.

8-pronásledovatelé

30. října 2009 v 17:11

Plakal. Plakal ale najednou............
"Do prdele ta malá zas..... holka mě převezla!" zařval na celé kolo a mrštil náhradou za Samehadu, o které si myslel, že je pravá.
"Tohle až se dozví šéf.........člen s největší chajdou z bandy udělal takovýmhle trapas!" řval pořád dokola. "Ale tohle ti nedaruju, holčičko, teď už ti nic nepomůže, ostatně, bylo chytré říct Uchihovi, ať na tento les uvalí genjutsu," řekla, naposledy se zasmál, a vyrazil směrem za nešťastnicí.

"Neříkejte, že jsem se ztratila," mumlala si sama pro sebe Araky.Není divu, je sama neznámém lese a v cizí zemi.A ještě ke všemu se ztratila. "Ale počkat............není tohle genjutsu?"
"Že jsem na to nepřišla dřív, jsem úplně blbá, jsem jak ta bloncka Ino na co myslím? Jsem úplně vypatlaná, celou dobu myslím na Naruta, jak má krásné oči a ani si nevšimnu, že se topím v genjutsu, to určitě ten zatracený Uchiha! Uvalil na tenhle blbej zapovězenej les genjutsu a já si toho nevšimnu. Je ještě horší než ten jeho stupidní bratříček. Docela se těším až ho Sasan zabije. Ale že sem nedávala pozor a myslela na Naruta, jak má hezké oči, a ty vlasy, a ten jeho úsměv.........NA CO TO ZASE MYSLÍM???!???!!!!! Jen se uklidni a dýchej. Tak, jsem v pohodě. Ale ten stupidní Kisame může už být blízko.......bůhví jak dlouho tu bloudím."
Měla pravdu . Doléhaly k ní dost znepokojivé zvuky.
"Sheriken," zařvala. Sice její Kekkei genkai není tak rozvinuté, ale alespoň vidí kilometr daleko. A přece. Půl kilometru od ní zahlédla běžet žraločího muže a neměl moc dobrou náladu.
"Ani se mu nedivím, nějaká pubertální holka udělá stínový klon jeho blbého meče a on na tu blbost naletí......je to pako...." řekne s úsměvem. To už na ní ale Kisame začne ječet.
"Ty blbej fracku, co si to dovoluješ, tady nemáš šanci, je to tu zavalený genjutsem," zařval na ní.
"Tak přece," řekla si, ale dala se do beznadějného běhu. Nemělo to cenu. Po pár metrech jí dopadla ruka na rameno a strhla jí k zemi. Poslední co si pamatovala bylo jen, že letí z větve k země. Poté ztratila vědomí.

"Klap klap klap," někdo zaklepal na dveře Tazunova domu. "Dále," ozvalo se.
"Už vás čekáme, kde jste tak dlouho?" řekl neklidně teď už uzdravený Kakashi.
"Dostali jsme hlášení teprve před pěti dny," odpověděl ninja ANBU. "Můžete nám říci podrobnosti, Hatake Kakashi?"
"Ano, rád. Asi před týdnem jsme se měli nalodit na loďku, která nás měla převést do Skryté Mlžné, ale nevešli jsme se tam. Protože já jsem moc velký, nemohl jsem riskovat, že mě někdo uvidí při chůzi po hladině. A nejlépe z ostatních to šlo Araky Makio. Protože ona umí zneviditelňovací jutsu, zneviditelnila se, aby nepřilákala pozornost. A protože byla neviditelná, nikdo si nevšiml, že zmizela. Teprve po dvou dnech mě na to Sakura upozornila. Ptal jsem se po vesnici a zjistil jsem, že převozce, který nás převážel, zahlédl ve vesnici muže, který byl kdysi jejím občanem. Jmenuje se Kisame Hoshikagi a je jeden ze sedmi Mlžných šermířů. A také jako oni má žraločí rysy. Byl zde spatřen i s jiným mužem, který je nejspíše ze Skryté Listové. Popisoval ho jako muže s dlouhými vlasy a rudě žhnoucími oči," vysvětlil vše, co zjistil Kakashi.
"Zajímavé, myslíte, že to mohl být Ita..." nedořekl to, protože ho zastavil Kakashi a nenápadně kývl směrem k Sasukemu, který je celou tu dobu bedlivě poslouchal.
"Ano, je to možné," řekl.
"Tak to tedy hned zítra jí vyrazíme hledat," řekl ANBU.

Co to mělo znamenat? myslí si Sasuke. Prý byl vidět s mužem z Listové s dlouhými vlasy a rudě žhnoucíma očima. Není pochyb, je to on. Musí být. Je to moje šance.
Opatrně se kouknul, jestli ostatní spí a vyskočil z okna. Ani si nevšiml, že se za ním žene Naruto.

Bežel už pěknou chvíli, ale teprve teďko si všimnul, že ho někdo sleduje.
"Musím ho odlákat," řekl potichu.
Zastavil se, otočil a mrštil po svém pronásledovateli pár kunaiů.
"Sasuke. zbláznil ses?" zařval Naruto a vyskočil z houští.
"Co tu děláš?" zeptal s překvapením Sasuke
"Já??? Co ty tu děláš? To by mě zajímalo, já jen du za tebou, aby ses neztratil, slyšel přeci Kakashiho, že tu někdo uvalil genjutsu," vyčetl mu blonďák.
"A......nechtěl si jít náhodou za Araky?......líbí se ti co???? Tak to já jí nemůžu vystát, je tvrdohlavá a paličatá.....a musí být ve všem nejlepší...pořád jen Araky Makio Araky Makio.......zblázněte se z ní všichni," procedil Uchiha.
"Ty se můžeš naštvat hned, jak se každý a každá nezajímá hned o tebe co?" vyjel Uzumaki. "A ať chceš, nebo ne, půjdu s tebou," dodal a oba se ztratili v temnotě lesa. Ani si nevšimli, že je pozoruje postava, postava, které začaly rudě žhnout oči.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama