláme vše, co je v našich silách, to mi věřte," ujistil ho Třetí a pak dodal: "poslali jsme do Mlžné posily, nebojte se, vaše dcera je silná," domluvil a naznačil, že Hariki může odejít.


V DOMĚ STAVITELE MOSTU
Blonďáček přecházel po místnosti, Sasuke seděl jaksi zaraženě u stolu a právě odmítl další čaj, na Sakuře bylo vidět, že se každou chvíli rozpláče a Kakashi si četl zprávu od Hokageho.
"To prostě není možný, aby jen tak ztratila," vybouchl Naruto vztekem.
"Hokage píše, že informovali jejího otce, a že nám posílají posily," řekl Kakashi.
"Takže mi tady jako budeme sedět na zadku a čekat, jestli se nevrátí?" zeptala se Sakura.
"Přesně, taky bych rád něco udělal, ale nemůžu, stále ještě nejsem dost uzdravený, ale jestli chcete, můžete jít pátrat po Mlžné," řekl Kakashi.
"To nám bude teda fakt k věci," řekl trochu ironicky Sasuke. Naruto byl úplně červený vzteky, že nic nemůže podniknout. Takhle ho Sasuke ještě neviděl.U ARAKY
"Tak řekneš mi, ty blbý dítě, už konečně tajemství vašeho klanu?"
"To by se ti líbilo, co?" řekla už na půl zmlácená Araky.
"Nic ti neřeknu, radši tady chcípnu, než abych ti něco řekla!" zaječela
"Máš to mít!" zařval nasraně a rozmách se Samehadou přímo k její hlavě. Na to však Araky čekala. Udělala pár ručních znamení a vplula přímo do země.
"Kde si? Ty fakane jeden!" řval žralok. Modrovlasá dívka se objevila za ním a nahlas vykřikla: "Vodní styl: Vodní vlna!"
Kisameho to odstřelilo ke stromu, kde byla ještě před několika okamžiky přivázaná a právě teď tam byla zaseknutá Samehada. Měl docela štěstí, že si ji při takovém nárazu nezlomil o vlastní tělo. Kisame se ale nedal, a proto udělal pár ručních znamení a zařval: "Vodní styl: Technika žraločí střely!"
Araky dlouho zápasila se žralokem z vody, který ji nakonec přemohl. Když se opět postavila, udělala něco, co Kisame nečekal.
"Sheriken!" zakřičela a místo normálních očí se jí objevili černé oči s bílou šesticípou hvězdou a místo panenek červené tečky. Teď mohla předvídat každý jeho pohyb. Tedy, alespoň většinu, nemohla přeci Sheriken zvládat tak dobře, jako její osmnáctiletá sestra Naraky. Musí to rychle skončit, jinak zemře. Zaklepala hlavou, aby tuhle myšlenku odehnala z hlavy, ale nijak to nepomohlo. Musí mu zlomit Samehadu. Jinak to nejde. Teď ho jen musí odlákat. Dobře, dobře, jen klid.
"Vodní styl: Vodní klonové jutsu," řekla a vytvořila tři klony, které poslala pryč a sama se rozprchla na jednu stranu.
'To ho zmate… ehm… alespoň doufám,' řekla si.
Potom vykřikla: "Ohnivý styl: Technika ohnivých koulí!"
V tom jedna koule zasáhla nepřipraveného žraloka a druhá Samehadu, s kterou to praštilo o skálu a ona… lehounce… no… prostě to v ní trošičku křuplo. Skoro to ani nebylo slyšet, ale Kisame to slyšel jako pekelné zvony.
"Co… co… cože?? Mo… moje Samehadka… miláček můj," zašišlal a vrhl se k meči. Ani si nevšiml, že už tu nejsou vodní klony, ani pravá Araky. Zmizela. Právě teď bežela lesem a říkala si, jaká to byla náhoda. A to si ten blbej Hoshikagi ani nevšiml, že to nebyl pravý meč, ale stínový klon. Ono mu to dojde, myslela si a musela se usmát. Teď se však zastavila.
"Támhle je vidět začátek Mlžné," řekla a udělala pár ručních znamení. Za chvíli se ze země začal tvarovat sokol. Řekla mu, ať vyřídí senseiovi, že je v pořádku a už míří do Mlžné a poslala ho, aby letěl. Sama se pak vydala na cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama