.

2- Zkouška začíná

30. října 2009 v 16:31
Bylo časně ráno, takže byl vidět krásný východ slunce. U lesa stál chlapec a vedle něho stála dívka. Byli to Sakura a Sasuke. Sakura vypadala unaveně, jelikož bylo brzy ráno. Sasuke však zůstával jako obvykle chladný a arogantí. Když se ho Sakura na něco zeptala, odpovědí jí bylo akorát: "Hmm." Proto se Sakura rozhodla, že ho nebude déle otravovat, když bloumá ve vlastních myšlenkách. Nebo spíše měla strach z toho, že jí opět řekne, jak je otravná.
Už se chtěla Sasukeho opět na něco zeptat, jelikož nevydržela to ticho, které panovalo, z každé strany se najednou někdo vyřítil. Zleva, to byl Naruto a zprava Araky.
"No vidíš Naruto, myslel sis, že dorazíme pozdě, ale vypadá to, že jsme to stihli včas," řekla s úsměvem na rtech Araky, ale najednou se zarazila. "Kde je Kakashi-sensei???"
"Ještě tu není, asi zase dorazí pozdě," dostala za odpověď.
"Docela by mě zajímalo, co to bude za zkoušku," promluvil Naruto načež dostal pěstí od Sakury s poznámkou: "Naruto! To by zajímalo nás všechny, tak přestaň, mluvil blbosti."
"Ale Sakuro-chan, já jsem jen chtěl..."
V tu chvíli se z oblaku kouře ukázal Kakashi.
"Promiňte, že jdu pozdě, ztratil jsem se na cestě života," řekl a poškrábal se.
Sakura a Naruto už se chystali něco namítnout, ale v tom se slova ujal Sasuke, který celou dobu mlčel.
"Tak, Kakashi-sensei, o čem je ta zkouška?"
"Budete mít za úkol ode mě získat tyto dvě rolničky do konce večera, pokud je ovšem nezískáte, přivážu vás ke kůlu a budu před vámi jíst a vy nedostanete."
Všichni s podívali na svá kručící břicha a obviňovali se, proč poslechli příkaz Kakasiho-senseie. Sakura to měla nejhorší, protože ta ani nesnídala. A tak se na něco zeptala.
"Ale vždyť jsou jen tři rolničky a my jsme čtyři."
"Dobrý postřeh, Zakuto."
"Ten, kdo mi nesebere rolničku, toho také přivážu ke kůlu a bude se dívat, jak ostatní jedí, ale ještě ke zkoušce, můžete používat, všechno, co chcete, tak se připravte a Start!

Všichni se po uslyšení: Start, rozprchli, tedy až na Naruta. Sakura a Sasuke se schovali v křoví, zatímco Araky použila zemní styl a nechala se pohltit půdou. Avšak Naruto se neschoval.
"Dostanu od vás tu rolničku tak rychle, sensei, že nestačíte mrknout."
Z Kakasiho tváře se daly číst veliké pochybnosti. A opravdu. Kdykoliv na něj Naruto zaútočil, vyhnul se mu, přeskočil ho nebo zmizel takovou rychlostí, že se to nedalo postřehnout.
"Kage bushin no jutsu!" Zařval Naruto a kolem něj se objevilo pět klonů, avšak Kakashi je snadno rozmetal na prach. Najednou se objevil za Narutovými zády, vyhodil ho do vzduchu a pomocí prstů ho odpálil do jezera.
"Už jsem tu rolničku skoro měl," zamumlal si pro sebe Naruto a přivolal dalších pět klonů.
"Tentokrát to tak snadné mít nebudete," zařval a vrhl se přímo na svého mistra.
To se ovšem spletl. Než stačil doběhnout na místo, kde ještě před chvílí stál jeho sensei, tak už tam nebil.Naruto se začal kolem sebe s nervozitou rozhlížet. Najednou ho někdo nebo něco chňaplo za nohu a stáhlo do země, až mu byla vidět jen hlava.
"Tohle si odpykáte, Kakashi-sensei !"

Po nějaké době se mu jen zázrakem podařilo vyprostit se ze svého zemního vězení, ale hned upadl do další pasti a proto teď visel na stromě jako usušená švestka. Nedával pozor, a vystartoval už na míru vzteklý na senseie. Nevšiml si totiž smyčky na zemi, která byla připravena jen a jen pro něj, a šlápl do ní, načež se jednoduchý mechanismus zpustil a on během vteřiny visel na stromě. Toho využila Araky, která byla ještě pořád v zemi.Celou dobu byla v zemi pod Kakashim. Teď jen vystartovala a utrhla si svou rolničku.
"Dobrá práce, ani jsem nijak nezareagoval, jsi perfektní genin a tvé schopnosti jsou vynikající."
Když tato slova uslyšel Sasuke, div nezčervenal vztekem. To on byl přece nejlepší a ne ta holka!!!! Teď se ale nikdo nekoukal.
"To je moje šance," řekl a vystartoval jako šíp. Také on ulovil svou rolničku.
"Super, Sasuke. Je vidět že jsi také velice nadaný."
Když to Sasuke slyšel, velice chladně se zašklebil na Araky.
"Kdo ještě nemá rolničku, je Sakura a Naruto ."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama