.

1-Tým sedm

30. října 2009 v 16:30
Nad Konohou jako každý den létali ptáci. Lidé na ulicích se procházeli jako každý den, nakupovali a jiní se zase pokoušeli prodat své zboží. Celá Konoha byla tento den rušná. Tedy až na jedno místo. Akademie zůstala dnes nezvykle tichá. Každý jiný den tu totiž pobíhaly a křičely na celé kolo děti. V jedné ze tříd sedělo poměrně dost dětí. Byly to děti, které se včera staly geniny a které právě teď poslouchaly kázání svého bývalého senseie Iruky.
"Do týmů se rozdělíte po třech," řekl a vzal si list papíru, na kterém měl napsaná jména dětí a rozřazení do skupin. U týmu sedm, se však zarazil. "V týmu sedm jsme udělali menší změnu, budou v něm místo tří geninů čtyři genini.

Iruka vyjmenoval dva chlapce a dvě dívky. Blonďatého chlapce Naruta Uzumakiho, který věčně nic nechápe a je ve všem poslední a jeho známky taky nejsou poměrně dobré, poté chlapce, který má černé vlasy a ještě černější oči Sasukeho Uchihu.Je arogantní a ve všem nejlepší a ze vzácného klanu který byl však vyvražděn až na Sasukeho, Sakuru Haruno růžovlasou dívku která je velice dobrá v ovládání chakry a nakonec Araky Makio, modrovlasou dívku o které se zatím moc neví.
"Cože??? Já mám být v týmu s tím arogantním blbcem????" vyjekli Naruto a Araky najednou a Iruka si jen povzdechl, ale neodpověděl.
Iruka dál vyjmenovával týmy a tak se stalo, že spolu v týmu byli:Ino Yamanaka, Shikamaru Nara a Chouji Akimichi.
Hinata Hyuuga ,Kiba Inuzuka a Shino Aburame.
Odpoledne se všichni měli sejít se svými sensei . Všechno šlo hladce, až na to, že Kakashi sensei z týmu sedm přišel pozdě.
"Proč mu to tak dlouho trvá??" vztekal se Naruto a začal chodit po místnosti.
"Klídek Naruto, má zpoždění jen půl hodiny" snažila se ho uklidnit Sakura, ale neodpustila si jízlivost v hlase.
V tu chvíli se ozval hlasitý zvuk a všude se rozmístil kouř. Když opadl, stál před nimi vysoký mladý muž s šedivými vlasy a maskou přes polovinu obličeje.
"Promiňte, že jsem se zdržel, jmenuji se Kakashi Hatake a jsem váš nový sensei. Teď mi všichni čtyři řeknete, jak se jmenujete, kolik je vám let a co máte a nemáte rádi,"
Začal Naruto.
"Jmenuji se Naruto Uzumaki, mám rád ramen a chci se stát hokagem . Je mi dvanáct let."
Ze Sakury toho moc nevylezlo, jen že nesnáší Naruta a je jí dvanáct let.
"Já jsem Sasuke Uchiha a nemám rád hodně věcí a nesnáším jich ještě víc. Můj sen je zabít určitou osobu a obnovit svůj klan. A je mi dvanáct."
Jako poslední se představila Araky. "Jmenuji se Araky Makio a je mi třináct let. Mám ráda nakupování a trénink a nemám ráda arogantní lidi a lidi co lžou. Můj sen je ovládnout všech pět hlavních stylů ninjutsu."
" A co vy, Kakashi-sensei , co máte rád?" zeptala se Sakura
"Co mám rád? Nechci vám říct, co mám rád. Ale je tu jedna věc, kterou bych vám chtěl říct, a to je, že zítra podstoupíte zkoušku a radím vám, radši nesnídejte."
Kakashi domluvil a dal rozchod. Každý si ještě řekl, co to asi může být za zkoušku.Je to krátký....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama